Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Roshi

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Roshi

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Roshi

  Nie czaje nonsteam

  w konsoli w grze klepie REJECTED : This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ) . You should check for updates to your client.
 2. Witam posiadam vps zainstalowany panel OGP w nim uruchomiony serwer cs 1.6 Serwer jest online, lecz mam problem przy dProto by wbić na niego bez steama. Robiłem wedle poradników istalacje amx, meta, dproto, no ale kurde nie czaje tego zbytnio. Trzymałem się głównie instrukcji z tutaj DarkGL,ale ostatnia akcja wykonana na serwerze to wgranie paczki jak i zrobienie jak na filmiku TUTAJ Nie wiem kurde pliki nieaktualne czy jaki uj, że wbić nie mogę. Tak, że jak by ktoś miał czas wytłumaczyć co i jak bo wolna maszyna, a pobawić się chciałem. jak by co DC Roshi#0765
×
×
 • Create New...