Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Discord bot pod serwer cs 1.6


TheProShizer
 Udostępnij

11 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, w wolnej chwili wpadłem na fajny pomysł z botem discord który jest typowo pod serwerki cs 1.6, fajnie wyszło więc chciałem się z wami tym podzielić, może komuś się to przyda na jego serwer discord. Póki co nie trzeba wgrywać na serwer żadnych plików tylko wszystko dzieje się  w sposób manualny.

 

Opis

 

Bot składa się z 4 komend: 

 

serverinfo - generuje się na kanale tabelka która zawiera nazwe serwera, nazwe mapy, liczbe graczy i nicki graczy. Tabelka aktualizuje się co 50 sekund

 

Zdjęcie podglądowe

Cytat

image.png.2695220b04d9e977794fc2ebe4b8cfd6.png

 

dodaj - z racji, że bot nie jest zintegrowany bezpośrednio z serwerem cs 1.6 to dodawanie adminów odbywa się w sposób manualny. Jeśli dodamy adminów to gdy oni będą na serwerze będą mieli prefix Admin tak jak na ss wyżej (zapis do bazy lokalnej) przy dodawaniu nick admina MUSI być dokładny

 

Zdjęcie podglądowe 

Cytat

image.png.acee3963f971ad28c75bd0e7845e6300.png

 

Admin - tą komenda możemy sprawdzić jakich adminów dodaliśmy już do bazy. 6 cyfrowy kod obok to jest ich kod który jest niezbędny podczas usuwania admina z bazy 🙂 

Cytat

image.png.816a2ad44019abb237179209fe879cb7.png

 

Usun - ta komendą możemy usunąć admina z bazy. Jeśli usuniemy go z bazy to zniknie jego prefix z tabelki i zniknie on z listy adminów

 

Cytat

image.png.00066046d6d1a6eb30746f9a161440d6.png

 

Póki co to tyle ale myślę, że w przyszłości pojawią się poprawki i nowości. Nie znalazłem podobnego systemu na necie więc udostępniam, mam nadzieje że się komuś to przyda 🙂 

Sugestie mile widziane, pozdro

 

(Command handler jest z neta więc nie zdziwcie się jak będą jakieś arabskie napisy xD)

 

Link: https://github.com/TheProShizerr/Discord-Bot-Cs-1.6

Edytowane przez TheProShizer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...