Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Paweł SM

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Paweł SM last won the day on December 15 2020

Paweł SM had the most liked content!

Community Reputation

32

1 Follower

About Paweł SM

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. https://pluginycs.pl/product/14-misje
 2. @kvbsonhttps://pluginycs.pl/product/37-ghostmode
 3. Informacji mogę udzielić jedynie na PW w razie konieczności. Tak jak już wspomniałem mój klient chce pozostać anonimowy 😉 .
 4. Nie rozumiem dlaczego miałbyś kasować ten temat. Tematem jest podpisywanie się Nikity pod cudze pluginy, a nie skąd uzyskałem owe pliki. Jest to opinia o owym człowieku poparta dowodami.
 5. Napisałem mojemu klientowi, że pozostanie on anonimowy. Jeżeli uzna on, że chce się ujawnić to po prostu to zrobi.
 6. Przestań spamić tymi syf tematami. @Weak.
 7. @Roberrtmogę Cię zapewnić, że nigdy nie pobrałem powyższego pluginu na prezenty udostępnionego na alliedach i nie widziałem jego kodu. Całość została napisana przeze mnie od 0 😉 . Moje umiejętności i wiedza na to pozwalają. Wiele osób korzysta z moich usług i mogą potwierdzić, że nie korzystam z gotowych rozwiązań ani nawet z ich kodu. Nawet jeżeli jest to zlecenie na mniejszą/większą edycję to nie podpisuję się jako autor. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej gdy muszę napisać cały plugin od 0 jednak wtedy jeżeli widziałem kod i czymś się z niego zainspirowałem to dodaję informację o oryginalnym
 8. Kolejne Przenoszenie graczy przez admina by Master
 9. Nie serwerowni tylko serwerów. Serwerownia – wydzielone pomieszczenie będące środowiskiem pracy komputerów pełniących rolę serwerów, a także aktywnych i pasywnych elementów sieci komputerowych. Urządzenia te są umieszczane najczęściej w szafach stelażowych wewnątrz serwerowni. Serwerownia wymaga zapewnienia specyficznych warunków. Jeżeli jesteś zainteresowany Deathrunem + Klasy zapraszam na Pw.
 10. Nie polecam korzystania z usług pana @Nikita | AK https://steamcommunity.com/profiles/76561198935952212 . Ta osoba podpisuje się pod nie swoje darmowe pluginy oraz do części z nich nie dołącza nawet plików .sp. Przykłady podaję niżej posługując się plikami, które otrzymał jeden z moich klientów: Admin Stealth by potatoz Knife Fix by Pawel Losowy VIP by Brum Brum Abner Reset Score (w okrojonej wersji) Simple Weapon R
 11. Bardzo śmieszne, Temat został założony we wrześniu 2019 roku , z tego co wiem to działałeś jeszcze wcześniej. Nie były to twoje początki, więc podpisałeś się pod czyjś plugin z nadzieją, że nikt się nie zorientuje. Pomijając fakt, że KnifeFix klient otrzymał jakoś niedawno XD. Mam też od niego inne twoje pluginy w wersji .smx bo podobno nie dołączasz .sp i z tego co tam widzę jakość kodu jest marna🤣
 12. Nie polecam allegrowicza, podpisuje darmowe pluginy pod siebie. Wersje, które otrzymał klient: Nikita_Losowy_VIP.smx Nikita_Knife_Fix.smx Oraz te same pliki po dekompilacji Nikita_Losowy_VIP.smx.sp Nikita_Knife_Fix.smx.sp Linki do oryginalnych pluginów: http://bityl.pl/qATfi by @Brum Brum http://bityl.pl/zxX5p by @Paweł SM
 13. I dlaczego wystawiasz przerobione pluginy nie swojego autorstwa? Masz pliki .sp ze swojego śmiesznego serwisu, których nie jesteś autorem, lekko je przerabiasz i publikujesz za darmo 😛 . Może wstawiłbyś coś własnego, bo takie zachowanie jest żałosne 😉 .
×
×
 • Create New...