Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

live4net

Zasłużony
 • Posts

  654
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  103

live4net last won the day on January 22

live4net had the most liked content!

6 Followers

Recent Profile Visitors

5,273 profile views

live4net's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

522

Reputation

 1. Ostatnimi czasy, mamy ogrom skarg od boosterów, w związku z czym został zmieniony sposób naliczania kredytów. Gracze apelowali żeby stawka, którą zaakceptuje booster nie zmienia się przez jego cały czas boostingu. My jednak zdecydowaliśmy się na razie na mniej hardcorowy sposób i będziemy monitorować, czy liczba skarg się zmniejszy. O teraz, jeśli stawka zmieni się w czasie boostingu, to gracz zarabia średnią arytmetyczną z stawki aktualnej i zaakceptowanej. Tzn. jeśli gracz zaakceptuje ofertę z stawką 60, a po chwili stawka zmieni się na 40, to ten gracz będzie zarabiać 50. Działa to też oczywiście w drugą stronę. Jeśli gracz zaakceptuje stawkę 60, a zmieni się ona na 80, to gracz będzie zarabiać 70.
 2. Wczoraj zacząłem już coś robić w tym zakresie:
 3. Nowości: 1. Nowy wygląd. Pewnie kto korzysta, to już zauważył 🙂 2. Miejsce do wyświetlania powiadomień. 3. Utworzyłem serwer discord dla goboostingu (i innych projektów mojego autorstwa). Zapraszam zainteresowanych. https://discord.gg/YyFKfDheX8
 4. Posiadam Licencję na IPS Forums + IPS Pages. To, że sprzedawać licencji IPS nie można, to każdy wie. Zakup podstawowej licencji kosztuje 1000 zł, z modułem pages nawet 1600 zł. Posiadam licencję, której nie używam, za drobną miesięczną opłatą (25 zł) lub półroczną (100 zł), jestem w stanie wypożyczyć komuś licencję. Licencja zostaje na moim koncie, użyczam tylko licencji na czas przez który zainteresowana osoba, będzie mi płacić za użyczenie. Licencję trzeba odnowić. Jest to dodatkowy koszt, który pokrywa osoba chcąca wypożyczyć licencję. Koszt odnowienia to 60$ / 6 miesięcy. Zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu.
 5. Dziękuję za mega liczne oferty, nie spodziewałem się ich tak wiele. W zasadzie to nie byłem pewny, czy będzie ktokolwiek zainteresowany, a odezwało się ponad 20 osób. PS. Nie sprzedała się jedynie licencja IPS.
 6. Nie wiem po co bym miał podawać zawyżoną cenę za odnowienie licencji. W końcu to by było na moją niekorzyść. W końcu kupujący, będzie tą licencję kiedyś przedłużać.
 7. Dodatkowe info, z najczęściej zadawanych pytań (oczywiście poza ceną) - Nie da się sprzedać pojedynczego serwera CS:GO, wszystkie są na dedyku. - Dedyk jest z oferty DISCOVERY, to byłą promocyjna oferta OVH, którą wystawili z okazji tego że rozpoczynali działalność w PL. Obecnie nie kupi się w OVH dedyka z takimi parametrami w tak niskiej cenie. Jeśli ktoś rozważa zakup dedyka w OVH, to być może lepiej odkupić tego dedyka z niższym abonamentem - po jakimś czasie się zwróci. - Na dedyku zainstalowany jest obecnie Open Game Panel, jednak są z nim problemy, nie działa np. autoupdate. Moim zdaniem warto by było przeinstalować panel lub zmienić. - Forum stoi na innym dedyku niż ten który sprzedaję. Przy sprzedaży udostępniam pliki forum i bazę kupującemu (na życzenie mogę wgrać je na wskazany przez kupującego hosting). - Licencja Forum obejmuje moduł forum i pages. Licencja obecnie jest wygasła, co oznacza że można korzystać z forum, ale nie ma wsparcia i możliwości aktualizacji. Przedłużenie licencji 60$. - Licencja TS jest ważna do 6 października. Wiele osób jest zainteresowanym tylko forum lub tylko dedykiem, więc jeśli jesteś zainteresowany tylko jedną z tych rzeczy, to pisz. Przy takiej sprzedaży rozdzielonej, to TS jest do ustalenia. Jednak moim zdaniem przynależność TSa jest bliżej forum, niż dedyka.
 8. Rozważam sprzedaż sieci cs-placzabaw.pl. Niegdyś dobrze prosperująca, jedna z większych i najbardziej nowatorskich sieci, z powodu braku czasu i zaangażowania się w inne projekty obecnie pozostawia wiele do życzenia. Od dłuższego czasu trzymam sieć z sentymentu, jednak sieć generuje koszty zarówno pieniężne, jak i w postaci mojego czasu, którego od dłuższego czasu mi brakuje. Myślę, że jak ktoś włoży w sieć tyle serca co ja kiedyś, to można ją jeszcze rozwinąć. Najchętniej sprzedam sieć w całości, jednak rozważę możliwość sprzedaży "na części". Do sprzedania mam: - domena cs-placzabaw.pl zarejestrowana w kwietniu 24 kwietnia 2014 roku - forum z licencją IPS, pierwszy post na forum z 25 kwietnia 2014 - dedyk z serwerami CS:GO i serwer TS3 z licencją 64 sloty. DISCOVER-32- 32G E3-1245v5 SoftRaid 2x2 TB Server (ok. 220 zł/miesiąc) Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem, zapraszam do kontaktu steam https://steamcommunity.com/id/adi-adi/ lub PW forum.
 9. Nowości w sklepie Dodano aplikację wraz z widgetem na forum IPS. Opis aplikacji Aplikacja wyświetla użytkownikom forum ich aktywne usługi. Wymagania Appki IPS Forum na silniku IPS w wersji 4.x. Wtyczka umożliwiająca zalogowanie się do forum za pomocą steam. Instalacja i konfiguracja Pobierz aplikację z sklepu, znajdziesz ją w panelu admina w zakładce 'download'. Zaloguj się do panelu admina forum (ACP) i zainstaluj aplikację. Przejdź do ustawień aplikacji, kliknij w zielony przycisk Ustawienia i uzupełnij: dane do bazy mysql, w którym przechowywane są usługi (ta sama baza którą masz wpisaną w sklepie i na serwerach CS:GO), adres do swojego sklepu, klucz API sklepu. Po uzupełnieniu danych i kliknięciu w przycisk "zapisz", aplikacja powinna dokonać automatycznego importu usług z sklepu. Przejdź na stronę główną forum i dodaj widget SklepCS. Za każdym razem jak dodasz nowe serwery lub usługi w sklepcs, musisz przejść w IPS ACP do aplikacji sklepcs i kliknąć w przycisk "importuj usługi". Zapraszam do instalacji i testowania 🙂 Autorem aplikacji jest @Weak.
 10. Na chwilę obecną skiny o wartości do 200 zł kupuję za 0.65, droższe popularne skiny za 0.6.
 11. Wypowiem się w kwestii goboostingu. Nie zgodzę, się z stwierdzeniami, że nikt z goboostingu nie zostanie. Boosterzy jak się ich czymś zaciekawi, to także potrafią zostać na serwerze. Są to jednak głównie customowe mody, na których nigdy nie grali np. surfy, jaile, basebuildery, zombie. Jak ktoś, kto myślał, że CS to tylko strzelanie, zobaczy nagle że da się inaczej, to wiele razy właściciele serwerów pisali mi, żę jednak ktoś tam został i nawet VIPa kupił. Zdaję sobie jednak sprawę, że większość boosterów robi to dla skinów i znikną jak tylko oferta się skończy. Jednak głównym celem goboostingu nie jest to, aby boosterzy zostali na serwerze. Celem goboostingu jest to, aby serwer nie stał pusty. Na pusty serwer nikt nie wejdzie (bo po co?). Jednak jak już uzupełni się serwer kilkoma boosterami, to randomowi ludzie z neta zaczynają powoli wbijać.
 12. Nowości w sklepie: W panelu admina, w logach z kupionych usług, pojawia się ikona informująca, czy usługa została kupiona na serwerze CS:GO czy przez stronę internetową. Nowa wersja pluginu pod sourcemod 1.3.7 (drobne poprawki i dodano log który pokazuje SID gracza kupującego usługę). Zmieniono sposób ustawiania nicku i hasła przy kupowaniu usługi na serwery CS 1.6. Dodano możliwość wprowadzenia dodatkowych danych przez kupującego podczas kupowania usług dodatkowych przez stronę www (np. nicku, wiadomości). Chciałbym zatrzymać się na dłużej przy ostatniej opcji. Jest to bardzo fajna zmiana, która daje niemal nieograniczone możliwości. Można np. poprosić gracza o nick z forum i automatycznie dodać mu grupę VIP na forum. Jeśli masz np. serwer minecraft (lub jakiś inny), można poprosić o podanie nicku z serwera MC i sprzedawać usługi na serwerze minecraft. Można robić zbiórki, przyjmować donejty, zapisy na konkursy, wysyłać komendy rcon do serwera (np. w celu sprzedaży wiadomość, która wyświetli się na jednym / wszystkich serwerach, uruchomienia jakiegoś eventu, kicknięcie jakiegoś gracza ). I na pewno można zrobić wiele więcej. Warunkiem jest jednak stworzenie sobie pliku API, który obsłuży daną usługę. Planowaliśmy jeszcze dwie ekstra nowości, których póki co nie zobaczycie w żadnym z konkurencyjnych sklepów. Niestety nie udało się przed weekendem ponieważ jesteśmy uzależnieni od zewnętrznych wykonawców. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł je ogłosić 🙂
 13. Próbował mi dziś sprzedać wpln. Jako, że już scamowował tu na forum, więc podaję jego aktualne dane. Jego nowe konto na mygo to: @Czosek Nowy link do konta steam: https://steamcommunity.com/id/CzosekCSH/ Nowy nick Steam: Czosek | CSHusaria Kasę chciał na Paypala: dszulc360@gmail.com Login na 1shot1kill: Bartolusiek
 14. Kupię dowolną ilość wpln (powyżej 20 zł). Przelicznik do ustalenia. Proszę pisać na steam: https://steamcommunity.com/id/adi-adi/
 15. Na chwilę obecną skiny o wartości do 200 zł kupuję za 0.65, droższe popularne skiny za 0.6.
×
×
 • Create New...