Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Zorix

Moderator
 • Content Count

  643
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Zorix last won the day on July 30 2020

Zorix had the most liked content!

Community Reputation

166

5 Followers

About Zorix

 • Rank
  Stały bywalec
 • Birthday 10/31/2001

Informacje o mnie

 • Imię
  Mateusz
 • Skąd
  Toruń
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zawód
  Wioślarz
 • Strona www
  road2skill.eu
 • Team name
  Road2Skill

Kontakt

Recent Profile Visitors

3,129 profile views
 1. Sory ale akurat ja wchodzę codziennie po kilka razy na forum i sprawdzam co się dzieje , jeżeli jest coś do zrobienia to to robię. Praktycznie codziennie akceptuje tematy aby były widoczne. Sam z siebie za dużo nie pisze no ale bez przesady
 2. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 3. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 4. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 5. U mnie bez problemu transakcja przeszła 😄
 6. Ja mam starą paczkę basebuilder ale pod starego sm, kiedyś pisałem że mogę sprzedać za 5 dych tylko ,żeby ją odpalić to trzeba umieć skompilować pluginy pod nowego sm
 7. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 8. Zorix

  Problem z CSGO

  Cześć, włącz transmisję danych na telefonie i sobie udostępnij neta na kompa przez wifi (jeżeli masz taką możliwość a jak nie to przez usb) Następnie wejdź do cs:go i sprawdź jaki masz ping. Łatwiej będzie tobie pomóc
 9. Witam. Mam do sprzedania serwer o ip: 137.74.7.15:30009 https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30009/ Serwer ma 15 % zniżki na liveserver.pl (sprzedaje z całym kontem), ma on około 2 lata Na serwerze jest paczka gomod, odsprzedaje wszystko tak jak jest na nim (polecam sprawdzić) Cena jaka mnie interesuje to 160 zł Kontakt pw Temat jest zamknięty aby nie było głupich komentarzy, jak ktoś coś chce zaoferować inną kwotę to zapraszam pw
 10. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 11. @angel a może sprawdzisz usługi firmy blazingfast ? oni ponoć dobry anty ddos mają
 12. Jeżeli jest to ta sama paczka co na amxx.pl to poproszę o kontakt z konta autora na mój z potwierdzeniem, że jesteś właścicielem jej https://amxx.pl/user/78517-zorix/
 13. Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
 14. Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...