Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

pvllyx

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9

About pvllyx

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Płeć
  Kobieta
 • Team name
  Pykamy.pl

Recent Profile Visitors

237 profile views
 1. @NoName a może zacznij pisać coś sensownego w jego strone? XD bo jak narazie to nie piszesz nic konkretnego. Chłopaczyna Cie zagiął wyżej w odpowiedzi na temat tego, że prostych rzeczy nie potrafi, wytłumaczył sytuacje grzecznie a Ty teraz piszesz jakieś głupoty o sieci która go nie interesuje XD beka totalna widać, że na siłe szukasz dymu. Zajmij sie swoją siecią na której przesiadujesz, i nie szukaj dziury w całym bo Ci sie nudzi. 😉
 2. Polecam, mój Mirage stoi już długi czas @Morthijak chcesz wpaść podejrzeć jak funkcjonuje to napisz do niego DM'a - pokieruje Cię. Chłopak się stara na tyle ile potrafi i może, więc warto mu powierzyć jakieś zadanie.
 3. Zapraszamy, chętnie poszukujemy redaktorów/moderatorów bądź osób chętnych które chcą postawić serwer a nie wiedzą jak. Lub którzy nie mają sieci! Jesteśmy otwarci!
 4. pvllyx

  Zamknięty na prośbę autora. Poszukuję forum dla 2 serwerów!

  Zapraszamy do nas na Pykamy.pl
 5. F5! Czujesz się na siłach żeby wbić na posadę Redaktora? To chodź! Zwolniło się miejsce!
×
×
 • Create New...