Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Problem z wyszukiwaniem serwerów CS:GO


THORO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem wyszukiwania serwerów (zakładka internet) w CS GO. 

Mianowicie...

 

Posiadam internet światłowodowy 1GB/s z Netii. Pobieranie jest na poziomie 800/900 mbs, wysyłanie na 200/300 mbs. Do pracy czy przeglądania internetu nie mam żadnych zastrzeżeń. Natomiast jakiś czas temu pojawił się problem w CS GO. 

 

Sformatowany i czysty PC, zainstalowany na świeżo CS GO - wchodzę w zakładkę internet a tam nie wyświetlają się żadne polskie serwery tylko zagraniczne z pingiem od 150 do góry. 

Wcześniej nie miałem takiej sytuacji. Oczywiście - jak znajdę ip polskiego serwera i dodam go do ulubionych to wszystko pięknie chodzi. Pingi na poziomie 10 ms . 

 

Natomiast chciałbym czasami wejść na inne serwery - znaleźć jakieś w zakładce Internet Games. 

To jest ogólny błąd CS'a czy mam coś nie tak w ustawieniach sieci? 

 

Ten problem występuje na Windowsie 10 oraz 11. 

 

Mój PC

 

MB: AsRock B450 Pro

Procesor: AMD Ryzen 5600x

GPU: GeForce GTX 1060 6 GB

Ram: 16 gb 

 

Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Będę wdzięczny za pomoc!

 

PS: Aktualizowałem wszystkie sterowniki + pobrałem najnowsze do karty sieciowej ze strony Realtek - nic się nie zmieniło.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...