Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

[sprzedam] paczki serwerów / gotowe pluginy

Recommended Posts

Witam, mam na sprzedaż kilka dopracowanych paczek serwerowych :

- Only AWP

- Only Mirage

- Arena 1vs1

- Surf + RPG

- Deathrun + Klasy

Tworzę także paczki serwerowe na zamówienie klienta (Więcej informacji na priv).

Posiadam także szeroki zasób autorskich pluginów m.in :

SkinMod : (Modyfikacja dodająca skrzynki oraz klucze na serwer, system wymian między graczami, system rynku, StatTracki oraz NameTagi do broni wylosowanych ze skrzynek, przyjazny dla gracza interfejs, napisana od zera przeze mnie, wzorowana na popularnym pluginie !ws od kgns https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770, modyfikacja skierowana głównie do posiadaczy serwerów Only AWP z optymalnym zapisem na MySQL, ze skrzynek można wylosować wszystkie skiny do noży jak i do AWP, więcej info na priv co do działania pluginu) 

OnlyAwpCustomRound : Plugin na losowe rundy przystosowany pod serwery Only AWP (% szansa na wylosowanie rundy specjalnej [Only NoScope, AutoBH, FastShooting] + kombinacje trybów np. [Only NoScope + AtoBH])

Plugin pokazuje na hudzie jaka runda jest aktualnie grana przez pierwsze 5 sekund przy starcie każdej rundy, pisany od zera przeze mnie.

rTags : System tagów z zapisem na MySQL, konfiguracja tagów dostępna w pliku .cfg, oraz dla wyznaczonej rangi (flagi) dostępna opcja ustawienia customowego tagu komendą !tag, automatyczne usówanie tagów graczom którym skonczy się dana ranga (została zabrana flaga)

AutoSlay : Prosty plugin który pozwala Adminowi nadanie slaya na określoną liczbę rund dla użytkownika który złamał regulamin, zapis na Cookies

Oraz przerobione pluginy :

- Sourcebanspp - Od teraz gracz który otrzymał blokadę przy próbie wejścia na serwer oraz przy otrzymaniu blokady otrzymuje następujące informacje

[Admin banujący ; Data nałożenia blokady ; Data końca blokady ; Powód ; Strona Sourcebans], wszystko wypisane w prosty i czytelny sposób w formie tabeli

Spolszczony store by Zephyrus oraz interfejs przerobiony na bardziej przyjazny dla graczy

Oraz wiele więcej ciekawych modyfikacji na serwery których tutaj nie wymieniłem.

Piszę także pluginy na zamówienie, zainteresowanych odsyłam na priv.

Każdy Plugin oraz paczkę serwera wysyłam z wszystkimi plikami .sp oraz .inc

W celu zakupu oraz ustalenia ceny zapraszam do kontaktu prywatnego na STEAM (Rzadko odpisuje na Forum)

Steam : (https://steamcommunity.com/id/Redzilusz/)

• Śmieszne 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By inferno2230
      Cześć,
      Mam pewien problem z dodaniem serwera teamspeak3 do listy.
      Jak większość serweró mam zablokowany port query (10011) i mają do dostęp tylko ip z whitelisty, próbując dodać serwer do tabelki nie mogę tego zrobić ponieważ nie znam ip forum i nie mogę pozwolić mu na połączenie z query teamspeaka, bez tego tabelka nie pobierze danych i ja tak jak i wiele innych osób nie będzie mogła dodać swoich serwerów.
      Jeżeli chcecie spis serwerów ts3 to musicie podać ip które odpowiada za forum lub serwer na którym stoi (zależy z jakiego ip są połączenia wychodzące od was).
      Potwierdzi to zapewne xxxx innych osób, że takie coś jest wymagane i to nie jest tylko moje indywidualne ustawienie, ale większości serwerów które są zabezpieczone.
    • By kazzio
      Sprzedam konto steam. CS:GO prime, wykupiona operacja Broken Fang

> Profil steam <

Ranga turniejowy: Złoty laur II Ranga skrzydłowy: Silver I Brak banów, blokad typu VAC, Overwatch itp. Odznaka w CS: Odznaka lojalności, odznaka operacji Broken Fang Czas w grze CS:GO: 283 GODZIN INNE GRY: brak Jest PRIME Brak blokad regionalnych 11 level STM Brak powiązania z faceit itp.  

Cena: 60zł   (Tylko przelew.)
      Możliwość kupna przez allegro.

• By d0naciak
      Witam, mam do sprzedania sieć serwerów 1s2k. Po ponad dwuletniej przygodzie z siecią ze względu na brak czasu jestem po prostu zmuszony ją sprzedać, aby nie ciągnąć jej w dół. Zależy mi na tym, aby nowy właściciel był w stanie się nią porządnie zająć, więc możliwe, że będę w stanie sprzedać ją za mniej jeżeli dany kandydat X będzie bardziej odpowiedni od kandydata Y, mimo iż Y jest w stanie zapłacić za sieć więcej.
      Ofertę, w której wypisałem co wchodzi w jej skład udostępniłem na dysku Google, mam nadzieję że nie będzie to dla administracji problem. Tak mi jest po prostu wygodniej. 
      Link do oferty: https://docs.google.com/document/d/18gT0hAfjPlj3MvUlnQkXg7tR2HSVMW7oTQvhJxhDHgQ/edit?usp=sharing
      Sprzedaż sieci będzie bardziej formą licytacji, wobec czego za cenę wywoławczą podaję 10 000 zł. Kwota ta przy odpowiednim zarządzaniu zwróci się pewnie w pół roku. 

W kontakcie prywatnym jestem w stanie podać, ile udało się zarobić dzięki sieci w ciągu ostatnich 30 dni, bądź dłuższego czasu jeżeli kogoś to baardzo interesuje. 
      Kontakt ze mną można uzyskać poprzez:
      GG: 53722333 DIscord: d0naciak#4967 E-mail: [email protected] Wiadomość prywatną Niestety poprzez Steama nie ma co się dobijać, mam po prostu pełną listę znajomych. Preferowane formy to GG i Discord.
    • By Makaran
      Witam, zakupie styl na sieć serwerów CS.
      Styl chce aby był zakodowany, kwotę za owy styl prosiłbym na pw, dogadamy się 🙂
    • By Stworzyciel
      Oferta:
      Tworzenie stron/for WWW
      Konfiguracja serwera WWW
      Skonfigurowanie strony na gotowych do tego silnikach (np. WordPress, Joomla, PrestaShop, MyBB, IPB, Discourse)
      Konfiguracja podstawowego firewalla dla stron WWW
      Napisanie strony/wtyczki do strony WWW (cena ustalana indywidualnie)
      Tworzenie serwerów gier i głosowych
      Instalacja i konfiguracja serwerów gier (np. Minecraft, CS 1.6,CS:GO, Rust, Hurtworld, TeamSpeak3)
      Napisanie pluginów/edycja już aktualnych dla serwera gier
      Zrobienie paczek pod serwer unikatowych !
      Napisanie botów pod serwery TeamSpeak3/Discord
      Pomoc przy organizacji turniejów e-sportowych

Kontakt tutaj lub 
      GG-70335682
      fb: https://www.facebook.com/Tworzenie-StronForSerwerów-GIER-100358538696876
  • Create New...