Jump to content

live4net

Użytkownik
 • Content Count

  524
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

live4net last won the day on May 26

live4net had the most liked content!

Community Reputation

227 Master Guardian Elite

6 Followers

About live4net

 • Rank
  Gold Nova Master

Recent Profile Visitors

2,326 profile views

Member rank

 • Distinguished Master
 • Currently Feeling Distinguished Master
 1. Jestem zainteresowany. Niedaleka przyszłość, to raczej kwestia tygodnia, czy miesiąca? Można prosić o jakiś kontakt steam? // echh, myślałem, że to przekierowuje na stronę PSC i umożliwia też płaceniem z konta mypsc. Przesyłaniem komuś kodów PSC raczej nie jestem zainteresowany.
 2. Witam, myślę, że jak znajdziesz kupca za ok. 50-80 zł to powinieneś być zadowolony.
 3. Możesz to olać i spokojnie kontynuować instalację.
 4. Nowości w sklepie: Dodano API płatności PSC LiveServer. Od 1 lipca nie będzie możliwości zwrotu środków wpłaconych za pomocą PSC na konto sklepu. Środki wpłacone za pomocą API PSC sklepcs będzie można jedynie wykorzystać na utrzymanie sklepu, zakup skinów, zakup tokenów, zakup środków na goboosting, zakup wpln w hostingu 1shot1kill oraz zakup wielu innych usług nad których listą pracuję. Jeśli ktoś ma propozycję API PSC jakiejś firmy, którą mógłbym dodać - proszę o kontakt na STEAM Jeśli ktoś ma propozycję dot. usług / przedmiotów, których chciałby mieć możliwość kupić za środki z sklepu - proszę o kontakt STEAM Obecnie sklep wspiera API PSC w firmach: przelewy24 gosetti.pl LiveServer
 5. Idziesz na policję i składasz zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.
 6. live4net

  Fasturn.eu

  Gdzie to API? Nie widzę w menu.
 7. @SeeQ jedyna osoba, która potrafiła mi pomóc i nawet wyskrobała do tego autorską wtyczkę. Polecam!
 8. Nie działa od momentu jak Valve zablokowało MOTD.
 9. Polecam @suppatimo na pewno będziesz zadowolony.
 10. Ale ekipa z pluginysm to chyba z cs-4frags są związani, więc wymagań też nie spełniają.
 11. Myślę, że forum, zrzeszające ludzi, którzy zajmują się kodowaniem w SM i stawianiem serwerów to nie jest dobre miejsce na szukanie ekipy. Każdy z nas jest w stanie sam sobie postawić serwer lub sieć. W dodatku takich tematów jest tutaj multum i jeszcze nie widziałem, żeby kiedykolwiek ktoś był zainteresowany dołączaniem do podobnych projektów bezpłatnie. Większość z nas posiada jakiś serwer(y) i rozwija go/je sobie hobbystycznie, a dla innych oferuje co najwyżej płatne pluginy i usługi.
 12. live4net

  Fasturn.eu

  Jak ma się sprawa API automatycznych płatności dla osób bez działalności gospodarczej? Czy jest już jakiś przewidywany termin uruchomienia?
 13. Mi się skompilowało bez problemu. Użyj: https://www.sourcemod.net/compiler.php
 14. live4net

  Fasturn.eu

  @daffik I co, kasa przyszła? Reklamują się, że w "kilka minut" dochodzi. Ja na linka do płatności czekałem 2 godziny, jednak wpłaty PSC ostatecznie nie zrobiłem.
×
×
 • Create New...