Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Michał Rychlik

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Michał Rychlik

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem serwery csgo/cs1.6, gmod, minecraft w przeszłości - rożnica jest tylko taka, że było to dawno i pewnych rzeczy nie pamietam (np. nie wgrywało sie rzeczy przez workshop). Zlecam serwer, bo nie mam czasu zrobić tego samemu a od "wywalania" serwera czy innych błędów mam technika. Dodatkowo nie celuję w duży serwer tylko w serwer dla mniejszej społeczności, robie to dla hobby 🙂 Jeśli nie masz żadnej oferty to prosze o niezaśmiecanie tematu. Pozdrawiam
 2. Hej. Mam serwer VPS i potrzebuję doświadczonej i zaufanej osoby, która: - postawi serwer gmod od zera z trybem TTT (najlepiej TTT2: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1357204556) - wgra (lub napisze) pluginy na serwer typu jakieś dodatkowe bronie/skiny/sklepik itd. - wgra mapy no i ogólnie skonfiguruje cały serwer, żeby hulał. Szukam osoby cierpliwej, która będzie w stanie też wytłumaczyć mi na przyszłość pewne "zagadnienia" np. jak co wgrać, żebym nie musiał w przyszłości męczyć dupy 😉 Płatne, cena do uzgodnienia. Kontakt na PW lub na discord ʏᴏᴜɴɢ ᴍᴜʟᴛɪ#0001 (napisz nazwe, żebym wiedział, że to ty)
 3. Hej. Chciałbym aby ktoś wykonał dla mnie paczkę 4fun oczywiście odpłatnie. Nie chcę wypisywać tutaj co potrzebuję więc jeśli ktoś jest zainteresowany moją ofertą to niech odezwie się na PW. Mój discord: Young Multi#0001 - jeśli tam chcesz się skontaktować to podeślij w temacie swoją nazwę żebym mógł zaakceptować do znajomych. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...