Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

pvllyx

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About pvllyx

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

16 profile views
 1. Pykamy.pl zaczęło swoją działalność w Sierpniu 2020 roku, po pewnym czasie sieć zaprzestała swoich działań. W roku 2021 wracamy z podwojoną siłą do pracy. Jesteśmy rozwijająca się siecią, któa została stworzona przez graczy, dla graczy. Jesteś nocnym markiem? A może rannym ptaszkiem? To nic nie zmienia, tutaj jest Twoje miejsce. Dołącz do nas już dziś i baw się dobrze!
 2. @esejdzięki Ci bardzo, wgranie starszej wersji pomogło. co do -> distributor, wiedziałam o tym to miało zostać wgrane na kolejnym etapie. Temat do zamknięcia, sprawa się rozwiązała.
 3. @Siwy | KILL4U.PL - proszę: co do error logów - to jedyne jakie wyskakują: - z innego pluginu.
 4. To nie jest problem z Tabelą - tylko z czatem. Nie wyświetla w ogóle w sklepie listy do kupienia itemów. edit: ss:
 5. Problem wygląda następująco - na serwer został wgrany sklep, wszystko w nim działa oprócz tagów. Nie wczytuje tagów przed nickiem oraz kolorów nicku, poniżej podsyłam przykład tagów ze sklepu - może ma ktoś pomysł, jak to rozwiązać. Pozdrawiam, pvllyx. sklep (3).txt
×
×
 • Create New...