Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

MasterOfPyro

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About MasterOfPyro

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

27 profile views
 1. Witam! Potrzebuję pomoc z pluginem na zwierzeta na moim serwerze. Aktualnie korzystam z tego: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2273501 . Chciałbym aby do pluginu została dodana możliwość zapisywania ustawień zwierząt do mysql czy też sqlite. Teraz zwierzęta co mapę się resetują i trzeba je wybierać na nowo. Nie jestem pewien czy dałoby się to zrobić ale jeśli tak na pewno to wynagrodzę. pozdrawiam!
 2. MasterOfPyro

  Zamknięty na prośbę autora. Noblock plugin

  pomógł mi Franug także do zamknięcia
 3. MasterOfPyro

  Zamknięty na prośbę autora. Noblock plugin

  Chodzi o to aby każdy mógł się przenikać, ct z ct oraz ct z tt
 4. MasterOfPyro

  Zamknięty na prośbę autora. Noblock plugin

  Witam! Posiadam serwer minigames i szukam pluginu noblock, działającego na wszystkie osoby na mapie nie zależnie w jakiej są drużynie, który pozwala zabijać innych graczy przy pomocy wabików i granatów dymnych. Sprawdziłem wszystkie wersje pluginów noblock, w tym tę: https: //forums.alliedmods.net/showth...=91617? T = 91617 ale wszystkie z nich nie działają na minigrach, w których wabik lub granat dymny muszą trafić w ciało przeciwnika. Granaty po prostu przechodzą przez ciała bez żadnych uszkodzeń. Naprawdę potrzebuję, aby ten plugin działał. Widziałem na innych serwerach, że mają swo
×
×
 • Create New...