Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

dwbuhoff

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dwbuhoff last won the day on January 10

dwbuhoff had the most liked content!

Community Reputation

23

About dwbuhoff

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Skąd
  localhost
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Strona www
  Pecetowicz.pl

Recent Profile Visitors

1,479 profile views
 1. Kupię serwer CS 1.6, najlepiej z tradycyjnym modem /ffa, dd2/ i stałymi graczami. Co do ceny to myślę że dogadalibyśmy się w prywatnej wiadomości aczkolwiek zdaję sobie sprawę że podanie kwoty jest tu wymagane więc dajmy na to ~ 500 zł jestem wstanie wydać.
 2. Co oferuje nasze forum? - brak licencji.
 3. @CannabisP62 weź Ty się nie kompromituj. Dla mnie jesteś taki drugi pajac jak @Ver's#iwl bez urazy oczywiście. Skaczesz co kilka dni na inną sieć, jakby nie inaczej na sieć z nulledem mającą 5 aktywnych użytkowników i Ty śmiesz kogoś pouczać? Naucz się składać poprawnie zdania jeśli będziesz chciał ze mną pokonwersować bo mnie oczy bolą jak czytam Twoje wypowiedzi. Osobiście z miłą chęcią zobaczyłbym tą Twoją działalność i potwierdzenia dotyczące odprowadzenia podatku VAT.. Bez pozdrowień oczywiście.
 4. Jeśli wykażesz się uczciwością i szacunkiem to przemyślę sprawę :v
 5. "Licencjonowane forum" :v
 6. Hejka, ja jestem Marta. Może się poznamy i wyskoczymy kiedyś na zakupki? Buziaczki 😘
 7. HeJka WszYstkim! JeSteM HuBerT i MaM 14 LaT. PrzySzedŁem do WaS z PytaniEm CzY NauCzyCie MnIe GraĆ w KaNteR StRajKa? CzYtaM wŁaśNie PoStY DośWiadCzonEj AdMiniStracJi alE daLej LamIe ????? PoMoŻecie??
 8. @Smerf :D'a dać na Moderatora to tak jakby zakończyć żywot tego forum na amen albo brać udział w konkursie na najbardziej kompromitujące forum 2020 roku. Ja pierdyle, domena MYSZON.PL już kupiona i czeka na adaptacje że takie zabiegi na forum są wprowadzane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 9. Skup się lepiej na leczeniu zębów, z całym szacunkiem do Ciebie bycie Administratorem takiego forum kompletnie Ci nie idzie. W przeciągu jednego dnia forum zostało rozjebane, straciło wielu wartościowych użytkowników i nie wróżę że przez takie metody działania pożyje do końca roku. Dodatkowo jak czytam Twoje wypowiedzi stwierdzam, że Ty kompletnie nigdy nie miałeś styczności z niczym o tej tematyce. Pozdrawiam.
 10. Teraz to tak bardziej myg00wno, niż stare dobre MyGO : <
 11. Wszystko ładnie, pięknie ale wygrana jakiejkolwiek sieci dla mnie nie będzie adekwatna z podpunktami które wymieniłeś, które będą brane pod uwagę. Krótko mówiąc wygra ta sieć która ma "mocniejszą" i zgraną ekipę, użytkowników. Już widzę nakaz głosowania dla Adminów, członków ekipy czy zwykłych użytkowników na daną sieć (przez Administracje) w zamian za VIP'a na serwerze czy forum.. A wszystko by wygrać pićń stówek i może w końcu kupić legalnie IPS'a ?
 12. Kilka miesięcy temu osobiście sprzedałem nieaktywne licencje (3 szt.) po 300 zł za sztukę. Powód? Brak czasu i brak chęci na prowadzenie jakichkolwiek for, wolałem spóścić stówkę na sztuce i sprzedać w 48 godzin wszystkie licencje niż czekać tygodniami aż się ktoś zgłosi a i tak będzie negocjował cenę.. Patrząc na tematy na forach powiązanych z IPS`em, jakieś 80% sprzedających oferuje właśnie sprzedaż wraz z kontem. Uczciwa osoba nie zgłosi kradzieży, bo od takich osób kupiłem nie jedna licencję po pieniądzach. ;> Prawda jest taka, że jak ktoś chce oszukać to i tak o
 13. Witam, po kontakcie z @prohost i uzgodnieniu że mogę napisać takowy temat - piszę. Dnia wczorajszego zostałem oszukany na kwotę 250 zł przez użytkownika o nicku LULKO / D0MINIK / lulekozoid / lulek123321 (ma wiele nicków na różnych dużych forach). Chciałem zakupić od niego licencję (nieaktywną) IPS4 - po wpłaceniu pieniążków oczywiście w/w użytkownik zerwał ze mną kontakt, olewał wiadomości prywatne czy też nie odpowiadał na SMS'y. Dodatkowo, znalazłem jego facebook'a na którym go zaprosiłem - on dodał i po chwili zablokował widząc w opisie mój nick (dwbuh69), także nie
×
×
 • Create New...