live4net

Użytkownik
 • Zawartość

  414
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  42

live4net wygrał w ostatnim dniu 5 Maj

live4net ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

161 Master Guardian II

4 obserwujących

O live4net

 • Ranga
  Gold Nova Master

Ostatnio na profilu byli

1,576 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Distinguished Master
 • Obecna ranga: Distinguished Master
 1. Opinie Kropka.

  +rep kupiłem wpln 1s1k
 2. SPRZEDAM WPLN 1S1K

  +rep
 3. Nie, w CS:GO nie da się przekierować graczy na inny serwer.
 4. 2x kredytów na flagę "o"

  sm_store_custom_credits o 2
 5. Serwer crashuje graczy.

  Przepraszamy, ale wystąpił mały problem. Nie masz uprawnień do przeglądania tej zawartości. Kod błędu: 2F173/H
 6. Spadki graczy

  Marzec, kwiecień, maj zawsze był spadek, chociaż nie aż tak drastyczny. Od czerwca sytuacja będzie się poprawiać. Podejrzewam, że w tym roku jest tak duży spadek z powodu mody na battleroyale.
 7. Serwer crashuje graczy.

  Knife i ws tu nie ma na pewno nic do rzeczy, skoro pomaga kasowanie folderów i reinstalowanie CSa.
 8. Serwer crashuje graczy.

  Sprawdziłem w kodzie i zeph precachuje w mapstart, tak jak Masterx napisał. U mnie problem miało tylko kilku graczy i występował też na serwerach, gdzie nie miałem store. Pomogło odinstalowanie CS:GO, wykasowanie wszystkich pobranych plików (maps, materials, models, sounds), wykasowanie configu, ponowna instalacja CSa, sprawdzenie spójności. Możliwe, że niektóre z tych kroków można pominąć, jednak wykonanie ich wszystkich jest gwarancją braku problemów. Wydaja mi się, że niektórym podczas ostatniego updejtu uszkodził się jakiś plik, dlatego mają oni problem z wejściem na niektóre serwery.
 9. Bardziej coś takiego musi to być: public Plugin info = { name = "Wymuszenie czasu rundy", description = "", author = "Adi - live4net", version = "1.0", url = "http://sklepcs.pl" }; Handle roundtime; public void OnPluginStart() { roundtime = FindConVar("mp_roundtime") HookConVarChange(roundtime, OnConVarChange) } public void OnConVarChange(Handle convar, const char[] oldValue, const char[] newValue) { if (StrContains("2.5", newValue) != -1) SetConVarFloat(roundtime, 2.5) }
 10. Testowy VIP + Grupa Steam

  Jak wczytujesz ten pozostały czas i co to jest? Nie wiem jak tam w kodzie to wygląda, ale na logikę to chyba powinno być: PozostalyCzasVIP >= 1 Druga sprawa, to takie wszystkie flagowe sprawy powinno się robić w forwardzie OnClientAuthorized. Przy OnClientPutInServer, nie zawsze zdąży się sid/auth gracza wczytać.
 11. W zasadzie to może. Najpierw ładują się pluginy, które mogą zmienić jakieś cvary, a dopiero potem odpala się config. Jeśli w configu zmieniasz jakieś cvary, to w pierwszej kolejności wyłącz plugin, a dopiero potem zmień cvara. Jeśli zrobisz odwrotnie, to może to nie działać.
 12. WYMIENIĘ Sprzedam wpln 1s1k

  Jestem zainteresowany zakupem. Nie posiadam GG, więc proszę o przesłanie swojego steama lub dodanie mnie do znajomych: https://steamcommunity.com/id/adi-adi/
 13. Wycena kąta steam

  Myślę, że za więcej niż 100 zł kupca nie znajdziesz, chociaż i ta kwota może być trudna do osiągnięcia. Większość gier można kupić za kilka lub kilkanaście złotych na allegro.
 14. Jak lepiej?

  Tak, jednak jest to tak niewielka różnica, że nie ma sie czym przejmować.