live4net

Użytkownik
 • Zawartość

  286
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  25

live4net wygrał w ostatnim dniu 22 Listopad

live4net ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

95 Gold Nova Master

3 obserwujących

O live4net

 • Ranga
  Gold Nova II

Ostatnio na profilu byli

1,098 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Distinguished Master
 • Obecna ranga: Distinguished Master
 1. szukam serwerka :3

  Też mogę Ci wykupić jakiś do zabawy. Na dedyku nie dam, bo zbyt kumaty jesteś. Jeszcze byś się dobrał tam, gdzie niepowinieneś :p
 2. Problem ze zmianą mapy

  Starą wersję SteamWorksa masz. Miałem wiele zgłoszeń, że tokeny na niej nie działają, polecam zupdejtować, aby uniknąć przykrej niespodzianki, która zapewne wydarzy się w najmniej oczekiwanym momencie :)
 3. Problem ze zmianą mapy

  Próbowałeś wyłączać pluginy po kolei? U mnie tego problemu nie ma i nie było. Dopiero z tego forum dowiedziałem się, że coś się dzieje.
 4. procenty

  float dana_liczba = 1.0; float procent_z_liczby = dana_liczba * 0.6;
 5. Nadawanie flag

  A próbowałeś tą kwerendę wklepać do phpmyadmina? Wydaje mi się, że powinna ona wyglądać: SELECT `serviceid` FROM `sklepsms_user_services` WHERE (`serverid`='%d' OR `serverid`='-1') AND `steamid` LIKE '%s'
 6. Spełnienie warunku

  StrContains zwraca -1 jeśli nie znaleziono, w przeciwnym razie zwraca pozycję znalezionego tekstu, więc powinno być: StrContains(nickname, NICKNAME_PARTPL) != -1
 7. Problem z var i sv

  Na tym Kimsufi z i7 (28?) spokojnie utrzymasz 4 serwery. Przy dobrych wiatrach, może nawet 8 pójdzie, jednak serwery te są w Francji, więc ping będzie o ok. 20-30 ms większy niż w serwerach zlokalizowanych w PL.
 8. Usunięcie z rankingu

  Musisz w phpmyadmin wejść w zakładkę "Przeglądaj". Tam wyszukujesz gracza, który Cie interesuje i kasujesz go lub modyfikujesz.
 9. ROZWIĄZANE Wyrzucanie broni

  Przetestuj to: #include <sourcemod> public Plugin:myinfo = { name = "Block Drop", author = "Adi - live4net", description = "Block drop button", version = "1.0", url = "http://cs-placzabaw.pl" }; public void OnPluginStart() { AddCommandListener(block, "drop"); } public Action block(int client, char[] command, int args) { return Plugin_Handled; }
 10. Problem z var i sv

  Najlepiej dedyk, masz wtedy gwarancję zasobów, lub po prostu hosting. Public clouda nie testowałem. Niby jest tam gwarancja zasobów, jednak vCPU nie do końca jest równe jednemu fizycznemu rdzeniu w dedyku. Jednk cena Public clouda jest na tyle wysoka, że raczej nie jest to opłacalne.
 11. Problem z var i sv

  Tak jak przedmówcy pisali - CS:GO na Linuksie używa tylko jednego rdzenia. Te 20% drugiego rdzenia to pewnie jest zużyte przez system, bazę mysql i inne odpalone usługi. Dodatkowo serwery VPS zazwyczaj nie gwarantują zasobów, więc nie nadają się zbytnio na serwery CS:GO. Pozostaje Ci jedynie zmiana maszyny lub obniżenie zużycia CPU (mniej slotów, mniejszy TR).
 12. Problem z SklepCs.pl

  Odezwij się na steam, zobaczymy co uda nam się ustalić.
 13. Steam i nonsteam

  W tym dziale, kilka tematów niżej jest odpowiedź na Twoje pytanie.
 14. csgotokens.com - tokeny na serwer

  Bo ban był o 19:04, czyli jakieś 25 minut przed tym jak napisałeś posta.
 15. csgotokens.com - tokeny na serwer

  Dziś jeszcze bana nie było, dopiero będzie. Także niedługo będą tokeny dostępne :)