Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

live4net

Zasłużony
 • Postów

  676
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  108

Ostatnia wygrana live4net w dniu 11 Sierpnia 2023

Użytkownicy przyznają live4net punkty reputacji!

7 obserwujących

Ostatnie wizyty

44438 wyświetleń profilu

Osiągnięcia live4net

 1. live4net

  Licencja IPS

  Posiadam wygasłą licencję IPS (Forum + Pages). do negocjacji
 2. Zapraszam do kontaktu Steam, Discord albo forum.
 3. Nadal kupuję skiny za 65-70%. Jak ktoś ma, to zapraszam do kontaktu Steam, Discord albo forum.
 4. To jest ta sama osoba o której mowa w tym temacie. Więc możesz to tam wstawić.
 5. live4net

  [opinie] izabel

  Kupiłem wpln, wszystko poszło sprawnie i uczciwie.
 6. Kupię wpln 1s1k. Pisać na steam, discord lub forum.
 7. Nadal kupuję skiny. Jak ktoś ma, to zapraszam do kontaktu Steam, Discord albo forum.
 8. Aktualnie mam braki w skinach, więc w lutym płacę trochę więcej niż zwykle: Skrzynki - 0,60 Tanie skiny (wartość pojedynczego skina do 30 zł) w przeliczniku 0.7. Droższe popularne skiny 0,65. Kupię także buff balans. Osoby zainteresowane, proszę pisać na PW forum, steam lub discord.
 9. Nadal kupuję skiny. Jak ktoś ma, to zapraszam do kontaktu Steam, Discord albo forum.
 10. Chciałbyś stworzyć swój serwer ale nie chcesz wydawać na to pieniędzy? Dysponujemy kilkoma serwerami, które opłacamy i możemy bezpłatnie udostępnić. Serwery są na hostingu 1s1k. Ilość slotów i tickrate jest do ustalenia. Zarobki z serwera idą w pierwszej kolejności na opłacenie serwera. Jeśli serwer zarobi więcej niż kosztuje jego utrzymanie, to dostajesz całą nadwyżkę na swoje konto na goboostingu. Co potem z tym zrobisz to Twoja sprawa - możesz wykupić reklamę lub wypłacić skiny. Jeśli serwer będzie przynosić straty, to trudno, biorę to na siebie. Nasze jedyne dwa wymagania, to aby serwer był podpięty pod nasze systemy: gejm.pl i sklepcs.pl. Serwer może być podpięty pod Twój sklepcs.pl lub pod nasz. Wymagamy także, aby serwer działał pod naszym szyldem cs-PlacZabaw.pl. Czasami serwer będzie wykorzystywany do testowania nowości w sklepcs, gejm, goboosting i ew. innych moich projektów. Serwer musisz skonfigurować sobie sam. My raczej w tym nie pomagamy. Prowadzenie serwera, wybór adminów, przygotowanie oferty VIP też należy do Ciebie. Ewentualny zakup paczki lub płatnych pluginów jest w Twoim zakresie. Pomagamy jedynie z konfiguracją sklepcs i gejm.pl Ja nie zajmuję się już serwerami, bo nie mam na to czasu. cs-PlacZabaw.pl, obecnie to raczej sieć przeznaczona do testowania moich rozwiązań. Nie zależy mi na tym, aby zarabiała. Sieć ostatnio jest raczej w stagnacji, w związku z czym jest tu duże pole do manewru. Poza ogarnianiem swojego serwera zachęcamy do zaangażowania się w sieć. Praktycznie wszystkie stanowiska są wolne. Jeśli chcesz skorzystać z oferty, odezwij się najlepiej Discordzie lub Steam i napisz jaki serwer masz ochotę założyć.
 11. Nowości w sklepie: Zaktualizowano plugin sourcemod: dodano komendy sm_dodajflage i sm_dodajwalute (wymagana flaga z) Dodano do pluginu sourcemod natywy: SklepCS_DodajFlagi, SklepCS_DodajWalute (przykład użycia w zakładce download) Zaktualizowano plik api_client.php, tak aby współpracował z komendą sm_dodajflage i z natywem SklepCS_DodajFlagi. Zaktualizowano API przelewów od pukawki. Poprawiono księgowanie operacji od pukawki, 1shot1kill, cashbill oraz skinów przesyłanych do bota. Nowe natywy i komendy na pewno pomogą Wam w pisaniu pluginów z eventami świątecznymi oraz w organizacji takich eventów przez administrację.
 12. live4net

  Sprzedam skiny

  70 zł za AWP, 320 zł kosa . Ale ja też nie daję pierwszy
 13. Aktualnie mam braki w skinach, więc płacę trochę więcej niż zwykle: Skrzynki - 60% Tanie skiny (wartość pojedynczego skina do 30 zł) w przeliczniku 0.65 - 0.7. Droższe popularne skiny 0,6 - 0,65. Kupię także buff balans. Osoby zainteresowane, proszę pisać na PW forum, steam lub discord.
 14. Nadal kupuję skiny. Jak ktoś ma, to zapraszam do kontaktu Steam, Discord albo forum.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...