live4net

Użytkownik
 • Zawartość

  435
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  46

live4net wygrał w ostatnim dniu 28 Czerwiec

live4net ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

176 Master Guardian II

4 obserwujących

O live4net

 • Ranga
  Gold Nova Master

Ostatnio na profilu byli

1,748 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Distinguished Master
 • Obecna ranga: Distinguished Master
 1. Sklep działa na zasadzie portfela, który jest wspólny w obrębie jednego konta. Dlatego przypisywanie do każdego serwera innego portfela mija się z celem, bo gracz i tak mógłby doładować portfel korzystając z jakiegoś API, a VIPa kupić gdziekolwiek indziej. Można jednak założyć dla każdego serwera osobny sklep - wtedy portfele nie będą wspólne.
 2. KUPIĘ wPln mintshost

  Potwierdzam. Mints to tragedia jakościowo i supportowo. Z tak chamskim supportem to się nigdy nie spotkałem. Na ovh masz tańsze VPSy i przynajmniej dobrze działają.
 3. Opinia BuBu (CSPLAY)

  To forum głównie dla właścicieli serwerów, więc graczy tu raczej nie ostrzeżesz. A co do reszty, to jego sprawa. Zapewne prowadzi serwery dla przyjemności, jak większość z nas (użytkowników mygo), więc jeśli jakiś osobnik sprawia, że prowadzenie serwerów staje się mniej przyjemne, to się go pozbywa. I ma do tego 100% prawo - w końcu to jego serwery i grając na nich trzeba akceptować jego zasady. Jeśli się z nimi nie zgadzasz, to zamiast wylewać żale znajdź serwer, na którym zasady będą Ci odpowiadać.
 4. webshortcut'y

  Teraz pytanie, czy to tylko błąd klienta beta, czy Valve planuje zablokować webshortcutsy w następnych wersjach ...
 5. Serwery CS:GO (cloud) - jaki hosting polecacie?

  Ten serwer OVH co wysłałeś to najtańsza i najwydajniejsza. W zależności od konfiguracji serwerów, może on pociągnąć nawet 8+ serwerów bez lagów
 6. Zombie mod a token gslt

  Tak i tak.
 7. Zombie mod a token gslt

  Bana dostaniesz tylko, jeśli będziesz fałszować ekwipunek lub rangę gracza. Jeśli będziesz tylko podmieniać model gracza, broni lub rąk, na jakieś pobrane z gamesbanana, to nie dostaniesz bana na tokena.
 8. Problem nie pokazuje rekklam

  Zmień swoje TOKEN API, bo w tej chwili podałeś je wszystkim i każdy może korzystać sobie z Twoich tokenów. Żeby zmienić API, to zaloguj się na csgotokens.com, wejdź w ustawienia i kliknij w przycisk "Generuj nowy klucz API".
 9. Problem latarka i spadochron

  "sm_flashlight" "sz" oznacza, że trzeba mieć flagę "s" i "z", a nie "s" ALBO "z". Myślę, że w tym wypadku najlepiej będzie po prostu ustawić: "sm_flashlight" "s"
 10. Plugin na rezerwacje slota

  reserverdslots.smx jest on w paczce sourcemoda.
 11. Koniec rudny

  mp_round_restart_delay
 12. KUPIĘ Kupie se konto z Csem bez VACA

  Sprzedaję konta z CSem bez VACa. Konta w zasadzie nieużywane - jest 0 przegranych minut. Konta mają odblokowany rynek i ok. 15-20 zł do wydania na skiny/gry. Aktualna cena: 33 zł.