Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

VGZ

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About VGZ

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

115 profile views
 1. 5 minut szukania, widać, że właściciele dwóch sieci powyżej są tak kreatywni, że nawet logo własnej sieci mają ściągnięte prosto z internetu i myślą, że jak dopiszą nazwę sieci to nikt się nie skapnie. Pierwszy wynik w google: https://www.freepik.com/premium-vector/sniper-with-gun-mascot-esport-logo-gaming_7719993.htm A tu zdjęcia z google grafiki, profesjonalizm level hard.
 2. VGZ

  Konto z tradebanem

  scamy niezłe musiały iść : P
 3. Przecież to było napisane w sposób żartobliwy, nie mam zamiaru zajmować się jakimiś cyborgami : P
 4. Napisałem post przed startem, by wiedzieć ile osób jest zainteresowanych. Dalsze szczegóły i warunki można ustalić po ukazaniu kanału. Tak czy siak napisałem każdemu, że współpracę dopiero możemy sfinalizować parę tygodni po powrocie.
 5. Myślisz, że będę spełniał twoje oczekiwania, bo ty tak chcesz? Statystyki wysłałem, kanał wyślę, jak wstawie film, który będzie o powrocie najprawdopodobniej w poniedziałek. Skoro coś ze mną nie tak, to mnie omijaj? Może akurat na główną uda się wbić z filmem o takich dwóch oskarżycielach 🙂 Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku, nie mam zamiaru tu się z tobą kłócić.
 6. Ani to śmieszne, ani przykre. Tak to jest jak nie rozumie się sarkazmu. Takim prowadzącym jak Wy nic prócz świetlanej przyszłości nie można życzyć 😄 Współczuję tym, którzy z wami współpracują : P Wysłałem statystyki do @dredek | Cs-Creativ.pl, by wasze śmieszne oskarżenia rozwiać.
 7. Kończę materiał i za około 30 minut Ci podeślę statystyki kanału.
 8. Nie to, nazwa na tym forum jest całkiem inna niż kanał. Jak będzie pierwszy film to prześlę link tu, przy okazji w kolejnym filmie poruszę z chęcią temat jak zostałem w szybki sposób oskarżony przez dwóch użytkowników forum : D Koledzy będą wdzięczni za darmową reklamę.
 9. Chętnie powrócę do nagrywania "majkratfa". Już wiem nawet jaki będzie jeden z pierwszych filmów na moim kanale, dzięki wam! Chętnie nagram też filmik o tym przekręcie, który robię i z wielką chęcią przedstawię go tysiącom Polakom!
 10. Nadal brniesz w swoje, nie potrafisz zrozumieć podstawowych rzeczy, napisałem ogłoszenie - jeżeli nie jesteś zainteresowany to je po prostu omiń. Oczywiście, również czekam na to, że kogoś oszukam, bo przecież kilkanaście złoty to mająteczek. 1) Argument oczywiście jak to bywa wymyślony, bez żadnych podstaw, bo szanowny kolega nie potrafi zrozumieć, że powrót nie jest zapowiedziany do opinii publicznej i nie chcę by był. 2) Faktycznie wstydzę, się to co tworzę i to z czego zarabiałem. 3) Jak mogę nawiązać współpracę bez kanału? Kanał zostanie przedstawiony osobą zain
 11. Niespodzianka? Czytanie z zrozumieniem jeszcze raz. Czegoś nie rozumiesz, zbieram chętnych by po powrocie mieć oferty dostępne od ludzi. Oferty i warunki współpracy będą ustalane po powrocie i po tym jak osoby dostaną link do kanału, który prezentuję. Takie odpowiedzi na forum powinny być sprawdzane przez moderatorów, bo brniesz w swoje mimo, że wszystko opisuję, że kanał zostanie przedstawiony po powrocie, po to by nie wylało się do opinii publicznej, że wracam, pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 12. Widzę, że ktoś nie umie czytać z zrozumieniem. Po powrocie prześle link do kanału publicznie, nie chcę by teraz wylało się, że wracam bo mam swoje powody. Osoby zainteresowane dostaną statystyki w wiadomości prywatnej wieczorem jak wrócę do domu. @esejWspółpraca i tak będzie finalizowana kilka dni / tygodni po powrocie, by rozruszać kanał i wrócić do dawnych wyświetleń 🙂
 13. Po powrocie jasne, ma to być niespodzianka. Aktualnie dysponuję i mogę wysłać statystyki kanału, które robił przed "przerwą". Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a proszę odezwać się w wiadomości prywatnej, a z kolei ja przekieruję do osoby odpowiedzialnej za nawiązywanie współprac z kanałem.
 14. Odpisałem. Dodam, że nie reklamuję byle czego, jeżeli strona nie ma licencji, lub coś w tym stylu to odrzucam propozycję. Wypadałoby, by przyszła sieć, którą będę reklamował miała dobrą renomę wśród graczy. Nie interesują mnie też współpracę "za rangę".
 15. Witam, jako iż postanowiłem wrócić na stare śmieci, czyli tworzenie materiałów na YouTube szukam współprac z serwerami oraz stronami 🙂 Wyświetlenia, gdy kanał prowadziłem jakościowo i regularnie oscylowały w granicach 50.000 - 200.000 wyświetleń. Oczywiście z filmami dopiero wracam, lecz myślę, że minimalny target to będzie 10.000 wyświetleń, gdyż w powrocie pomoże moja ekipa posiadająca całkiem fajne zasięgi. Kiedyś posiadałem swój serwer, po reklamie na filmach serwer zyskiwał sporą ilość graczy oraz wzrastał popyt na usługi serwerowe, więc zapewne jak wrócę to będzie p
×
×
 • Create New...