live4net

Użytkownik
 • Zawartość

  261
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  24

live4net wygrał w ostatnim dniu 13 Październik

live4net ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

83 Gold Nova III

2 obserwujących

O live4net

 • Ranga
  Gold Nova II

Ostatnio na profilu byli

966 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Distinguished Master
 • Obecna ranga: Distinguished Master
 1. SPRZEDAM WPN 1shot1kill.pl

  Zasada działania, jak w innych tego typu kontach. Nowe konto, spam postami nic nie noszącymi do tematu i wystawienie oferty sprzedaży z linkiem do pecetowicza. Oczywiście jest to próba scammu.
 2. VPS pukawki vs nazwa.pl

  Gdybym miał teraz wybierać, to bym wziął MC-16 z OVH. https://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/game/171mc5.xml
 3. VPS pukawki vs nazwa.pl

  VPSy nie nadają się do serwerów CS:GO, a tym bardziej taki za 10 zł. CS:GO potrzebuje dużo mocy obliczeniowej, a zasoby na VPSach zazwyczaj są współdzielone i oversell-owane. Jak już masz brać, to bierz nvme speed biznes i musisz mieć minimum tyle vCPU, ile serwerów chcesz na tym postawić. Jednak, żeby te 7 serwerów chodziło dobrze, to powinieneś wykupić dedyka.
 4. Sourcemod ??

  Wgraj tego sourcemoda: https://sm.alliedmods.net/smdrop/1.8/sourcemod-1.8.0-git6027-linux.tar.gz i tego metamoda: https://mms.alliedmods.net/mmsdrop/1.10/mmsource-1.10.7-git959-linux.tar.gz
 5. Sklepik csgo

  Do wyboru masz tylko 3. Żaden z nich nie korzysta z SB i żaden z nich nie wykonuje Rcon. 1. https://mygo.pl/topic/5372-onlineshop-by-sloenthran 2. https://vipsource.eu/ 3. http://sklepcs.pl/
 6. Accelerator crash report

  To może zrób to co napisałem w tamtym temacie...
 7. ROZWIĄZANE CS:GO tokens

  Wszystkie tokeny są w tej chwili w użyciu. Dziś w godz 16:00-21:00 będą dostępne nowe tokeny, wtedy ten błąd zniknie.
 8. csgotokens.com - tokeny na serwer

  Serwery, które mają zainstalowany plugin zawsze sobie wygenerują token zaraz po banie. Sytuacja, że na 24 godziny przed banami zabrakło tokenów może się jeszcze powtarzać przez jakiś czas.
 9. csgotokens.com - tokeny na serwer

  Jeszcze dzisiaj rano tokeny były. Od popołudnia już nie ma. Nowe tokeny będą jutro po banie.
 10. Spraye od franug'a

  Tak, jest taka możliwość. Zapisujesz spray w formacie vtf, dorabiasz do niego plik vmt, wrzucasz je na serwer cs:go i fastdl, na koniec dopisujesz do configu tego pluginu.
 11. Crash serwera

  Spróbuj może poaktualizować pluginy. Na pewno store i sourcebans znajdziesz w nowszej wersji, możliwe że inne pluginy też już są w nowszej wersji, to są te co w pierwszej kolejności mi się w oczy rzuciły. Jeśli to nie pomoże, to spróbuj na jeden dzień powyłączać jakieś mniej istotne pluginy, które nie są niezbędne do prawidłowego działania moda, np: Jeśli to rozwiąże problem, to odpalaj po kolei po kilka pluginów, aż w końcu dojdziesz, który plugin powoduje restarty. Naprawdę w error logach nic nie ma?
 12. Nowości w sklepie Dodano API do obsługi zewnętrznego pluginu LevelRanks Dodano API do obsługi zewnętrznego pluginu MyJailShop Dodano możliwość przesyłania walut pomiędzy użytkownikami (właściciel sklepu decyduje czy chce mieć tą opcję włączoną) Nowa wersja pluginu (1.2.3), która zapisuje dodatkowe logi Dodano API SMS od DotPay Dodano możliwość zmiany favikonki
 13. Witam! [CSGO] [Menu]

  W zasadzie dobrze, tylko klamry pomyliłeś. #include <sourcemod> public Plugin:myinfo = { name = "dr_menu", author = "Surprised", description = "menu", version = "1.0", url = "<- URL ->" } public void OnPluginStart() { RegConsoleCmd("menu_test1", Menu_Test1); } public int Menu_Pomocy(Menu menu, MenuAction action, int client, int itemNum) { if(action == MenuAction_Select) { char info[32]; GetMenuItem(menu, itemNum, info, sizeof(info)); if (strcmp(info, "opcja2") == 0) { ClientCommand(client, "sm_buygravity"); } if (strcmp(info, "opcja1") == 0) { ClientCommand(client, "sm_vipgravity"); } } } public Action Menu_Test1(int client, int args) { Menu menu = new Menu(Menu_Pomocy); menu.SetTitle("[DR]Menu"); menu.AddItem("opcja1", "Gravity [VIP]"); menu.AddItem("opcja2", "Gravity"); menu.ExitButton = true; menu.Display(client, 120); return Plugin_Handled; }
 14. [CS:GO] Generator VIP'a

  Efekt całkiem fajny, na pewno graficznie lepiej to wygląda niż mój generator :)
 15. [CS:GO] Generator VIP'a

  Nie wykorzystałeś przypadkiem fragmentów kodów, który został wygenerowany przez mój generator? Niektóre rzeczy wydają się być bardzo podobne.