Jump to content

live4net

Użytkownik
 • Content Count

  548
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69

live4net last won the day on October 19

live4net had the most liked content!

Community Reputation

301 Distinguished Master Guardian

6 Followers

About live4net

 • Rank
  Gold Nova Master

Recent Profile Visitors

2,506 profile views

Member rank

 • Distinguished Master
 • Currently Feeling Distinguished Master
 1. Pomimo screenów z dowodem, dalej uparcie trwasz przy swoim kłamstwie. Wklejam screen z kolejny dowodem potwierdzający Twoje kłamstwo. Widać na nim, że sklep skasowałem dopiero po tym jak założyłeś pierwszy spór. Nie ma co dłużej poruszać tego tematu, bo zaczniesz zaraz zmieniać wersję, tak jak to robiłeś w sporze z PayPalem, którzy wstawiłem kilka postów wyżej. Oscamowałeś mnie, za pomocą metody, którą często ludzie scamują skiny, więc mam prawo ostrzec innych użytkowników tego forum o technikach jakie stosujesz. Smacznego, nie zależy mi. Nie ważne, czy to 15 zł, 7 zł, czy 10 gr, scam, to scam . Wiesz, że zrobiłeś źle, to mógłbyś przyznać się do błędu, zamknąć temat, a nie próbujesz mnie oczerniać. Uważam, że należą mi się przeprosiny. Też teraz zniżyłeś ceny, żeby być bardziej konkurencyjny. Myślę, że nie ma sensu dyskutować o tym co było, bo zaraz napiszesz, że 2 miesiące temu w moim sklepie nie było jakiejś funkcji. Cały czas sklepcs się rozwija i w obecnej chwili nie ma znaczenia co było kilka miesięcy temu.
 2. Dla Ciebie może to jest ciachanie, inni po prostu wolą zapłacić trochę więcej, aby mieć znacznie lepszy produkt, z znacznie lepszym supportem. W sklepcs.pl za sklep który przynosi ok. 200 zł zysku zapłaci się ok 11 zł. Za taki, który przynosi ok. 1000 zł zysku,zapłaci się ok. 19 zł, nie uważam, żeby to było, cytuje: "ciachanie na kasę" lub "jebanie na kasiorę". Achhh, no tak, zapomniałem, że oszukałeś mnie na ok. 15 zł, tym swoim zwrotem na PayPalu. Myślę, że taka postawa bardziej pasuje do stwierdzenia: "ciachanie na kasę" lub "jebanie na kasiorę". Teraz już rozumiem Twoje intencje, nie chcesz dostarczyć dobrego produktu, z dobrym wsparciem, zależy Ci jedynie, aby komuś zrobić pod górkę. Moim zdaniem, taka postawa budzi spore wątpliwości, co do przyszłego wsparcia projektu. Myślę, że udostępnienie kodu, będzie dobrym rozwiązaniem. Dzięki temu, osoby które zakupią Twój produkt, będą mogli na własną rękę go rozbudowywać i naprawiać błędy.
 3. To są dokładnie te kłamstwa, o których pisałem w poprzednim poście. Sklep został skasowany dopiero po otwarciu roszczenia. Poniżej w screen sporu z PayPala. Widać na nim, że GoldenAK co chwile zmienia wersję, raz pisze, że jest niezgodny z opisem, raz że nie dostał, a innym razem, że dostał ale na krótszy czas. A z innej strony, to jeśli coś kupujemy i tego nie dostaniemy, to kontaktujemy się z sprzedającym? Czy żądamy od razu zwrotu? GoldenAK dostał sklep zobaczył co chciał, czyli: - pościągał materiały z działu download, - przejrzał jakie ma funkcje,najprawdopodobniej w celu skopiowania ich - próbował wykonać atak na serwis od strony panelu admina Nie jest najtańszy, są też darmowe sklepy. Jakość sklepów płatnych w dużej mierze zależy od ceny - wraz z ceną idzie w parze jakość. Mój jest droższy, ale znacznie bardziej rozbudowany. O braku jakości i poważnym ryzyku związanym z użytkowaniem Twojego oprogramowania świadczy wiele tematów na tym forum. O Tym, że przeprowadzanie z Tobą transakcji jest ryzykowne świadczą bany na pecetowiczu i na konkurencyjnym forum, które otrzymałeś.
 4. Nie polecam żadnych transakcji finansowych z tym użytkownikiem. Mnie oszukał - najpierw kupił usługę, potem zażądał zwrotu od PayPala podając fałszywy powód. Zapewne zaraz będzie tu tłumaczyć się kłamstwami, tak jak to robił w innych tematach. Dla wnikliwych, cała sytuacja opisana jest tutaj: https://mygo.pl/topic/10300-sklepsms-sms-psc-paypal-przelew Polecam też zapoznać się z informacjami o w/w sklepie, znajdującymi się w tym temacie: https://mygo.pl/topic/10314-porównanie-sklepów-usług-tabelka/ Podejrzewam, że autor założył nowy temat, ponieważ rzeczy, które zostały napisane w tamtych tematach są dla niego niewygodne (i prawdziwe).
 5. Niestety, ale w 99% przypadków jest to niezależne od nas. Zalecane jest też sprawdzanie co jakiś czas na stronie, czy kredyty są naliczane. Kredyty mogą przestać być naliczane z kilku powodów - wymieniam od najczęściej spotykanych, do najrzadziej. - właścicielowi serwera skończyły się kredyty lub został osiągnięty limit dzienny ustalony przez właściciela serwera. - warunki, dot ilości graczy / godzin boostingu ustalone przez właściciela serwera przestały być spełniane. - serwer przestał odpowiadać na zapytania (nie ma możliwości pobrania ilości graczy). - gracz zmienił nick, na serwerze, którego właściciel nie podał hasła rcon (bez hasła rcon, sprawdzane są nicki graczy, z hasłem sprawdzane jest steamid)
 6. Prawdę powiedziawszy to nawet nie wiedziałem, logo robił znajomy. W zasadzie to od roku planuję to logo zmienić, bo przestało mi się podobać, teraz będę mieć większą motywację. Dziękuję za informację, plagiat już skasowany. Lepiej nieświadomie podpierdalać loga, niż z premedytacją hajsy na PayPalu.
 7. Wczoraj Wasze serwery boostowało w sumie 50 unikalnych graczy, dokonali oni 170 wejść na serwery i spędzili na nich ponad 90 godzin Nowości: Dodano powiadomienia mailowe - należy w profilu dodać adres e-mail. Polecam to zrobić, będziecie otrzymywać informacje, np. o osiągnięciu limitu dziennego lub o skończonych środkach na koncie. Dodano możliwość logowania się za pomocą e-maila i hasła. Dodano możliwość zakupu kredytów za pomocą środków z sklepcs.pl
 8. 1. Najpierw przenieś w inne miejsce folder addons i sprawdź czy przestanie crashować (na 90% przestanie) - to znaczy, że to wina sourcemoda. 2. Potem przywróć folder addons, przenieś gdzieś wszystkie pluginy sourcemoda i uruchom serwer - jeśli będzie działać, to znaczy, że to wina jakiegoś pluginu. 3. Wgrywaj pluginy pojedynczo lub po kilka sztuk i uruchamiaj serwer ponownie, aż dojdziesz do tego, który plugin powoduje crash.
 9. Zachęcam do boostowania (reklamowania) swoich serwerów z serwisem goboosting.pl Na czym to polega? Nasz serwis oferuje swego rodzaju wymianę - właściciel serwera oferuje skiny w zamian za grę na swoim serwerze, a gracze te skiny dostają. Wiadome jest, że gracze na pusty serwer nie wchodzą. Wiadome jest również, że przyjemniej gra się w większej grupie. Możesz wykorzystać nasz serwis, aby zwabić graczy, żeby serwer nie stał pusty i żeby grało się przyjemniej. Wystarczy, że kilka osób wejdzie na serwer korzystając z reklamy goboostingu, a pozostali gracze już sami będą dołączać. Właściciel sam decyduje o stawce, jaką chce zaoferować graczom za grę, im będzie ona bardziej atrakcyjna, tym więcej graczy wejdzie na serwer. Serwer zapisze się u gracza w historii serwerów i jeśli serwer spodoba się graczowi to wróci on na niego sam od siebie bez korzystania z goboostingu i może nawet kupi VIPa Co nas wyróżnia na tle konkurencji? - płacisz tylko za efekty - jeśli boosting nie działa - nic to nie kosztuje - dokładne statystyki - wiesz ile osób w jakim dniu i jak długo boostowało Twój serwer - boosting działa na absolutnie każdym serwerze i każdym modzie, wystarczy, że ustawisz odpowiednią stawkę - sam decydujesz w jakich godzinach i do jakiej ilości graczy serwer ma być boostowany - serwis polecany przez wielu youtuberów Inne ciekawe informacje o serwisie - posiadamy system ref-linków, które umożliwiający zdobywanie kredytów. Można je później wymienić na reklamę lub skiny - aktualne skuteczne stawki, które są w stanie przyciągnąć graczy to ok. 30-50 kredytów/godzinę (równowartość skina za 30-50 gr) - poza reklamą serwerów (boostingiem), istnieje możliwość wykupienia bannera - istnieje możliwość współpracy - wymianie bannerów z sieciami serwerów. Naszym partnerom dajemy także kredyty umożliwiające przetestowanie usługi Zapraszam do kontaktu i do testowania serwisu:) https://goboosting.pl/?kontakt
 10. Nadal? Pierwsze słyszę, nikt mi nie zgłaszał żadnych błędów.
 11. Nie chce mi się już z Tobą rozmawiać, bo bronisz się tylko jednym kłamstwem. Powtórzę jeszcze raz - sklep w chwili utworzenia przez Ciebie roszczenia - działał. Skasowałem go dopiero jak utworzyłeś roszczenie, bo wiedziałem, że PayPal zwróci pieniądze. Niektórzy tak okradają ludzi na kosy, inni okradają konkurencje na 15 zł. Złamałeś także regulamin sklepu, próbując wykonać atak SQL injection, to też jest podstawą do skasowania sklepu. Nie ma to jak przykleić sobie łatkę oszusta i złodzieja za ... 15 zł Oto poradnik, jak wychu**c ludzi przez PayPala by GoledeK: Spór nr. 1 na: 7,1 zł Spór nr 2 na 9,8 zł: Tylko nie pisz kolejnego postu, że sklep miał być na 30 dni, chociaż w zasadzie, co innego masz napisać, zachowałeś się tak cebulasto, że pozostało Ci jedynie kłamstwo
 12. A co to ma do rzeczy? Jak się kogoś okradło i nie zostało złapanym, to znaczy, że zrobiło się dobrze i jest się porządnym człowiekiem? Nie - w dalszym ciągu jest się złodziejem.
 13. Kolejne kłamstwo. Przestań się poniżać, bo i tak nikt Ci nie wierzy. Zgodnie z regulaminem sklepu, mogłem, już go skasować po Twoich próbach ataku - nie zrobiłem tego, chociaż wiedziałem o nich od razu. Postanowiłem przymknąć oko na ten punkt regulaminu sklepu. Sklep działał w chwili gdy zgłosiłeś spór na PayPala. Jak już sprawa się zakończy, to może wstawię tu treść tego sporu, bo ta rozmowa jest dość śmieszna ....
 14. Kupił ode mnie sklep, nie po to aby go używać, tylko w w celu: 1. żeby podpatrzeć jakie mam zaimplementowane funkcje i je skopiować do swojego sklepu. 2. podjęcia próby wykonania ataku sql injection, najprawdopodobniej w celu wykradnięcia danych użytkowników lub skasowania ich danych. Z jednej strony, OK - kupił to niech testuje, sprawdza, itd.... W końcu każdy może kupić sklep. Jednak po wykonaniu dwóch powyższych zażądał od paypala zwrotu środków za sklep podając fałszywe powody. Generalnie, nie polecam żadnych kontaktów z GoldeneK - możecie zostać oszukani, tak jak ja.
 15. Do tej pory byłem neutralny wobec Twojej osoby, ale to co zrobiłeś, to zwykła kradzież i cwaniactwo. Wielu klientów sklepu mi się skarżyło, że kupuje ktoś u nich VIPa za pomocą PayPala i potem cofa płatność. Niejednokrotnie wysłuchiwałem wiele epitetów, rzucanych w stronę takich oszustów. Nawet wczoraj admin jednej z sieci do mnie pisał czy można z tym coś zrobić. I tutaj oto mamy kolejny przykład osoby, która coś kupuje i jak już sprawdzi co chce sprawdzić i pokorzysta sobie z zakuionej usługi, to żąda zwrotu pieniędzy od paypala. Dajesz wspaniały przykład - jak oszukiwać ludzi na hajs. Odradzam wszystkim, jakichkolwiek transakcji z użytkownikiem GoldeneK - mnie już oszukał - Ty możesz być kolejny
×
×
 • Create New...