SeParator

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

4 Silver I

O SeParator

 • Ranga
  Silver II
 1. Mam problem z pluginem Simple Spawn Noblock, mianowicie nie wyłącza się po czasie, który jest ustawiony w configu a cały czas działa. Pobrane z:https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1816881
 2. Problem z radarem i widocznością przez smoke

  @zorix osoby, które posiadają flagę admina, czyli mają dostępny esp. Wgrałem najnowszy plugin a problem nadal występuje. Jak ktoś wpadnie na jakiś pomysł to proszę o info. Ja lecę kombinować dalej
 3. Problem z radarem i widocznością przez smoke

  @Mesharsky | H2K przyczyną było csgo_admin_esp.smx jest jakaś alternatywa tego pluginu?
 4. Problem z radarem i widocznością przez smoke

  @zorix po usunięciu vipa nadal to nie działa. Przepraszam za fake info, że to przez vipa Osoby, bez żadnej flagi widzą normalnie radar po śmierci. Hmmm teraz nie mam pojęcia co może być przyczyną.
 5. Problem z radarem i widocznością przez smoke

  @GoldeneK Nie działa, wrzuciłem ten plug bo myślałem, że naprawi się. @Mesharsky | H2K osoby bez vipa widzą normalnie radar.
 6. Mam problem z radarem, otóż po śmierci nie widać teammateów na radarze oprócz tych, których w danym momencie spectujemy. Na spect problem nie występuje w ogóle (normalnie widać obie drużyny) Podejrzewam, że jest to problem wywołany przez VIP od @Mesharsky | H2K aczkolwiek pewny w stu procentach być nie mogę. VIP pobrany stąd [KLIK] Drugim problemem jest widoczność przez smoke. Mianowicie chodzi o to, że jeżeli patrzymy przez smoke i osoba np. stoi za nim to na radarze się ona pokazuje. Jeżeli osoba jest w pobliżu smoke jest się w stanie zobaczyć jej kontury.
 7. Problem z pluginem togsclantags

  Pobawiłem się trochę pluginem VIPA, wystarczyło usunąć wszystko co związane z tagiem w pluginie i śmiga fenomenalnie :D. (przepraszam za posta pod postem ale nie ma opcji edit) aczkolwiek tagi nadal wczytują się dopiero po rundzie od rozpoczęcia mapy bądź po rundzie od zmiany połów... Jakieś rady?
 8. Problem z pluginem togsclantags

  Dzięki za starania aczkolwiek, zależy mi aby tamten plugin działał bo jest wg mnie lepiej napisany. Czekam dalej leci łapka
 9. Problem z pluginem togsclantags

  Jak możesz pobierz config, który zamieściłem w załączniku, tam są wszystkie flagi
 10. Problem z pluginem togsclantags

  Siemka, ostatnio zainstalowałem plugin togsclantags i stworzyłem 3 tagi jednakże jedyny, który działa to [GRACZ]. Mam na serwerze vipa h2k, z którego tag pokazywany jest w tabeli chociaż jest on wyłączony. Kolejnym problemem z tym pluginem jest to, że po dołączeniu na serwer tag nie dodaje się od razu tylko od nowej rundy (tak samo jest po zmianie mapy). Config togs oraz sp vipa dodaję w załączniku H2K_Vip.sp togsclantags.cfg @edit Zauważyłem, że na spect tag działa (czasami)
 11. ROZWIĄZANE Ranking na serwer

  @edit Plugin zaczął działać po kilkudziesięciu minutach. Dzięki do zamknięcia
 12. ROZWIĄZANE Ranking na serwer

  Wgrałem RankMe oraz podpiąłem pod bazę niestety nie działa. Po wpisaniu rank czy też top wyskakują mi informację z innego pluginu mianowicie levelrank. Wcześniej jak testowałem rankmebykento to przynajmniej wyświetlało informacje (które były błędne)
 13. Witam, chciałem zapytać jaki plugin z rankingiem graczy polecacie na serwer? Osobiście chciałem wgrać RankMe by Kento aczkolwiek dowiedziałem się, że na nowszych wersjach SM ranking nie działa prawidłowo. Jest jakaś alternatywa aby to wyglądało równie dobrze jak RankMebyKento?