Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Krytyk

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Krytyk last won the day on October 15

Krytyk had the most liked content!

Community Reputation

6

About Krytyk

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

87 profile views
 1. To albo jesteś ślepy albo sam korzystasz z tych udogodnień i zgrywasz głupka. Wiemy doskonale, jak działa Cssetti i przestań walić ściemy, że stali klienci mają zniżki po 5-30%, bo wystarczy włożyć parę stówek więcej Kajko team i możesz windować stawki chore typu 200. Weźcie się leczcie 😉
 2. To masz stare informacje, bo są osoby mające zniżki +30% 🙂 Tam rządzi pieniądz i układy.
 3. Zapomniałeś, że wiele osób ma dziwne układy typu: dopłacamy Ci stawkę 40 PLN, ale płać nam 1000 PLN + zniżki po 40%.
 4. Typowy polityk. Kłamie publicznie, a w kuluarach... 😉 Nie ośmieszaj się, bo dobrze wiemy, co mówi Twoja administracja razem wzięta. Szczególnie na TS3 po innych sieciach 😉 Łooo, a wiele innych 25k i więcej i co? Wyraziłeś ją, bo skupujesz serwery po zawyżonej cenie.
 5. Chłopie, ile Ty prowadzisz swoją sieć serwerów? Ile w tym wszystkim siedzisz, że będziesz mnie pouczał z tego jak wycenia się serwery? Wasze wyceny można sobie w dupę wsadzić, bo zawyżacie je przy sprzedażach, a potem wszystkim podnosicie ceny. Sztucznie kierujecie rynkiem, bo przecież hajs się musi zgadzać. Ale nie, przepraszam, jak ja śmiem zwrócić uwagę królowi wyciągania hajsu z serwerów?! Twój projekt jest jednym z tych bardziej żenujących tak jak StrefaSkilla. Ten serwer jest wart co najwyżej 400-500 PLN. Sam zaznaczyłeś, że nie znasz się, to jak się nie znasz to po co zabier
 6. Ktoś już tu kupował u niego? Zaufany jest? Bo zero opinii, nie odpisuje itd.
×
×
 • Create New...