Skocz do zawartości

live4net

Użytkownik
 • Zawartość

  450
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  47

Ostatnia wygrana live4net w dniu 2 Wrzesień

Użytkownicy przyznają live4net punkty reputacji!

Reputacja

184 Master Guardian Elite

4 obserwujących

O live4net

 • Tytuł
  Gold Nova Master

Ostatnie wizyty

1,853 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Distinguished Master
 • Obecna ranga: Distinguished Master
 1. live4net

  Alternatywa na motd? Macie jakiś pomysł

  w motd.txt Nie działają żadne pluginy tego typu. Możesz rozwinąć myśl? Jaki i jak Steambot ma zastąpić motd?
 2. live4net

  Potężna wycena konta steam

  Wartość tego konta, to cena z allegro najdroższej gry + ok. 50-150 zł ( w zależności od tego jak szybko chcesz sprzedać. Strzelam więc, że byłbyś w stanie je sprzedać na allegro za jakieś 200 zł.
 3. live4net

  Gdzie i co.

  Wszystko masz wyjaśnione tutaj: L 09/09/2018 - 22:06:09: [SM] Nie można załadować rozszerzenia "SteamWorks.ext": /home/servers/users/srv54892/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/extensions/SteamWorks.ext.so : nie można otworzyć pliku udostępnionego obiektu: brak takiego pliku lub katalogu L 09/09/2018 - 22:06:09: [SM] Nie można załadować wtyczki "csgotokens_ws.smx": Wymagany plik rozszerzenia "SteamWorks" ("SteamWorks.ext" ) nie działa L 09/09/2018 - 22:06:09: [SM] Nie można załadować wtyczki "tokens.smx": Wymagane rozszerzenie "SteamWorks" plik ("SteamWorks.ext") nie działa Zainstaluj SteamWorksy http://users.alliedmods.net/~kyles/builds/SteamWorks/
 4. live4net

  Pytanie Ban tokena

  Można pobrać. Możliwe, że link się pokazuje, dopiero jak ktoś ma dodane serwery. https://csgotokens.com/download/csgo2.zip
 5. live4net

  Pytanie Ban tokena

  Udostępnuam go na csgotokens wraz z paczką pluginu i jako plik w autoupdaterze, więc jest w necie. Ten ext.to żadna nowiść, już ponad rok go używam.
 6. live4net

  Pytanie Ban tokena

  Czego nie ma w necie? Jest na liście zbanowanych, ponieważ łamie regulamin sourcemoda - nie dodaje do pluginu kod źródłowego. Jeśli chodzi o shella, wystarczy zdekompilować, wiele osób to robiło i może potwierdzić, że nic tam nie ma. W dodatku z usług csgotokens skorzystalło wiele polskich sieci i nikt się nigdy nie skarżył.
 7. live4net

  Pytanie Ban tokena

  Tau_lib służy do podmiany tokena bez restartu serwera - nie da sie tego osiagnac za pomoca steamworksow. Nie jest to biblioteka wymagana do działania pluginu, jak ktos sie boi, moze jej nie używać, wtedy przy zmianie tokena serwer standardowo sie zrestartuje i uruchomi z nowym tokenem. Ja na swoich serwerach jej używam
 8. live4net

  Sieć Full-Skill poszukuje serwerów!

  Niestety to .ie ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem. To że sprzedawca sprzeda marsa (baton warty 2 zł) za 100 zł, nie znaczy, że przyjdą tacy, których na to stać i zaczną kupować tego batona. Nie znaczy to też, że ten baton jest warty 100 zł. To, że nie uzyłeś słowa wyceniam, tylko sprzedam, nie znaczy, że wyceny nie zrobiłeś. Nikt tego batona nie kupi. A jeśli sprzedawca dodatkowo napisze w necie 'sprzedam marsa za 100 zł', to na 100% zostanie przez społeczność naprostowany. Jeśli nie chcesz, żeby społeczność internetowa komentowała Twoje absurdalne ogłoszenie, to napisz je na kartce i wywieś na osiedlowym słupie ogłoszeniowym.
 9. live4net

  Sieć Full-Skill poszukuje serwerów!

  Nikt Ci nie zabrania wstawiać reklam i reklamować swojej sieci, ale robisz to pewnie po to, aby ktoś do Ciebie dołączył? Jeśli tak, to zapewne chciałbyś, żeby ktoś na Twoje ogłoszenie odpowiedział, ażeby ktoś odpowiedział, to musisz zaoferować co najmniej tyle samo co wymagasz. Nikt nie kupi batona za 100 zł w sklepie tylko dlatego, że sprzedawca tyle chce, prawda? Użytkownicy forum próbują Ci to wyjaśnić. Takich ogłoszeń jak Twoje jest tutaj pełno, w dodatku większość oferuje więcej i wymaga mniej, więc jeśli nie zmienisz wymagań, to nikt się nie zgłosi. Pozdrawiam, 30-letnie dziecko, które pracuje, a mimo to sprawdza to forum nawet częściej niż co godzinę.
 10. live4net

  sklepcs.pl - sklep dla serwerów CS:GO

  Możesz zrobić usługę o nazwie np. "VIP dla adminów ", ustawić, że tę usługę mogą kupować tylko gracze z grupy "Admin" i ustawić tej usłudze taką samą flagę jak dla zwykłego VIPa, ale niższą cenę.
 11. live4net

  DPwaluta.pl - transfer gotówki!

  Czy ktoś testował? Trochę wygląda mi to na scamm. Chciałem przetransferować sobie 5 zł, ale serwis jeszcze chyba nie działa lub transfer nie jest realizowany o każdej porze i w kilka sekund, tak jak mówi reklama. Macie umowę z jakimś pośrednikiem płatności, typu przelewy24 / PayU?
 12. live4net

  Ominiecie bana tokena?

  Co to za strona?
 13. live4net

  sklepcs.pl - sklep dla serwerów CS:GO

  Dodaj na steam, to spróbujemy to ogarnąć. Dodam jeszcze, że usługi nie są kasowane od razu jak się skończą, tylko po ok. 1 godzinie.
 14. live4net

  sklepcs.pl - sklep dla serwerów CS:GO

  Przetestowałem na moim testowym sklepie i skasowało nieaktywną usługę, którą dodałem ręcznie. Może usługa miała podaną nieprawidłową datę?
 15. live4net

  sklepcs.pl - sklep dla serwerów CS:GO

  Sklep działa na zasadzie portfela, który jest wspólny w obrębie jednego konta. Dlatego przypisywanie do każdego serwera innego portfela mija się z celem, bo gracz i tak mógłby doładować portfel korzystając z jakiegoś API, a VIPa kupić gdziekolwiek indziej. Można jednak założyć dla każdego serwera osobny sklep - wtedy portfele nie będą wspólne.
×