Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

live4net

Zasłużony
 • Content Count

  611
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  80

live4net last won the day on July 10

live4net had the most liked content!

Community Reputation

370

8 Followers

About live4net

 • Rank
  Stały bywalec

Recent Profile Visitors

3,243 profile views
 1. Kupić dowolną ilość tanich skinów (wartość pojedynczego skina do 25 zł) w przeliczniku 0.65. Kupię tez kilka droższych skinów (wartość pojedynczego skina powyżej 25 zł) w niższym przeliczniku.
 2. Kupię wpln 1s1k. Każda ilość.
 3. Za kilka-kilkanaście złotych to możesz kupić pluginy, które są sprzedawane masowo - tak jak store o którym wspomniałeś. Ktoś raz napisał i sprzedał xx osobom. Jeśli chcesz, żeby ktoś Ci na prywatne zamówienie kodował coś dokładnie tak jak Ty tego chcesz, to nie oczekuj że będzie poświęcać czas za kilkanaście złotych. 25 zł przy prywatnych zleceniach brałem za samo otwarcie notatnika 😉 Nie mówię, że nie znajdziesz nikogo, kto to zrobi za taką cenę. Całkiem możliwe, że znajdzie się ktoś, kto ma akurat ochotę coś zakodować, albo dopiero się uczy i ma jeszcze niskie stawki, albo kto ma już coś gotowego i to zrobi po taniości. Wyzywanie od idiotów, jest tu jednak nie na miejscu, tym bardziej, że cena która proponujesz jest bardzo niska.
 4. W obecnej chwili kupię wszystko w przeliczniku 0.65.
 5. Kupić dowolną ilość tanich skinów (wartość pojedynczego skina do 25 zł) w przeliczniku 0.65. Kupię tez kilka droższych skinów (wartość pojedynczego skina powyżej 25 zł) w przeliczniku 0.6
 6. Skiny powyżej 20 zł też kupię, ale w przeliczniku 0.55. Skiny poniżej 20 zł, w przeliczniku 0.65.
 7. Kupię wszystko o wartości 0 - 20 zł. Kilka skinów powyżej 20 zł tez kupię, o ile będzie to sprzedawane wraz z pakietem takich tanich skinów 🙂 Nie biorę suvenirów i skrzynek.
 8. Kupię wszystko o wartości 0 - 20 zł. Kilka skinów powyżej 20 zł tez kupię, o ile będzie to sprzedawane wraz z pakietem takich tanich skinów 🙂
 9. live4net

  Wycena konta steam

  Ja bym to konto wycenił na jakieś 200-300 zł + wartość skinów (ok. 60% wartości skinów z steam marketu). Jak ktoś daje 800, to bym z pocałowaniem ręki oddał. Możesz za nie żądać 1000 czy nawet 5000 zł, ale kupca wtedy nigdy nie znajdziesz 🙂
 10. Kupię wszystko o wartości 0 - 20 zł. Nawet takie śmieci po 5 gr.
 11. Kupię wszystkie skiny o wartości 0 - 15 zł.
×
×
 • Create New...