Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

live4net

Zasłużony
 • Posts

  662
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  105

live4net last won the day on April 12

live4net had the most liked content!

6 Followers

Recent Profile Visitors

5,716 profile views

live4net's Achievements

Pomocnik

Pomocnik (5/14)

 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

544

Reputation

 1. Nadal kupuję skiny. Jak ktoś ma, to zapraszam do kontaktu Steam, Discord albo forum.
 2. Nie chcę tutaj pisać dokładnie o cenach, bo na tym forum można zedytować post tylko przez kilka minut. Jak coś tu napiszę, to będzie tu wisieć na wieki wieków i będzie za jakiś czas wprowadzać ludzi w błąd. Cena na pewno kilkadziesiąt lub nawet kilkaset razy niższa, niż postawienie i utrzymanie forum IPS. W zależności od ilości dodanych serwerów cena wyniesie od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie. Nie trzeba posiadać domeny i hostingu. Po wykupieniu usług dostaje się dostęp do panelu admina, gdzie się wszystko konfiguruje. Aktualny cennik jest na discordzie, w sklepcs i na stronie. Obecnie zgłosiły się dwie siec, które będą brać udział w przedpremierowym testowaniu. Myślę, żę za jak wszystko pójdzie dobrze, to za 1-2 tyg ruszy sprzedaż. Jeśli ktoś jest zdecydowany na zakup i używanie tego systemu, zapraszam na priv discorda, możliwe że uda się jeszcze udostępnić jeszcze jednej sieci do testów.
 3. Chciałbym przedstawić mój nowy projekt - gejm.pl. Celem projektu jest dostarczenie sieciom strony internetowej, na której w prosty sposób mogą umieszczać treści istotne dla graczy. Strona jest w dużym stopniu zintegrowana z Discordem. Połączenie strony wykonanej w gejm.pl z Discordem z powodzeniem może zastąpić obecne rozwiązania bazujące na forum IPS. W obecnej chwili istnieje kilka sieci, które nie posiadają forum i bazują głównie na Discordzie. Projekt Gejm.pl ma wspomagać takie sieci. Serwis posiada funkcjonalności, które mogą przydać się sieciom posiadającym Forum, więc takie sieci, również mogą skorzystać z gejm.pl Strona jest młoda i jest cały czas rozwijana. Poniżej prezentuję kilka funkcjonalności, które są dostępne na dzień dzisiejszy. Lista funkcji na pewno będzie powiększana z biegiem czasu. Liczę tutaj na propozycje od użytkowników. Funkcje na stronie www: uruchomienie strony internetowej na własnej domenie lub na subdomenie .gejm.pl automatyczne generowanie listy administracji serwerów CS:GO. Na liście wyświetlony jest czas gry adminów i informacja czy admin jest aktualnie na serwerze prosty panel administracyjny, który umożliwia dodawanie stron, edycję menu i zarządzanie portalem łatwa edycja wyglądu strony i z poziomu panelu administracyjnego generowanie formularzy (np. do składania podań na admina, zgłaszania błędów i propozycji, skarg, unbanów). Po wypełnieniu formularza przez użytkownika, na DC zakładany jest kanał do dyskusji nad danym podaniem Funkcje na Discord: wstawienie na Discorda tabelki serwerów z statusem odświeżanym go 2 minuty uruchomienie komunikacji tekstowej pomiędzy serwerem CS:GO a Discordem - wiadomości wysłane na DC pokażą się na serwerze CS, a wiadomości wpisane na czacie CS, wyświetlają się na DC. wysyłanie komend rcon do serwera CS:GO z poziomu serwera Discord codzienne losowanie VIP na 24 godziny, wśród użytkowników zalogowanych na stronie i będących członkiem discorda przydzielenie flagi na serwerze CS:GO dla użytkowników, będących członkiem Discorda lub użytkownikom posiadającym wskazaną rolę na Discordzie. VIP/booster na DC może dostawać VIPa na serwerze lub admin na DC może dostawać admina na serwerze. Sprzedaż systemu ruszy za kilka dni. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na Discorda poświęconego gejm.pl i innym moim projektom. https://discord.gg/a6Hya5nHSf Poniżej kilka zrzutów ekranu: Panel administracyjny: Lista Administracji na stronie wraz z ich aktywnością (generowana automatycznie): Codzienne losowanie VIP na Discordzie, wśród użytkowników strony i Discorda. Przykładowy formularz podania na stronie. Pola formularza można dowolnie dostosować. Po wypełnieniu formularza, na Discordzie automatycznie tworzony jest kanał do dyskusji. Przykład użycia komend rcon na serwerze Discord. Komendy są przesyłane na serwer CS:GO Przykład czatu pomiędzy serwerem CS:GO a Discordem. Tabelka serwerów z statusem do wstawienia na Discorda.
 4. Zaktualizowano plugin do wersji 1.2.2. W tej wersji gracze, którzy w ciągu ostatnich 65 sekund zabili kogoś, będą wykluczeni z testowania AFK polegającego na kliknięciu odpowiedniego przycisku. Powinno to ułatwić i uprzyjemnić grę uczciwym graczom. Nowa wersja pluginu także ustawia cvary host_ w najbardziej optymalny sposób. Dokonano również aktualizacji zasad wykrywania AFK z poziomu rcon. Zachęcamy do aktualizacji pluginu, wystarczy, podmienić smx.
 5. Przypominam, że w marcu przestaną działać "Usługi dodatkowe". Zostało kilka dni, aby przerobić je na nowy system. Więcej informacji: https://youtu.be/HtZcN_FKYrE
 6. Nadal kupuję skiny. Jak ktoś ma, to zapraszam do kontaktu Steam, Discord albo forum.
 7. Nowości w sklepie Dodano możliwość ustawiania własnych kategorii i przydzielania serwerów do tych kategorii. Zmieniono sposób dodawania usług dodatkowych. Dodano nowy rodzaj usługi (rcon), który umożliwia m. in. wysłanie komendy RCON na serwer CS:GO, Minecraft i inne, które wspierają RCONa. W związku z aktualizacją, do końca lutego należy zrobić 3 rzeczy: 1. Przerobić "usługi dodatkowe" na nowy sposób dodawania usług, korzystających z pliku API. Instrukcja jak konfigurować usługi na API za pomocą nowej metody: https://youtu.be/HtZcN_FKYrE W marcu obecnie ustawione "usługi dodatkowe" znikną z sklepu. 2. Należy utworzyć kategorie dla serwerów i dodać serwery do tych kategorii. Serwery, które nie są przydzielone do żadnej kategorii, będą wyświetlać się jako serwery bez kategorii. https://youtu.be/H04SkKdyZeg 3. Integracje z sourcebans, należy przypisać do jakiegoś serwera. Nie może już być integracji, niepowiązanych z jakimś serwerem. Jeśli posiadasz jedne sourcebansy, dla wszystkich serwerów, możesz stworzyć serwer, który nazwiesz "Wszystkie serwery" i do niego przypisać usługę zdjęcia bana. Sourcebansy nieprzypisane do żadnego serwera, w marcu przestaną się wyświetlać na stronie sklepu. Dzięki powyższym zmianą, będzie możliwe uporządkowanie bazy sklepu i dalszy jego rozwój. Wprowadzenie w/w zmian pozwoli mi na dokonanie kolejnych funkcji, o których na bieżąco będę informować. Przy okazji zapraszam na discorda, na którym prowadzone jest wsparcie techniczne dla użytkowników sklepu i na którym zazwyczaj wcześniej powiadamiam o nowościach w sklepie. https://discord.gg/ccp9SENRve
 8. Ostatnimi czasy, mamy ogrom skarg od boosterów, w związku z czym został zmieniony sposób naliczania kredytów. Gracze apelowali żeby stawka, którą zaakceptuje booster nie zmienia się przez jego cały czas boostingu. My jednak zdecydowaliśmy się na razie na mniej hardcorowy sposób i będziemy monitorować, czy liczba skarg się zmniejszy. O teraz, jeśli stawka zmieni się w czasie boostingu, to gracz zarabia średnią arytmetyczną z stawki aktualnej i zaakceptowanej. Tzn. jeśli gracz zaakceptuje ofertę z stawką 60, a po chwili stawka zmieni się na 40, to ten gracz będzie zarabiać 50. Działa to też oczywiście w drugą stronę. Jeśli gracz zaakceptuje stawkę 60, a zmieni się ona na 80, to gracz będzie zarabiać 70.
 9. Wczoraj zacząłem już coś robić w tym zakresie:
 10. Nowości: 1. Nowy wygląd. Pewnie kto korzysta, to już zauważył 🙂 2. Miejsce do wyświetlania powiadomień. 3. Utworzyłem serwer discord dla goboostingu (i innych projektów mojego autorstwa). Zapraszam zainteresowanych. https://discord.gg/YyFKfDheX8
 11. Posiadam Licencję na IPS Forums + IPS Pages. To, że sprzedawać licencji IPS nie można, to każdy wie. Zakup podstawowej licencji kosztuje 1000 zł, z modułem pages nawet 1600 zł. Posiadam licencję, której nie używam, za drobną miesięczną opłatą (25 zł) lub półroczną (100 zł), jestem w stanie wypożyczyć komuś licencję. Licencja zostaje na moim koncie, użyczam tylko licencji na czas przez który zainteresowana osoba, będzie mi płacić za użyczenie. Licencję trzeba odnowić. Jest to dodatkowy koszt, który pokrywa osoba chcąca wypożyczyć licencję. Koszt odnowienia to 60$ / 6 miesięcy. Zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu.
 12. Dziękuję za mega liczne oferty, nie spodziewałem się ich tak wiele. W zasadzie to nie byłem pewny, czy będzie ktokolwiek zainteresowany, a odezwało się ponad 20 osób. PS. Nie sprzedała się jedynie licencja IPS.
 13. Nie wiem po co bym miał podawać zawyżoną cenę za odnowienie licencji. W końcu to by było na moją niekorzyść. W końcu kupujący, będzie tą licencję kiedyś przedłużać.
 14. Dodatkowe info, z najczęściej zadawanych pytań (oczywiście poza ceną) - Nie da się sprzedać pojedynczego serwera CS:GO, wszystkie są na dedyku. - Dedyk jest z oferty DISCOVERY, to byłą promocyjna oferta OVH, którą wystawili z okazji tego że rozpoczynali działalność w PL. Obecnie nie kupi się w OVH dedyka z takimi parametrami w tak niskiej cenie. Jeśli ktoś rozważa zakup dedyka w OVH, to być może lepiej odkupić tego dedyka z niższym abonamentem - po jakimś czasie się zwróci. - Na dedyku zainstalowany jest obecnie Open Game Panel, jednak są z nim problemy, nie działa np. autoupdate. Moim zdaniem warto by było przeinstalować panel lub zmienić. - Forum stoi na innym dedyku niż ten który sprzedaję. Przy sprzedaży udostępniam pliki forum i bazę kupującemu (na życzenie mogę wgrać je na wskazany przez kupującego hosting). - Licencja Forum obejmuje moduł forum i pages. Licencja obecnie jest wygasła, co oznacza że można korzystać z forum, ale nie ma wsparcia i możliwości aktualizacji. Przedłużenie licencji 60$. - Licencja TS jest ważna do 6 października. Wiele osób jest zainteresowanym tylko forum lub tylko dedykiem, więc jeśli jesteś zainteresowany tylko jedną z tych rzeczy, to pisz. Przy takiej sprzedaży rozdzielonej, to TS jest do ustalenia. Jednak moim zdaniem przynależność TSa jest bliżej forum, niż dedyka.
×
×
 • Create New...