Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

ServerProject.pl

Użytkownik
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ServerProject.pl last won the day on September 17 2021

ServerProject.pl had the most liked content!

Informacje o mnie

 • Strona www
  https://ServerProject.pl
 • Team name
  ServerProject

Recent Profile Visitors

308 profile views

ServerProject.pl's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

16

Reputation

 1. Jako hosting otrzymujemy dużo takich zgłoszeń oszustwa, dlatego uczulamy na kupno środków poza oficjalnym kanałem.
 2. Minęły już ponad 3 miesiące od uruchomienia promocji. Wygląda na to, że zagości ona u nas na dłużej. Zapraszamy!
 3. Wg naszych statystyk liczba graczy na serwerach społeczności po prostu spada. Być może jest po prostu zbyt dużo serwerów w stosunku do liczby graczy i stąd problem żeby je zapełnić?
 4. Masz zapewne źle skonfigurowaną ochronę Cloudflare. Nie sądzę, aby zmiana na VPS cokolwiek Ci dała. Robert
 5. Już teraz możemy zadeklarować, że osoby, które kupiły serwer w pierwszych 10 dniach promocji na pewno będą mogły przedłużyć serwer w cenie 1gr/slot na kolejny miesiąc 🙂
 6. GOTV było, archiwum demek (a o to chyba pytasz 🙂 ) w formie jak na screenshocie nie było w styczniu, jest dostępne od kwietnia.
 7. Nie wiem kiedy byłeś naszym klientem, ale aktualnie wygląda to tak: Jeżeli efekty promocji na CS:GO przyniosą oczekiwane skutki to myślę, że tak 🙂 Śledź najlepiej nasz fanpage, a nie ominie Cię żadna promocja 🙂
 8. GOTV jest dostępne - jeżeli masz problem z uruchomieniem, otwórz zgłoszenie w panelu 🙂
 9. Polecam śledzić temat, bo to, że się wyczerpie wcale nie jest pewne.
 10. Jeżeli pula promocyjnych serwerów się nie wyczerpie to wtedy cena nadal będzie wynosiła 1 gr/slot. Jeżeli się wyczerpie to serwer będzie można przedłużyć w cenie standardowej: http://admin.serverproject.eu/order/create?product=csgo
 11. Kolega @Shazzyma rację. Sama nazwa oferty odpowiada - "promocja". Cel to zwiększenie rozpoznawalności marki w społeczności CS. Dzięki tej akcji każdy chętny będzie w stanie wydać kilkadziesiąt groszy i sprawdzić, bez praktycznie żadnego ryzyka, co mamy do zaoferowania.
 12. Super 🙂 Pamiętaj, że w panelu możesz utworzyć zgłoszenie, ktoś z zespołu na pewno zadba, abyś był zadowolony 🙂
 13. Nic nie trzeba płacić później. Nie stosujemy takich praktyk, wszystkie nasze usługi są bez zobowiązań terminowych 🙂 W razie dalszych pytań służę pomocą.
 14. Tylko jeden grosz za slot - tyle zapłacisz za serwer CS:GO TR128 w Warszawie. Liczba promocyjnych serwerów ograniczona. Zamów promocyjny serwer! Dlaczego wybrać serwery CS:GO w ServerProject? To niektóre zalety: Stosujemy tylko wysoko taktowane procesory (wszystkie maszyny >=4.5 GHz), jest to niezwykle ważne z racji jednowątkowości CS:GO. Stosujemy superszybkie dyski SSD NVMe. Gwarantujemy ochronę przed atakami DDoS. W razie potrzeby uruchomisz do serwera Fastdownload z kompresją gzip. Istniejemy na rynku ponad 10 lat, kupując u nas serwer korzystasz z naszego doświadczenia. Udostępniamy rozbudowany autorski panel, niektóre funkcje to: przeglądarka logów, harmonogramem zadań, automatyczne i szybkie aktualizacje, system anty-cash, FTP, webFTP, statystyki CPU/RAM, obrazki z monitoringiem, subkonta, własna domena. Sprawdź także inne nasze usługi: Valheim, Minecraft, Hurtworld, Rust, ARK: Survival Evolved, San Andreas Multiplayer, Counter-Strike 1.6, alt:V, Multi Theft Auto: San Andreas, VPS dla FiveM, TS3 Voice VPS.
×
×
 • Create New...