Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

live4net

Zasłużony
 • Content Count

  637
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  92

live4net last won the day on April 28

live4net had the most liked content!

Community Reputation

438

5 Followers

About live4net

 • Rank
  Stały bywalec

Recent Profile Visitors

4,330 profile views
 1. Nowości w sklepie: Zmieniono ceny na niższe! Cena za utrzymanie sklepu została obniżona o połowę (do 15 gr/dzień), dla sklepów z podpiętym tylko jednym serwerem oraz dla sklepów należących do jednej sieci serwerów (połączonych w grupę). Dla takich sklepów miesięczny koszt utrzymania wyniesie ok. 4,5 zł Dodano możliwość zakupu usług dodatkowych z poziomu serwera Np. kredytów, expa, itp. Usługa może zostać dodana standardowo przez skrypt API php lub przez forwarda wywołanego na serwerze przez plugin. Dodano możliwość łączenia sklepów jednej sieci serwerów w grupę W k
 2. Sklep nie zadziała na https, jeśli korzystasz z własnej domeny, ponieważ nie mam Twojego certyfikatu SSL. Dlatego przy własnej domenie, trzeba korzystać z http. Jest jednak proste obejście tego problemu - wystarczy skorzystać z cloudflare i w zakładce SSL / TLS wybrać tryb szyfrowania na "Flexible".
 3. Działa, inni korzystają. W przypadku problemów z konfiguracją, najlepiej pisz na steam. Znajdziesz go w zakładce "kontakt" lub "pomoc".
 4. Jest jeden sposób, który jest skuteczny, dlatego że mało kto o nim wie i nie ma na niego publicznego pluginu. Polega na przygotowaniu specjalnego fastdl. Zmiana IP, lub przelogowanie na inne konto nie jest dla tego sposobu problemem. Duże sieci (+5 serwerów) zainteresowane zakupem, zapraszam do kontaktu steam.
 5. live4net

  Wycena - skin

  Średnia cena na rynku steam z ostatnich 30 dni, to ok. 2230 zł. Jeśli chcesz sprzedać w miarę szybko, to możesz wołać ok. 55-62% tej ceny. Jeśli Ci się nie śpieszy, to ok. 63 - 70%. Jeśli sprzedajesz na allegro, to cena zazwyczaj jest wyższa o ok. 5-10%. Na stronkach typu cs money, skinbaron, które od razu wypłacają kasę, zazwyczaj dostaniesz ok. 50-55% ceny rynkowej.
 6. @Symm3triC jeśli ktoś potrzebuje indywidualny styl do sklepu, sourcebansów lub gdziekolwiek indziej, to polecam 🙂
 7. Dodano dwa nowe style - jasny i ciemny. Styl można zmienić w zakładce "Ustawienia Wyglądu", wybierając go z rozwijalnego menu. Jeśli ktoś chce, może pobrać styl i dostosować go do swoich potrzeb. Dodano także możliwość wyboru nowych ikon VIP, SVIP, PREMIUM, itp. Ikony można zmienić w ustawieniach pakietów.
 8. Musisz albo skorzystać z jakiś innych pluginów, albo przerobić te co masz. Zazwyczaj jest to edycja 1-3 linii kodu.
 9. Teraz jestem na wakacjach, wiec bede w stanie pomoc dopiero po weekendzie. Jednak na 99% masz jakis plugin na testowego vipa, vip za tag, losowanie vipa, czy cos w tym stylu, ktory kasuje VIP przydzielony przez sklep.
 10. live4net

  227 pkt na 1s1k

  Dodaj na steam, jestem zainteresowany kupnem. https://steamcommunity.com/id/adi-adi/
 11. Jako, że w tej branży jest niewiele konkurencji i dogłębnie znam ofertę każdej z nich, pozwolę się nie zgodzić z kilkoma tezami w tym poście. Przepraszam moderatorów, że wywołam w tym temacie konkurencyjne oferty, jednak jeśli autor tematu pisze, że jego produkt posiada funkcje, których nie posiadają inne produkty, a ja wiem, że to jest nieprawda, to pozwoliłem sobie operować na nazwach konkurencyjnych ofert, aby łatwiej było zweryfikować kontrargumenty. FAKE INFO No screenach widać, że też wymagasz odpalenia www. Nie ma to znaczenia, czy jest to www w przeglą
 12. Na stronie pojawiły się dwie nowości. 1. Pierwsza to dodatkowe ikony przy boostowanych serwerach, które zachęcają graczy do wejścia na dany serwer. Pierwsza ikona, informuje graczy o tym, że ten serwer nie ma problemów z weryfikacją obecności gracza. Dostajemy sporo zgłoszeń, że komuś nie nalicza kredytów. Jest to często spowodowane ucinaniem adresów stron www z nicku lub nickami z dziwnymi znaczkami. Nie ma takiego problem, jeśli ktoś poda hasło rcon do swojego serwera, wtedy obecność gracza jest weryfikowana po steamid. Aby ta ikona wyświetlała się obok s
 13. Wydaje mi się, że wcześniej mógł mieć nick @Ciamajda Przesyłam kilka jego danych, może kiedyś ktoś wyszuka i uda mu się go uniknąć: Nick na 1shot1kill: Matiseek Steam: https://steamcommunity.com/id/CzlowiekuDobrymRadom/ STEAM_0:1:196611237 [U:1:393222475] 76561198353488203 GG: 67761037 BLIK: 73155735x
×
×
 • Create New...