Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

HyperbeastXD

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About HyperbeastXD

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam problem bo vipa dałem ale nie ma tagu [VIP] w tabeli i na czacie!? 😮 a nvm nie powinien mieć paczka tego nie zawiera ale w takim razie da ktoś paczke, która by miała clan tagi togs clan tags srednio mi dziala.
  Wszystko git ale jak dać vipa na inną flage?
 2. Nie muszął byc to pliki include tylko sposob na zrobienie umiejetnosci klasy
 3. Witam Poszukuje bilbiotek (pliki .inc) bo potrzebuje tych bibliotek do umiejętności do klas np Multi jump low gravity apteczki i iles procent szans na oneshot i tego typu biblioteki.
 4. Uzywałem tej biblioteki nie było tej komendy ale okazało się ze twórca codmoda udostępnił ponizej w komentarzach plik inc i działa (ponizej mam na mysli ponizej na stronie jego pluginu ) 🙂
 5. No dobra ale nie ma takiej komendycw tej bibliotece nwm czm Nie wiem jaka jest komenda dodająca klase do menu codmoda jest np cod_register_class ale nie w tej bibliotece
 6. Witam Szukam biblioteki codmod.inc, która zawiera komende cod_register_class poniewaz jest to komenda odpowiadająca za pokazywanie klasy w menu codmoda ale nie mam takiej biblioteki.
 7. Cześć Szukam codmoda, który obsługuje perki pod klawisz i umiejętności klasy pod klawisz liczba klasa to 10+. Mam nadzieje ze ktoś ma taką paczke i moze dać ją za darmo 🙂
 8. Cześć gdy kompiluje klase wyskakuje mi błąd Przesyłam screena i kod: kod: screen: Proszę o szybką pomoc 🙂
 9. Skrypt klasy: #include <sourcemod> #include <sdkhooks> #include <cmod> public Plugin:myinfo = { name = "Cmod class: Rusher", author = "PLX", description = "std class", version = "0.1", url = "http://steamcommunity.com/id/plx211" }; public OnPluginStart() { new Handle:weapons = CreateArray(32); PushArrayString(weapons, "None"); PushArrayString(weapons, "None"); PushArrayString(weapons, "weapon_knife"); RegisterClass("Rusher", "brak"
 10. Nie wiem co to MySQL i co to SQLite. i nie wiem jak podłączyc połeczenie o nazwie weapons do bazy danych
 11. Instalowałem i dalej to samo a mówiąc o poprawnym zainstalowaniu masz na myśli wrzucenie folderu addons do folderu cs go tak?
 12. dzk ❤️ Jakbyś mógl pomóc to masz linka do innego problemu. Jest git ale teraz jest taki błąd:
 13. Masz na myśli Ptah PTaH by komashchenko? jak tak to mam
 14. Co to oznacza? Nie znam się zbyt chcialem tylko zmienic bron bo była op nie wiem co to Cmod incluce i co masz na myśli Jaki include cmod jak to pobrac?
×
×
 • Create New...