Skocz do zawartości

live4net

Użytkownik
 • Zawartość

  460
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  48

Ostatnia wygrana live4net w dniu 12 Październik

Użytkownicy przyznają live4net punkty reputacji!

Reputacja

187 Master Guardian Elite

4 obserwujących

O live4net

 • Tytuł
  Gold Nova Master

Ostatnie wizyty

1,935 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Distinguished Master
 • Obecna ranga: Distinguished Master
 1. live4net

  Wczytywanie adminów z SQL

  admin-sql-prefetch i admin-sql-threaded - oba dostępne w paczce z sourcemodem.
 2. Jak to lista po podpisaniu umowy? Jak ktoś podpisuje umowę o dzieło to musi chyba wiedzieć co się od niego wymaga przed podpisaniem tej umowy. Napisz co chcesz, a będzie łatwiej ocenic czy ta praca jest warta tych pieniędzy. Nikt odpowiedzialny nie podpisze umowy w ciemno, w zwiazku z czym Twoje wymagania się wykluczają.
 3. live4net

  sklepcs.pl - sklep dla serwerów CS:GO

  Też mnie ta prowizja przeraża, jednak nie jestem w stanie jej obniżyć - większość z niej idzie na podatki i opłaty, które muszę zapłacić. Można to obejść przełączając w ustawieniach sklepu API płatności na inne firmy - np. przyjmując przelewy na swoje konto microsms, przyjmując wpłaty paypalem na własny paypal, itd.
 4. Linka do tego widziałem, jednak chciałbym po prostu wiedzieć co to jest.
 5. Co to jest ten projekt elevatecore?
 6. live4net

  Przerobienie

  stock int GetRandomPlayer(int team) { int g_random_player = GetConVarInt(Random_player); int clients[MaxClients + 1], clientCount; for (int i = 1; i <= MaxClients; i++) if (IsClientInGame(i)) clients[clientCount++] = i; if (clientCount <= g_random_player) return -1; return clients[GetRandomInt(0, clientCount - 1)]; }
 7. live4net

  Dołączę do sieci serwerów!

  Widocznie nie doczytałeś mojej wypowiedzi w całości lub jej w pełni nie zrozumiałeś. Dla jasności, to nie mam nic przeciwko dawania szansy nowym (w sytuacjach, kiedy to ma sens). No i chyba ludzie sie zgadzają z moją wypowiedzią, bo jeszcze żadna rozwinięta sieć nie zaproponowała mu admina lub moderatora na forum.
 8. live4net

  Dołączę do sieci serwerów!

  Nigdzie tak nie napisałem.
 9. live4net

  Dołączę do sieci serwerów!

  Dołączam do pytania Swoją drogą, to nikt nie da Ci moderatora lub admina na forum, obsługa tego jest bajecznie prosta i na pewno każda rozwinięta siec ma wielu zaufanych i zasłużonych ludzi do obsadzania takich stanowisk.
 10. live4net

  Wycena konta steam

  Za 200-300 zł masz szansę to sprzedać.
 11. live4net

  Alternatywa na motd? Macie jakiś pomysł

  w motd.txt Nie działają żadne pluginy tego typu. Możesz rozwinąć myśl? Jaki i jak Steambot ma zastąpić motd?
 12. live4net

  Potężna wycena konta steam

  Wartość tego konta, to cena z allegro najdroższej gry + ok. 50-150 zł ( w zależności od tego jak szybko chcesz sprzedać. Strzelam więc, że byłbyś w stanie je sprzedać na allegro za jakieś 200 zł.
 13. live4net

  Gdzie i co.

  Wszystko masz wyjaśnione tutaj: L 09/09/2018 - 22:06:09: [SM] Nie można załadować rozszerzenia "SteamWorks.ext": /home/servers/users/srv54892/CS_GO/csgo/addons/sourcemod/extensions/SteamWorks.ext.so : nie można otworzyć pliku udostępnionego obiektu: brak takiego pliku lub katalogu L 09/09/2018 - 22:06:09: [SM] Nie można załadować wtyczki "csgotokens_ws.smx": Wymagany plik rozszerzenia "SteamWorks" ("SteamWorks.ext" ) nie działa L 09/09/2018 - 22:06:09: [SM] Nie można załadować wtyczki "tokens.smx": Wymagane rozszerzenie "SteamWorks" plik ("SteamWorks.ext") nie działa Zainstaluj SteamWorksy http://users.alliedmods.net/~kyles/builds/SteamWorks/
 14. live4net

  Pytanie Ban tokena

  Można pobrać. Możliwe, że link się pokazuje, dopiero jak ktoś ma dodane serwery. https://csgotokens.com/download/csgo2.zip
 15. live4net

  Pytanie Ban tokena

  Udostępnuam go na csgotokens wraz z paczką pluginu i jako plik w autoupdaterze, więc jest w necie. Ten ext.to żadna nowiść, już ponad rok go używam.
×