Jump to content

Masterx

Użytkownik
 • Content Count

  248
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Masterx last won the day on January 7 2017

Masterx had the most liked content!

Community Reputation

31 Silver Elite

1 Follower

About Masterx

 • Rank
  Gold Nova I

Informacje o mnie

 • Imię:
  Jakub
 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,635 profile views
 1. Nowe pluginy Vip menu - możliwość zapamiętania swoich bonusów są zapisywane nawet, gdy gracz wyjdzie z serwera. Rundy No Scope - Co jakiś czas na serwerze rozpoczyna się głosowanie czy w następnej rundzie będzie grany no scope. Plugin automatycznie blokuje możliwość zoomowania. Modyfikacja z myślą o serwerach Only Awp. Przedrostki w tabeli z kodem kraju - Plugin dodaje komendę !tag, która wyświetla graczu wszystkie możliwe przedrostki w tabeli do założenia. Można dostosować, który tag ma posiadać kod kraju np. [DE | Gracz], [VIP]. Bardzo prosta konfiguracja w pliku. Muzyka powitalna - Plugin stworzony do sklepu shop(https://github.com/FD-Forks/Shop-Core), ale mogę dostosować pod każdy inny np. zephyrusa. Gracz ma możliwość zakupu piosenki, która będzie odtwarzana za każdym razem jak wejdzie na serwer. Dodatkowo pojawia się komunikat z nickiem gracza i aktualnie odtwarzaną piosenką.
 2. Witam! Co oferuje? Autorskie pluginy(przykłady poniżej) Paczki serwerów(poniżej) Pluginy na zamówienie klienta Modyfikacja dowolnych pluginów wedle życzeń Pomoc z konfiguracją serwera Autorskie pluginy Polowania - Gracz może wyznaczyć nagrodę za głowę gracza. Plugin można dostosować pod gotówkę w grze, zephyrus store(https://github.com/dvarnai/store-plugin lub https://github.com/Kxnrl/Store), shop(https://github.com/FD-Forks/Shop-Core), expa od levels ranks(https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=299311) nawet pod punkty rpg(https://github.com/peace-maker/smrpg) Screenshoty Levels Ranks Hud - W pełni customizowalny Hud pod Levels Ranks(https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=299311), ale na życzenie klienta mogę przystosować do dowolnej modyfikacji. Screenshoty Tag w tabeli, na czacie, kolory wiadomości, tekstu i tagu. Screenshoty Paczki Only Awp FFA Surf + RPG Multi-Arena Dowolna na zamówienie Wszystkie szczegóły paczki przedstawie na PW. Posiadam o wiele więcej autorskich pluginów, dlatego temat będzie stopniowo uzupełniany. Zapraszam do kontaktu, jeśli masz jakieś pytania. Polityka Do każdej autorskiej modyfikacji dołączam kod źródłowy. Oczywiście zabrania się odsprzedawania oraz rozpowszechniania zakupionych pluginów. Płatności Przelew PayPal PSC SMS BLIK Kontakt Steam - Kliknij PW Na życzenie klienta wystawiam fakturę.
 3. Napisz do supportu, nie jesteś nic w stanie zrobić.
 4. Aktualizacja sourcemoda do najnowszej wersji pomogła :)
 5. Witam! Wszystko znajdziecie w poniższych screenach. Link do profilu oszusta: http://steamcommunity.com/profiles/76561198798112966.
 6. Moje serwery też crashują się co jakiś czas. Wątek na aliedach https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=308870&page=4
 7. Opis: wPLN Pukawka.pl Cena: Do uzgodnienia Płatność: Przelew / PayPal Kontakt: W wiadomości prywatnej lub na Steam https://steamcommunity.com/id/MasterWild/
×
×
 • Create New...