Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

KrecioR

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About KrecioR

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupie paczkę CS 1.6 DD2 a w niej oczekuje: Rangi, hud, skiny dla vip/svip oddzielnie również chciałbym kilka pluginów najważniejszych typu resetscore, bs b od 5 w ct i takie tam kilka rzeczy prostych, piszę ponieważ może ktoś posiada takową paczke CS 1.6
 2. Witam. Jak w temacie piszę do użytkowników, osób znających się na rzeczy jak mam naprawić statystyki strony na silniku mybb. A głównie chodzi mi o to, że jeśli utworzę nowy temat, bądź zarejestruje się nowy użytkownik nie dodaje użytkownika, posta, tematu do statystyk strony. Niżej załączam zdjęcie o co chodzi. Jeśli jest osoba, która jest w stanie pomóc w rozwiązaniu problemu proszę pisać pod tematem. Pozdrawiam i z góry dziękuje osobom, które spróbują pomóc!
 3. Witam. Jak w temacie poszukuję na nową sieć Administracji: Administrator, Moderator, Admin nowego DD2 CS 1.6 z reklamami. Więcej informacji na EasyKill.pl bądź PW
×
×
 • Create New...