Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

live4net

Zasłużony
 • Content Count

  616
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  82

live4net last won the day on November 13

live4net had the most liked content!

Community Reputation

373

5 Followers

About live4net

 • Rank
  Stały bywalec

Recent Profile Visitors

3,457 profile views
 1. Proszę o obserwacje, ludzie którzy zaakceptowali ofertę, a jeszcze nie połączyli się z serwerem, powinni od tej pory być liczeni, tak jakby byli połączeni. Uniemożliwi to akceptację innym. Czy w dalszym ciągu może wystąpić sytuacja, że pomimo boostingu 10-13 osób, na serwer wejdzie więcej boosterów, niż 4? Oczywiście. Może być na serwerze 14 graczy (4 boosterów i 10 zwykłych). Jeśli wyjdzie 2 graczy zwykłych, to będzie mogło się połączyć kolejnych dwóch booster. Także, pomimo tego, że jest ustawiony boosting 10-13, to boosterów może być więcej niż 4. A jeśli stawka jest odpowiednia
 2. Nikt mi tego wcześniej nie zgłaszał. Jeśli rzeczywiście tak jest, to przyjrzę się temu i to naprawię. Tej opcji nie ma już od miesiąca. Zostało to skasowane z 3 powodów - nikt praktycznie z tego nie korzystał. Wielu ludziom sprawiało problemy - nie zwracali uwagę na ustawioną datę i potem pisali do mnie, że ich serwer nie działa. No i znaleźli się użytkownicy, którzy wykorzystywali zmianę daty w sposób w który nie powinno się go wykorzystywać (na szkodę serwisu).
 3. Kupię dowolną ilość tanich skinów (wartość pojedynczego skina do 25 zł) w przeliczniku 0.65. Kupię tez kilka droższych skinów (wartość pojedynczego skina powyżej 25 zł) w niższym przeliczniku.
 4. Kupić dowolną ilość tanich skinów (wartość pojedynczego skina do 25 zł) w przeliczniku 0.65. Kupię tez kilka droższych skinów (wartość pojedynczego skina powyżej 25 zł) w niższym przeliczniku.
 5. Kupię wpln 1s1k. Każda ilość.
 6. Za kilka-kilkanaście złotych to możesz kupić pluginy, które są sprzedawane masowo - tak jak store o którym wspomniałeś. Ktoś raz napisał i sprzedał xx osobom. Jeśli chcesz, żeby ktoś Ci na prywatne zamówienie kodował coś dokładnie tak jak Ty tego chcesz, to nie oczekuj że będzie poświęcać czas za kilkanaście złotych. 25 zł przy prywatnych zleceniach brałem za samo otwarcie notatnika 😉 Nie mówię, że nie znajdziesz nikogo, kto to zrobi za taką cenę. Całkiem możliwe, że znajdzie się ktoś, kto ma akurat ochotę coś zakodować, albo dopiero się uczy i ma jeszcze niskie stawki, albo kto ma
 7. W obecnej chwili kupię wszystko w przeliczniku 0.65.
 8. Kupić dowolną ilość tanich skinów (wartość pojedynczego skina do 25 zł) w przeliczniku 0.65. Kupię tez kilka droższych skinów (wartość pojedynczego skina powyżej 25 zł) w przeliczniku 0.6
 9. Skiny powyżej 20 zł też kupię, ale w przeliczniku 0.55. Skiny poniżej 20 zł, w przeliczniku 0.65.
 10. Kupię wszystko o wartości 0 - 20 zł. Kilka skinów powyżej 20 zł tez kupię, o ile będzie to sprzedawane wraz z pakietem takich tanich skinów 🙂 Nie biorę suvenirów i skrzynek.
×
×
 • Create New...