Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Szukam testera - płatny . CS GO


Lokoki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! 

 

Szukam testera który ma bardzo duże wymagania jeśli chodzi o wydajność ( ścinki)  serwerów. 

 

Twoim zadaniem jest testowanie dodawanych nowych rzeczy na serwer/tryb zombie mod.  Pod względem wydajności najbardziej. 

 

Mieszkam 2k + km od Polski i mam pingi po 100-300 więc ja nie jestem w stanie wyłapać takich ścinek czy jakiś nie prawidłowości.

 

Jest to gra CS :go 

 

 

Dobrze by było abyś był bardzo wymagająca osoba jeśli chodzi o działanie serwerów w CS go , która jest w stanie dostrzec wiele rzeczy i wiele nie prawidłowości.

 

czytanie wszystkiego dokładnie aby móc znaleźć błędy.

błędy

 

także wszelkie propozycje będą mile widziane i wszelką pomoc w rozbudowie trybu. 

 

Powinieneś mieć w miarę dobry komputer na którym wyciągasz powyżej 100 FPS w CS go 

 

oraz dobry monitor ?? 

 

Technik jest ale technik robi pluginy od 0 a nie opisy i inne dupstwa 😄

 

 

 

jeżeli dobrze będziesz się sprawował i zachowywał będę cię nagradzał dając inne proste zlecenia.

 

Moge zapłacić ci 50-200 zł tygodniowo.

 

kontakt dc lub forum lub Steam .

Ptaku`#7219 - dc

 

Edytowane przez Lokoki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...