Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

msn

Zbanowany
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

msn last won the day on February 26

msn had the most liked content!

Community Reputation

51

About msn

 • Rank
  Łazik

Recent Profile Visitors

587 profile views
 1. Dzieciaku wakacje teraz to poszedłbyś do pracy a nie ludzi w internecie okradasz....
 2. Ciekawe czy ten plugin jest faktycznie twojego autorstwa 😉
 3. A dokładniej gdzie to jest? Dziś ani razu nie udało mi się połączyć z serwerem, ciągle ten problem z zaufaniem..
 4. "Pluginów z rozszerzeniem smx nie umiem pisać. Znalazłem gotową klase w rozszerzeniu sp ale po dodaniu ją do folderu scripting nie pojawia się w menu codmoda." Chciałbym zobaczyć te twoje napisane pluginy...
 5. Z tego co widziałem raz na forach to ma bardzo dobre opinię, nie znalazłem żadnych negatywnych opinii na jego temat. hostido prowadzą te same osoby zanim zostało przejęte przez inną spółkę. https://forum.rootnode.pl/topic/2033-hostidopl-informacje-nt-usług-oferty-promocji/page/2/
 6. Według opisu wydaję mi się że sklepik jest pod amxx (cssetii), a z tego co pamiętam to Grzesiu rozkodował sklepik d0naciaka i sprzedawałeś dalej, także radziłbym uważać!
 7. Osobiście nie polecam? Zleciłem mu w styczniu wykonanie dla mnie poprawek na serwerze, zapłaciłem mu z góry od razu (tak wiem zrobiłem błąd). Vestsmart nie wykonał dla mnie całego zlecenia, zostały mu bardziej trudniejsze rzeczy do zrobienia że tak ujmę, naprawa bugów, znalezienia pluginu który nadpisywał flagi. Dopiero po napisaniu mu co o nim sądzę i jego podejściu do klienta odpisał mi tłumacząc się tym że był w szpitalu, nie ma DC na telefonie więc nie mógł odpisać, a mimo to widziałem go na steamie (w grze) oraz na forum gdzie miał serwer. Potem oczywiście gadka że widzę jak to jest wgryw
 8. Powodzonka życzę w sprzedaży, o ile będzie taki przelicznik jak Angel podał to w ogóle to się nie opłaca. Przelicznik nie będzie taki sam jak przy zakupie bezpośrednio u Angela bo mówi że są rozdane za darmo i nie są tyle warte.
 9. Po zakupie jest możliwość usunięcia autora ze stopki?
 10. No VestSmart aka Youmouus jednak źle skojarzyłem, plugin znajduje sie na 5 maps z pogry 🙂
 11. Jakieś dowody zarobków? Pisać może sobie każdy byle by to sprzedać dalej. Wątpie w to byś sprzedawał serwer który zarabia 500 zł miesięcznie na czysto, bo jaki jest sens? Więcej jak 3 000zł nikt nie da, a po moich obliczeniach to po 6 miesiącach się ta kwota zwraca. Jeśli mogę spytać, na tym serwerze nie masz autorskiego pluginu na zarabianie? Bo z tego co grałem raz na twoim serwerze to płaciłeś graczom za grę na serwerze, więc to dodatkowe koszty w opłaty (chyba że tą kwotę już wliczyłeś) lub po prostu na tym serwerze nie masz.
×
×
 • Create New...