Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Shazzy

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Shazzy last won the day on June 12

Shazzy had the most liked content!

Community Reputation

27

About Shazzy

 • Rank
  Łazik

Informacje o mnie

 • Team name
  GanjaSkill.eu

Recent Profile Visitors

863 profile views
 1. Te wszystkie zmienne w nawiase oznaczają parametry, które przyjmuje dana funkcja (które możesz ustawić i będą one używane w takcie wykonywania akcji). Wszystkie opisy za co odpowiada dany parametr masz w dokumentacji, np. https://sm.alliedmods.net/new-api/banning/OnBanClient
 2. Twitch.Player przyjmuje takie parametry jak: height width Wartości mogą być podane w px lub %, czyli np. new Twitch.Embed("twitch-embed", { width: 854, height: 480, channel: "nazwa_kanalu", }); Zresztą wszystko jest w dokumetacji.
 3. Zrób tak jak w drugim przykładzie. Ustaw covary, a potem autoexec.
 4. ale nadal nie podałeś GT, w sumie ch uj z tym GT, nawet nie podałeś IP XD
 5. ADMFLAG_ROOT, zmień sobie na jakąś inną bo tutaj jest Z 🙂
 6. Witam, na sprzedaż mam serwer CS:GO 3MAPS - 128 TR. Hosting: Pukawka - Standard 128TR Przedłużenie: 61zł - bez dopisku, 6% zniżki, opłacony jeszcze na 16dni GT: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.18.200:27030/ Serwer bez reklamy od dłuższego czasu, są stali gracze. Z reklamą na goboosting (od 1 do 10 graczy) + gosetti za 5zł potrafiło być ponad 20 osób (serwer miał wtedy 25slotów). Miesięczne zarobki z VIP'ów różne, ale generalnie są w przedziale 50-100zł. Ostatnie zakupy: Na serwerze jest kilka autorskich/przerobionych pluginów - m.in. rangi z rankme (z menu, overlayem, soudem i wyborem mm/wingman), losowa rozgrzewka (only X broń, grawitacja itd.), blokowanie broni dla graczy bez VIP'a i kilka innych mniejszych, do wszystkich oczywiście dołączony plik .sp Cena: 250zł Kontakt: PW/https://steamcommunity.com/id/sh4zzy_/
 7. Shazzy

  Znikający vip

  No to masz odpowiedź
 8. A wrzuciłeś je na FastDL?
×
×
 • Create New...