Mateos

Użytkownik
 • Zawartość

  226
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Mateos wygrał w ostatnim dniu 10 Grudzień 2016

Mateos ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

15 Silver IV

1 obserwujący

O Mateos

 • Ranga
  Gold Nova I
 • Urodziny 10.03.1998

Informacje o mnie

 • Imię:
  Mateusz
 • Skąd:
  Wrocław
 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

1,201 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Master Guardian I
 • Obecna ranga: Master Guardian I
 1. SPRZEDAM

  A mógłbyś włączyć fast dl, żeby sobie każdy przetestował/sprawdził tą paczkę? Zapewne nie każdemu będzie się chciało pisać na steam i czekać aż włączysz fast dl. Jakby było odpalone fd to zainteresowany od razu by przetestował tą paczkę i gdyby był zainteresowany kupnem to by się do Ciebie odezwał.
 2. SPRZEDAM

  Może jakieś ip/gt serwera ?
 3. Chodziło mi tylko o funkcje vipa, ale zaraz przetestuję to co zrobił xBBBay.
 4. Witam. Jako iż plugin webshortcuts czasem działa, a czasem nie (czasami - chodzi mi głównie o komendy !vip, !regulamin itp.) chciałbym aby ktoś coś dodał, aby powstał plugin z tego kodu - funkcje vipa pod komendą !vip. Ten kod znalazłem w paczke xBBaya, który udostępnił dr + expmod na forum. public Action vip_help(int client, intargs) { Panel panels = new Panel(); char buffer[512]; Format(buffer, sizeof(buffer), "VIP\nFunkcje vipa:\n+Zwiększone podwójnie zdobywane doświadczenie,\n+10hp,\n+500$,\n+skrzydła [wybór pod say /skrzydla],\n+VIP w tabeli(+chat),\n+użycie komendy /respawn [max 30s po odrodzeniu]\nKoszt [30dni/15dni -50%%]: 7,38 zł sms | 5 zł przelew\nJeżeli chcesz kupić zgłoś się do xBBBay http://steamcommunity.com/profiles/76561198028032735/"); panels.SetTitle(buffer); panels.DrawItem("Zamknij"); panels.Send(client, vip_help2, 20); delete panels; return Plugin_Handled; } public int vip_help2(Menu menu, MenuAction action, int param1, int param2) { } W paczce prezentuje się to tak:
 5. Witam, od dłuższego czasu mam problem na swoim serwerze - Deathrun. Polega on na tym, że przynajmniej raz na dzień wywala 2 pluginy - expmod i bhop. W error logach nic nie ma z tymi pluginami, lecz jak już przestają działać te pluginy to w konsoli wyskakuje : Errors: deathrunexpmod.smx (Deathrun Exp Mod): Error detected in plugin startup (see error logs) abner_bhop.smx ([CSS/CS:GO] AbNeR Bunny Hoping): Fatal error during plugin initialization (ext req) Po wpisaniu sm plugins list: 02 <Error> "Deathrun Exp Mod" (1.0) by xBBBay 03 <Failed> "[CSS/CS:GO] AbNeR Bunny Hoping" (2.0) by AbNeR_CSS Plugin od BH mam najnowszy jaki jest, a expmod jest z paczki od xBBBay'a - Dodam, że posiadam najnowszy sourcemod i metamod.
 6. Tak potrafię pisać. Napisałem, żeby był zamiennikiem tego pluga, a nie żeby był to taki sam...
 7. Witam, czy istnieje jakiś zamienny plugin na webshortcuts ? Niestety nie zawsze pojawiają się informację np. pod !vip czy !forum.
 8. Baze danych mam na hekko. Może dlatego coś się dzieje ze tymi lvl'ami ?
 9. Gdy wpisałem "sv_hibernate_when_empty" w konsolę to wyskoczyło: "sv_hibernate_when_empty" = "0" ( def. "1" ) - Puts the server into extremely low CPU usage mode when no clients connected
 10. Mam ustawione tylko codziennie resetowanie serwera o 7, bo raz na dzień lub 2 nagle wyłączało się bh i expmod, a cała reszta działała. Ale te resetowanie ustawiłem dopiero z tydzień temu, a ten exp mod mam już ponad miesiąc.
 11. Tego nie wiem. Dzisiaj napisał następny gracz, że to już jemu nie pierwszy raz tylko kilka razy mu zniknął lvl.
 12. SPRZEDAM

  Tutaj jest identyczny valv'owski - http://hlmod.ru/resources/ac_gloves.308/
 13. Dzisiaj dostałem informację od jednego gracza, że miał 19 lvl i nagle mu się zresetował i ma 1. Tak, mam najnowszego sourcemoda + dobrze się łączy baza, bo cały czas jak wchodzi na serwer jakiś nowy gracz to "pole"(nie wiem, jak to nazwac) normalnie się dodaje - http://screenshot.sh/oe3uikWGhKzPg
 14. Trudno określić, nawet częściej. Raz miałem taką sytuację, że po 3-4 dniach miał 10 lvl i nagle tylko on dostał resetuje i miał 1 lvl.