Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

live4net

Zasłużony
 • Postów

  674
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  107

Ostatnia wygrana live4net w dniu 2 Maja

Użytkownicy przyznają live4net punkty reputacji!

7 obserwujących

Ostatnie wizyty

6478 wyświetleń profilu

Osiągnięcia live4net

 1. Nadal kupuję skiny za 65-70%. Jak ktoś ma, to zapraszam do kontaktu Steam, Discord albo forum.
 2. To jest ta sama osoba o której mowa w tym temacie. Więc możesz to tam wstawić.
 3. live4net

  [opinie] izabel

  Kupiłem wpln, wszystko poszło sprawnie i uczciwie.
 4. Kupię wpln 1s1k. Pisać na steam, discord lub forum.
 5. Nadal kupuję skiny. Jak ktoś ma, to zapraszam do kontaktu Steam, Discord albo forum.
 6. Aktualnie mam braki w skinach, więc w lutym płacę trochę więcej niż zwykle: Skrzynki - 0,60 Tanie skiny (wartość pojedynczego skina do 30 zł) w przeliczniku 0.7. Droższe popularne skiny 0,65. Kupię także buff balans. Osoby zainteresowane, proszę pisać na PW forum, steam lub discord.
 7. Nadal kupuję skiny. Jak ktoś ma, to zapraszam do kontaktu Steam, Discord albo forum.
 8. Chciałbyś stworzyć swój serwer ale nie chcesz wydawać na to pieniędzy? Dysponujemy kilkoma serwerami, które opłacamy i możemy bezpłatnie udostępnić. Serwery są na hostingu 1s1k. Ilość slotów i tickrate jest do ustalenia. Zarobki z serwera idą w pierwszej kolejności na opłacenie serwera. Jeśli serwer zarobi więcej niż kosztuje jego utrzymanie, to dostajesz całą nadwyżkę na swoje konto na goboostingu. Co potem z tym zrobisz to Twoja sprawa - możesz wykupić reklamę lub wypłacić skiny. Jeśli serwer będzie przynosić straty, to trudno, biorę to na siebie. Nasze jedyne dwa wymagania, to aby serwer był podpięty pod nasze systemy: gejm.pl i sklepcs.pl. Serwer może być podpięty pod Twój sklepcs.pl lub pod nasz. Wymagamy także, aby serwer działał pod naszym szyldem cs-PlacZabaw.pl. Czasami serwer będzie wykorzystywany do testowania nowości w sklepcs, gejm, goboosting i ew. innych moich projektów. Serwer musisz skonfigurować sobie sam. My raczej w tym nie pomagamy. Prowadzenie serwera, wybór adminów, przygotowanie oferty VIP też należy do Ciebie. Ewentualny zakup paczki lub płatnych pluginów jest w Twoim zakresie. Pomagamy jedynie z konfiguracją sklepcs i gejm.pl Ja nie zajmuję się już serwerami, bo nie mam na to czasu. cs-PlacZabaw.pl, obecnie to raczej sieć przeznaczona do testowania moich rozwiązań. Nie zależy mi na tym, aby zarabiała. Sieć ostatnio jest raczej w stagnacji, w związku z czym jest tu duże pole do manewru. Poza ogarnianiem swojego serwera zachęcamy do zaangażowania się w sieć. Praktycznie wszystkie stanowiska są wolne. Jeśli chcesz skorzystać z oferty, odezwij się najlepiej Discordzie lub Steam i napisz jaki serwer masz ochotę założyć.
 9. Nowości w sklepie: Zaktualizowano plugin sourcemod: dodano komendy sm_dodajflage i sm_dodajwalute (wymagana flaga z) Dodano do pluginu sourcemod natywy: SklepCS_DodajFlagi, SklepCS_DodajWalute (przykład użycia w zakładce download) Zaktualizowano plik api_client.php, tak aby współpracował z komendą sm_dodajflage i z natywem SklepCS_DodajFlagi. Zaktualizowano API przelewów od pukawki. Poprawiono księgowanie operacji od pukawki, 1shot1kill, cashbill oraz skinów przesyłanych do bota. Nowe natywy i komendy na pewno pomogą Wam w pisaniu pluginów z eventami świątecznymi oraz w organizacji takich eventów przez administrację.
 10. live4net

  Sprzedam skiny

  70 zł za AWP, 320 zł kosa . Ale ja też nie daję pierwszy
 11. Aktualnie mam braki w skinach, więc płacę trochę więcej niż zwykle: Skrzynki - 60% Tanie skiny (wartość pojedynczego skina do 30 zł) w przeliczniku 0.65 - 0.7. Droższe popularne skiny 0,6 - 0,65. Kupię także buff balans. Osoby zainteresowane, proszę pisać na PW forum, steam lub discord.
 12. Nadal kupuję skiny. Jak ktoś ma, to zapraszam do kontaktu Steam, Discord albo forum.
 13. Nie chcę tutaj pisać dokładnie o cenach, bo na tym forum można zedytować post tylko przez kilka minut. Jak coś tu napiszę, to będzie tu wisieć na wieki wieków i będzie za jakiś czas wprowadzać ludzi w błąd. Cena na pewno kilkadziesiąt lub nawet kilkaset razy niższa, niż postawienie i utrzymanie forum IPS. W zależności od ilości dodanych serwerów cena wyniesie od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie. Nie trzeba posiadać domeny i hostingu. Po wykupieniu usług dostaje się dostęp do panelu admina, gdzie się wszystko konfiguruje. Aktualny cennik jest na discordzie, w sklepcs i na stronie. Obecnie zgłosiły się dwie siec, które będą brać udział w przedpremierowym testowaniu. Myślę, żę za jak wszystko pójdzie dobrze, to za 1-2 tyg ruszy sprzedaż. Jeśli ktoś jest zdecydowany na zakup i używanie tego systemu, zapraszam na priv discorda, możliwe że uda się jeszcze udostępnić jeszcze jednej sieci do testów.
 14. Chciałbym przedstawić mój nowy projekt - gejm.pl. Celem projektu jest dostarczenie sieciom strony internetowej, na której w prosty sposób mogą umieszczać treści istotne dla graczy. Strona jest w dużym stopniu zintegrowana z Discordem. Połączenie strony wykonanej w gejm.pl z Discordem z powodzeniem może zastąpić obecne rozwiązania bazujące na forum IPS. W obecnej chwili istnieje kilka sieci, które nie posiadają forum i bazują głównie na Discordzie. Projekt Gejm.pl ma wspomagać takie sieci. Serwis posiada funkcjonalności, które mogą przydać się sieciom posiadającym Forum, więc takie sieci, również mogą skorzystać z gejm.pl Strona jest młoda i jest cały czas rozwijana. Poniżej prezentuję kilka funkcjonalności, które są dostępne na dzień dzisiejszy. Lista funkcji na pewno będzie powiększana z biegiem czasu. Liczę tutaj na propozycje od użytkowników. Funkcje na stronie www: uruchomienie strony internetowej na własnej domenie lub na subdomenie .gejm.pl automatyczne generowanie listy administracji serwerów CS:GO. Na liście wyświetlony jest czas gry adminów i informacja czy admin jest aktualnie na serwerze prosty panel administracyjny, który umożliwia dodawanie stron, edycję menu i zarządzanie portalem łatwa edycja wyglądu strony i z poziomu panelu administracyjnego generowanie formularzy (np. do składania podań na admina, zgłaszania błędów i propozycji, skarg, unbanów). Po wypełnieniu formularza przez użytkownika, na DC zakładany jest kanał do dyskusji nad danym podaniem Funkcje na Discord: wstawienie na Discorda tabelki serwerów z statusem odświeżanym go 2 minuty uruchomienie komunikacji tekstowej pomiędzy serwerem CS:GO a Discordem - wiadomości wysłane na DC pokażą się na serwerze CS, a wiadomości wpisane na czacie CS, wyświetlają się na DC. wysyłanie komend rcon do serwera CS:GO z poziomu serwera Discord codzienne losowanie VIP na 24 godziny, wśród użytkowników zalogowanych na stronie i będących członkiem discorda przydzielenie flagi na serwerze CS:GO dla użytkowników, będących członkiem Discorda lub użytkownikom posiadającym wskazaną rolę na Discordzie. VIP/booster na DC może dostawać VIPa na serwerze lub admin na DC może dostawać admina na serwerze. Sprzedaż systemu ruszy za kilka dni. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na Discorda poświęconego gejm.pl i innym moim projektom. https://discord.gg/a6Hya5nHSf Poniżej kilka zrzutów ekranu: Panel administracyjny: Lista Administracji na stronie wraz z ich aktywnością (generowana automatycznie): Codzienne losowanie VIP na Discordzie, wśród użytkowników strony i Discorda. Przykładowy formularz podania na stronie. Pola formularza można dowolnie dostosować. Po wypełnieniu formularza, na Discordzie automatycznie tworzony jest kanał do dyskusji. Przykład użycia komend rcon na serwerze Discord. Komendy są przesyłane na serwer CS:GO Przykład czatu pomiędzy serwerem CS:GO a Discordem. Tabelka serwerów z statusem do wstawienia na Discorda.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...