Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Atom

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Atom last won the day on July 27

Atom had the most liked content!

Community Reputation

5

About Atom

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Atom

  Zamknięty na prośbę autora. Multi-kill

  Ta siec nawet nie posiada licencji IPS. Zgłoszenie do ips'u już poszło :] https://invisioncommunity.com/clientarea/check-license/?url=https://multi-kill.pl/
 2. Jak już napisałem w pierwszym poście - nowo powstającej, a więc dopiero tworzymy forum i jesteśmy na etapie technicznym tego.
 3. Cześć wszystkim! Poszukuję osób, które byłyby chętne przyłączyć się do nowo powstającej sieci serwerów. Aktualnie poszukuję: Redaktorów Grafików Technika Discord Moderatora Jeżeli znajdzie się ktoś zainteresowany w/w posadą to zapraszam do kontaktu na PW po więcej szczegółów.
 4. Cześć! Już od dość dłuższego czasu rozmyślam nad stworzeniem sieci serwerów jednakże jako zespół jednoosobowy nie byłbym w stanie wydać dość sporej stawki na licencję IPS, szablon czy utrzymanie serwerów z dość dobrą reklamą na cssetti (ok. 600zł miesięcznie na reklamę 1 serwera). Dlatego poszukuję osoby chętnej do stworzenia takowej sieci, która byłaby w stanie dołożyć swoje pięć groszy. Przez kilka dobrych lat bawię się we wszelaką edycję IPS - czy to edycja wtyczek, czy szablonów. Przez ten czas działałem dla siebie - na fakt faktem wersji nulled, ponieważ było to na Mój własny użytek (foru
×
×
 • Create New...