Jump to content

SeParator

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Silver I

About SeParator

 • Rank
  Silver II

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SeParator

  Plugin freevip

  Siemka, poszukuję pluginu, który po wpisaniu danej komendy nadaje flagę ustaloną w configu na określony czas, Np. !freevip nadaje flagę vipa na czas 60 min
 2. Hmmm musi być to kompilator 1.6.4? Program po skonfigurowaniu pokazuje, że skompilował, jednakże nie ma pluginu w folderze a logi pokazują:
 3. Link do pluginu: Po edycji pluginu nie mam jak go przekompilować na smx, w temacie jest tylko download sp,smx i pharesów Pomógłby ktoś? Po próbie zwykłej kompilacji wyskakuje błąd z odczytem convar biblioteki "convar" (domyślnie biblioteka nazywa się convars, myślicie, że dodanie tej "s" na końcu pomoże?)
 4. Mam problem z pluginem Simple Spawn Noblock, mianowicie nie wyłącza się po czasie, który jest ustawiony w configu a cały czas działa. Pobrane z:https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1816881
 5. @zorix osoby, które posiadają flagę admina, czyli mają dostępny esp. Wgrałem najnowszy plugin a problem nadal występuje. Jak ktoś wpadnie na jakiś pomysł to proszę o info. Ja lecę kombinować dalej
 6. @Mesharsky | H2K przyczyną było csgo_admin_esp.smx jest jakaś alternatywa tego pluginu?
 7. @zorix po usunięciu vipa nadal to nie działa. Przepraszam za fake info, że to przez vipa Osoby, bez żadnej flagi widzą normalnie radar po śmierci. Hmmm teraz nie mam pojęcia co może być przyczyną.
 8. @GoldeneK Nie działa, wrzuciłem ten plug bo myślałem, że naprawi się. @Mesharsky | H2K osoby bez vipa widzą normalnie radar.
 9. Mam problem z radarem, otóż po śmierci nie widać teammateów na radarze oprócz tych, których w danym momencie spectujemy. Na spect problem nie występuje w ogóle (normalnie widać obie drużyny) Podejrzewam, że jest to problem wywołany przez VIP od @Mesharsky | H2K aczkolwiek pewny w stu procentach być nie mogę. VIP pobrany stąd [KLIK] Drugim problemem jest widoczność przez smoke. Mianowicie chodzi o to, że jeżeli patrzymy przez smoke i osoba np. stoi za nim to na radarze się ona pokazuje. Jeżeli osoba jest w pobliżu smoke jest się w stanie zobaczyć jej kontury.
 10. Pobawiłem się trochę pluginem VIPA, wystarczyło usunąć wszystko co związane z tagiem w pluginie i śmiga fenomenalnie :D. (przepraszam za posta pod postem ale nie ma opcji edit) aczkolwiek tagi nadal wczytują się dopiero po rundzie od rozpoczęcia mapy bądź po rundzie od zmiany połów... Jakieś rady?
 11. Dzięki za starania aczkolwiek, zależy mi aby tamten plugin działał bo jest wg mnie lepiej napisany. Czekam dalej leci łapka
 12. Jak możesz pobierz config, który zamieściłem w załączniku, tam są wszystkie flagi
×
×
 • Create New...