live4net

Użytkownik
 • Zawartość

  215
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  22

live4net wygrał w ostatnim dniu 24 Lipiec

live4net ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

73 Gold Nova II

1 obserwujący

O live4net

 • Ranga
  Gold Nova I

Ostatnio na profilu byli

796 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Distinguished Master
 • Obecna ranga: Distinguished Master
 1. Sourcebans - error connecting

  Spytaj się czy odblokują to IP, a jeśli się nie zgodzą, to nic nie zrobisz.
 2. Sourcebans - error connecting

  [2017 Aug 15 17:00:13] [5446501.933344] TCP:44122 => 185.30.124.110:30048 Sourcebans wykorzystuje protokół UDP, a nie TCP. Spytaj się czy blokują UDP (albo sprawdź w tych logach o których wspominają)
 3. @Mateusz8981 Możemy wystawić fakturę, jednak jesteśmy zwolnieni z podatku VAT, więc będzie to faktura z VAT 0%.
 4. Simpay, koniec prywatnych

  @Mateusz8981 dziwne, bo wczoraj jeden z klientów sklepcs.pl (osoba prywatna) podpinała microsms pod sklep :)
 5. Simpay, koniec prywatnych

  Nie jest to do końca prawdą, że Simpay rezygnuje z klientów prywatnych. Wystarczy im wysłać skan legitymacji studenckiej/szkolnej. Wycinek z maila od nich:
 6. Ma to swoje plusy i minusy .... chociaż w zasadzie to minusów nie widzę? Z chęcią podejmę dyskusję na ten temat. + nie musisz martwić się o updejty + nie musisz martwić się o backupy + nie musisz martwić się o hosting
 7. Nowości w sklepie zmieniono cennik. Do tej pory było 0,3zł/dzień + 2% wartości doładowań za pomocą SMS. W tej chwili jest tylko 1% wartości doładowań sms (minimum 0,3zł/dzień). Miesięczny koszt utrzymania dla większości sklepów to ok. 9 zł założenie sklepu kosztuje 9 zł - powinno starczyć to na utrzymanie sklepu przez 1 miesiąc zaktualizowano API do integracji SB na stronie głównej dodano zakładkę 'przykładowe sklepy' zmieniono domyślny obrazek tła na bardziej cs-owy użytkownicy sklepu nadal mogą korzystać z promocyjnej ceny na tokeny - 40gr/sztuka.
 8. [CS:GO] Automatyczny generator VIP

  It's sklepcs.pl not shopcs.com. sklepcs.pl is an automatic VIP shop for cs:go server owners. Player's can buy VIP/Premium services on server. Actually sklepcs.pl support only PL language and PL payment mathods.
 9. ws knife

  Można też zablokować w pliku admin_overrides.cfg
 10. Sklep CSGO Automat

  @ToKi to zależy od tego jakie funkcje ma mieć sklep, jakie płatności obsługiwać, czy ma być plugin, jakie gry ma plugin obsługiwać i jak bardzo ma być rozbudowany, itd.
 11. Kupno licencji IP:Board - co i jak?

  1. Na jakim POLSKIM serwisie mogę zakupić legalnie licencję IP:Board Oficjalnie możesz kupić tylko na stronie https://invisioncommunity.com/ Nieoficjalnie, ludzie odsprzedają licencje, których już nie potrzebują. Jak kupujesz licencję od człowieka, upewnij się, że licencja zostanie przekazana na twój adres e-mail, a nie dostaniesz tylko dane do konta, na którym jest już licencja. Żeby przekazać licencję na Twój adres e-mail. Żeby przekazac licencję, musi być ona ważna. Jeśli termin ważności licencji minął, to trzeba ją najpierw odnowić za 25$. Ja kupiłem używaną licencję tutaj: https://forum.invisionize.pl/ 2. Jaki jest dokładny koszt licencji W tej chwili na oficjalnej stronie koszt licencji na 6 miesięcy to 200$. W przypadku uzywanej, ceny są różne i zależy czy jest to cena z przekazaniem i odnowieniem, czy tylko dane logowania do konta, ale myślę, że za 400-500 zł uda się kupić licencję, jeśli uzbroisz się w cierpliwość i będziesz mieć szczęście. 3. Czy po zakupie owego skryptu będę musiał płacić jakiś abonament. Nie. Licencja jest dożywotnia. Jeśli chcesz mieć aktualizacje i pomoc techniczną, co 6 miesięcy musisz licencję odnowić. Odnowienie to koszt 25$. Możesz tez np. nie odnawiać licencji przez rok, i odnowić dopiero po roku jak wyjdzie jakaś większa aktualizacja. 4. W jaki czas od zakupu otrzyma licencję? Na oficjalnej stronie otrzymasz najprawdopodobniej od razu po zaksięgowaniu wpłaty. Jeśli będziesz kupować licencję używaną, to już zależny jak się dogadasz z sprzedającym. * ceny dotyczą licencję na samo forum, bez dodatkowych modułów (np. sklepu, galerii, bloga, itd.)
 12. Serwer -> Kilka pytań

  Token jest to ciąg znaków, który generujesz na swoim koncie i podajesz go w plikach konfiguracyjnych serwera. Dzięki temu Valve wie, że ten serwer należy do Ciebie. Jeśli nie oda się tokena do configu serwera, to nikt nie będzie mógł się z tym serwerem połączyć. Tak jak kolega wspomniał, valve banuje za niektóre pluginy, więc jeśli zainstalujesz niedozwolony plugin, to po ok. 1-2 dniach dostaniesz bana na wszystkie tokeny, które wygenerowałeś i nie będziesz mógł już nigdy wygenerować na swoim koncie takiego tokena i do tego miesiąc bana na CS:GO. Aby się przed tym bronić, są serwisy, które udostępniają tokeny. Twoje konto jest wtedy bezpieczne, ponieważ bana dostaje konto przypisane o tego serwisu.
 13. Can't Create Mixer - Res'y

  No wygląda to tak jakby rate było 12k, a nie 44.1k
 14. Can't Create Mixer - Res'y

  Bitrate masz 128kbps?