Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

live4net

Zasłużony
 • Postów

  665
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  105

Ostatnia wygrana live4net w dniu 12 Kwietnia

Użytkownicy przyznają live4net punkty reputacji!

6 obserwujących

Ostatnie wizyty

5991 wyświetleń profilu
 • dredek

 • Teygo

 • Jonkey

 • Warder

 • vRq

Osiągnięcia live4net

 1. Nowości w sklepie: Zaktualizowano plugin sourcemod: dodano komendy sm_dodajflage i sm_dodajwalute (wymagana flaga z) Dodano do pluginu sourcemod natywy: SklepCS_DodajFlagi, SklepCS_DodajWalute (przykład użycia w zakładce download) Zaktualizowano plik api_client.php, tak aby współpracował z komendą sm_dodajflage i z natywem SklepCS_DodajFlagi. Zaktualizowano API przelewów od pukawki. Poprawiono księgowanie operacji od pukawki, 1shot1kill, cashbill oraz skinów przesyłanych do bota. Nowe natywy i komendy na pewno pomogą Wam w pisaniu pluginów z eventami świątecznymi oraz w organizacji takich eventów przez administrację.
 2. live4net

  Sprzedam skiny

  70 zł za AWP, 320 zł kosa . Ale ja też nie daję pierwszy
 3. live4net

  Kupie skiny CS:GO

  Aktualnie mam braki w skinach, więc płacę trochę więcej niż zwykle: Skrzynki - 60% Tanie skiny (wartość pojedynczego skina do 30 zł) w przeliczniku 0.65 - 0.7. Droższe popularne skiny 0,6 - 0,65. Kupię także buff balans. Osoby zainteresowane, proszę pisać na PW forum, steam lub discord.
 4. live4net

  Kupie skiny CS:GO

  Nadal kupuję skiny. Jak ktoś ma, to zapraszam do kontaktu Steam, Discord albo forum.
 5. Nie chcę tutaj pisać dokładnie o cenach, bo na tym forum można zedytować post tylko przez kilka minut. Jak coś tu napiszę, to będzie tu wisieć na wieki wieków i będzie za jakiś czas wprowadzać ludzi w błąd. Cena na pewno kilkadziesiąt lub nawet kilkaset razy niższa, niż postawienie i utrzymanie forum IPS. W zależności od ilości dodanych serwerów cena wyniesie od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie. Nie trzeba posiadać domeny i hostingu. Po wykupieniu usług dostaje się dostęp do panelu admina, gdzie się wszystko konfiguruje. Aktualny cennik jest na discordzie, w sklepcs i na stronie. Obecnie zgłosiły się dwie siec, które będą brać udział w przedpremierowym testowaniu. Myślę, żę za jak wszystko pójdzie dobrze, to za 1-2 tyg ruszy sprzedaż. Jeśli ktoś jest zdecydowany na zakup i używanie tego systemu, zapraszam na priv discorda, możliwe że uda się jeszcze udostępnić jeszcze jednej sieci do testów.
 6. Chciałbym przedstawić mój nowy projekt - gejm.pl. Celem projektu jest dostarczenie sieciom strony internetowej, na której w prosty sposób mogą umieszczać treści istotne dla graczy. Strona jest w dużym stopniu zintegrowana z Discordem. Połączenie strony wykonanej w gejm.pl z Discordem z powodzeniem może zastąpić obecne rozwiązania bazujące na forum IPS. W obecnej chwili istnieje kilka sieci, które nie posiadają forum i bazują głównie na Discordzie. Projekt Gejm.pl ma wspomagać takie sieci. Serwis posiada funkcjonalności, które mogą przydać się sieciom posiadającym Forum, więc takie sieci, również mogą skorzystać z gejm.pl Strona jest młoda i jest cały czas rozwijana. Poniżej prezentuję kilka funkcjonalności, które są dostępne na dzień dzisiejszy. Lista funkcji na pewno będzie powiększana z biegiem czasu. Liczę tutaj na propozycje od użytkowników. Funkcje na stronie www: uruchomienie strony internetowej na własnej domenie lub na subdomenie .gejm.pl automatyczne generowanie listy administracji serwerów CS:GO. Na liście wyświetlony jest czas gry adminów i informacja czy admin jest aktualnie na serwerze prosty panel administracyjny, który umożliwia dodawanie stron, edycję menu i zarządzanie portalem łatwa edycja wyglądu strony i z poziomu panelu administracyjnego generowanie formularzy (np. do składania podań na admina, zgłaszania błędów i propozycji, skarg, unbanów). Po wypełnieniu formularza przez użytkownika, na DC zakładany jest kanał do dyskusji nad danym podaniem Funkcje na Discord: wstawienie na Discorda tabelki serwerów z statusem odświeżanym go 2 minuty uruchomienie komunikacji tekstowej pomiędzy serwerem CS:GO a Discordem - wiadomości wysłane na DC pokażą się na serwerze CS, a wiadomości wpisane na czacie CS, wyświetlają się na DC. wysyłanie komend rcon do serwera CS:GO z poziomu serwera Discord codzienne losowanie VIP na 24 godziny, wśród użytkowników zalogowanych na stronie i będących członkiem discorda przydzielenie flagi na serwerze CS:GO dla użytkowników, będących członkiem Discorda lub użytkownikom posiadającym wskazaną rolę na Discordzie. VIP/booster na DC może dostawać VIPa na serwerze lub admin na DC może dostawać admina na serwerze. Sprzedaż systemu ruszy za kilka dni. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na Discorda poświęconego gejm.pl i innym moim projektom. https://discord.gg/a6Hya5nHSf Poniżej kilka zrzutów ekranu: Panel administracyjny: Lista Administracji na stronie wraz z ich aktywnością (generowana automatycznie): Codzienne losowanie VIP na Discordzie, wśród użytkowników strony i Discorda. Przykładowy formularz podania na stronie. Pola formularza można dowolnie dostosować. Po wypełnieniu formularza, na Discordzie automatycznie tworzony jest kanał do dyskusji. Przykład użycia komend rcon na serwerze Discord. Komendy są przesyłane na serwer CS:GO Przykład czatu pomiędzy serwerem CS:GO a Discordem. Tabelka serwerów z statusem do wstawienia na Discorda.
 7. Zaktualizowano plugin do wersji 1.2.2. W tej wersji gracze, którzy w ciągu ostatnich 65 sekund zabili kogoś, będą wykluczeni z testowania AFK polegającego na kliknięciu odpowiedniego przycisku. Powinno to ułatwić i uprzyjemnić grę uczciwym graczom. Nowa wersja pluginu także ustawia cvary host_ w najbardziej optymalny sposób. Dokonano również aktualizacji zasad wykrywania AFK z poziomu rcon. Zachęcamy do aktualizacji pluginu, wystarczy, podmienić smx.
 8. Przypominam, że w marcu przestaną działać "Usługi dodatkowe". Zostało kilka dni, aby przerobić je na nowy system. Więcej informacji: https://youtu.be/HtZcN_FKYrE
 9. live4net

  Kupie skiny CS:GO

  Nadal kupuję skiny. Jak ktoś ma, to zapraszam do kontaktu Steam, Discord albo forum.
 10. Nowości w sklepie Dodano możliwość ustawiania własnych kategorii i przydzielania serwerów do tych kategorii. Zmieniono sposób dodawania usług dodatkowych. Dodano nowy rodzaj usługi (rcon), który umożliwia m. in. wysłanie komendy RCON na serwer CS:GO, Minecraft i inne, które wspierają RCONa. W związku z aktualizacją, do końca lutego należy zrobić 3 rzeczy: 1. Przerobić "usługi dodatkowe" na nowy sposób dodawania usług, korzystających z pliku API. Instrukcja jak konfigurować usługi na API za pomocą nowej metody: https://youtu.be/HtZcN_FKYrE W marcu obecnie ustawione "usługi dodatkowe" znikną z sklepu. 2. Należy utworzyć kategorie dla serwerów i dodać serwery do tych kategorii. Serwery, które nie są przydzielone do żadnej kategorii, będą wyświetlać się jako serwery bez kategorii. https://youtu.be/H04SkKdyZeg 3. Integracje z sourcebans, należy przypisać do jakiegoś serwera. Nie może już być integracji, niepowiązanych z jakimś serwerem. Jeśli posiadasz jedne sourcebansy, dla wszystkich serwerów, możesz stworzyć serwer, który nazwiesz "Wszystkie serwery" i do niego przypisać usługę zdjęcia bana. Sourcebansy nieprzypisane do żadnego serwera, w marcu przestaną się wyświetlać na stronie sklepu. Dzięki powyższym zmianą, będzie możliwe uporządkowanie bazy sklepu i dalszy jego rozwój. Wprowadzenie w/w zmian pozwoli mi na dokonanie kolejnych funkcji, o których na bieżąco będę informować. Przy okazji zapraszam na discorda, na którym prowadzone jest wsparcie techniczne dla użytkowników sklepu i na którym zazwyczaj wcześniej powiadamiam o nowościach w sklepie. https://discord.gg/ccp9SENRve
 11. Ostatnimi czasy, mamy ogrom skarg od boosterów, w związku z czym został zmieniony sposób naliczania kredytów. Gracze apelowali żeby stawka, którą zaakceptuje booster nie zmienia się przez jego cały czas boostingu. My jednak zdecydowaliśmy się na razie na mniej hardcorowy sposób i będziemy monitorować, czy liczba skarg się zmniejszy. O teraz, jeśli stawka zmieni się w czasie boostingu, to gracz zarabia średnią arytmetyczną z stawki aktualnej i zaakceptowanej. Tzn. jeśli gracz zaakceptuje ofertę z stawką 60, a po chwili stawka zmieni się na 40, to ten gracz będzie zarabiać 50. Działa to też oczywiście w drugą stronę. Jeśli gracz zaakceptuje stawkę 60, a zmieni się ona na 80, to gracz będzie zarabiać 70.
 12. Wczoraj zacząłem już coś robić w tym zakresie:
 13. Nowości: 1. Nowy wygląd. Pewnie kto korzysta, to już zauważył 🙂 2. Miejsce do wyświetlania powiadomień. 3. Utworzyłem serwer discord dla goboostingu (i innych projektów mojego autorstwa). Zapraszam zainteresowanych. https://discord.gg/YyFKfDheX8
 14. Posiadam Licencję na IPS Forums + IPS Pages. To, że sprzedawać licencji IPS nie można, to każdy wie. Zakup podstawowej licencji kosztuje 1000 zł, z modułem pages nawet 1600 zł. Posiadam licencję, której nie używam, za drobną miesięczną opłatą (25 zł) lub półroczną (100 zł), jestem w stanie wypożyczyć komuś licencję. Licencja zostaje na moim koncie, użyczam tylko licencji na czas przez który zainteresowana osoba, będzie mi płacić za użyczenie. Licencję trzeba odnowić. Jest to dodatkowy koszt, który pokrywa osoba chcąca wypożyczyć licencję. Koszt odnowienia to 60$ / 6 miesięcy. Zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...