Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Kaloski

Użytkownik
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Kaloski last won the day on July 20 2020

Kaloski had the most liked content!

Community Reputation

32

About Kaloski

 • Rank
  Zaradny
 • Birthday 01/02/1995

Informacje o mnie

 • Imię
  Bartłomiej
 • Skąd
  Nowy Sącz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zawód
  teleinformatyk

Kontakt

Recent Profile Visitors

1,620 profile views
 1. Nie oczekuję, że samo coś się zrobi. Może i nawet go będę podlewał. 😄 Chętnie się dziele swoim doświadczeniem i radami. Coś nie działa? Pomagam na tyle ile będę w stanie. Hmm, Ja od strony zaplecza technicznego przygotowuję maszynę pod serwer. Praktycznie od zera łącznie z instalacją systemu, na którym będzie stał serwer. Z racji, że już brałem udział w tworzeniu dwóch projektów to odkrywanie publicznie wszystkich kart nie jest dobrą opcją.
 2. Cześć, poszukuję osoby do pomocy przy stworzeniu serwera typu arena 1vs1 i/lub multimoda. Jakie mam wymagania: -Pewne doświadczenie w takiej dziedzinie -Znajomość sourcemoda na wyższym poziomie niż menu admina (umiejętność, np. edycji pluginów) 🙂 -Wiek minimum 16 lat -Posiadanie mikrofonu -Chęć współpracy -Wysoka kultura Co oferuję: -Jeżeli masz jakiś pomysł na serwer i jesteś go w stanie przygotować to jest oferta dla Ciebie -przyjazną atmosferę Po więcej informacji proszę pisać na PW.
 3. Kaloski

  ROZWIĄZANE Serwer nie czyta pluginow

  Zapoznałeś się z tym tematem? Pokaż nam co wypluwa konsola po wpisaniu meta list
 4. Na przyszłość radzę dokładniej przyglądać się tematom:
 5. Kaloski

  ROZWIĄZANE Nowa aktualizacja, nowe problemy ?

  Teraz jest okej z tą wersją sm'a the last stable build (5937). Wcześniej wgrałem build o 3 oczka mniejszy 5934 i nie działał. Próbowałem szczęścia z wersją deweloperską 1.9.x też nie pomagało. Jakby ktoś jeszcze szukał dodatkowych porad zajrzycie na alliedmods oficjalny support sm'a
 6. Kaloski

  ROZWIĄZANE Nowa aktualizacja, nowe problemy ?

  Nie pomaga serwer dalej się sypie
 7. Kaloski

  ROZWIĄZANE Nowa aktualizacja, nowe problemy ?

  Kilka serwerów serwerów widziałem, że już działa. Nawet na starszej wersji sourcemoda zarówno jak i metamoda. Na reddice piszą, że powinno się poczekać na najnowszą wersję tych dwóch podstawowych pluginów. W moim przypadku serwer sypie takimi błędami: Fri Oct 7 11:06:09 CEST 2016: Server restart in 10 seconds crash_20161007110608_1.dmp[16020]: Uploading dump (out-of-process) /tmp/dumps/crash_20161007110608_1.dmp crash_20161007110608_1.dmp[16020]: Finished uploading minidump (out-of-process): success = no crash_20161007110608_1.dmp[16020]: error: libcurl.so: cannot open shared obj
 8. Cześć, kupiłem sobie serwer na spółkę z kolegami do grania w csgo i chcielibyśmy sobie pograć w coop'y. Jest taki problem, że nie wiem do końca jak przygotować pod to serwer. Zmieniłem parametry startowy +game_mode na 4 (odpowiada za mod co-op) oraz wymuszam aby serwer wczytał config gamemode_coopmission.cfg Kończy się na tym, że serwer wczytuję co chwilę mapy i je zmienia. Jak uda się komuś zobaczyć menu wyboru drużyny i spróbuję wybrać team widzi komunikat, że drużyna jest pełna. Przy wybraniu mapy typu coop na serwerze boty się nie spawnują (boty są włączone) nie działają rów
 9. Cześć, plugin tego typu widziałem pod amxx czyli pod serwery z CS'a 1.6 dzięki pluginowi widzieliśmy w jaki sposób dana osoba wykonuję bhop'a, w jaki sposób wykonać poprawny skok (widok na wsad, ctrl i spacja) Nazwy pluginu pod amxx nie kojarzę a co za tym idzie nie potrafię takiego cuda wyszukać pod sourcemod'a. Jakby ktoś widział taki plugin to prosiłbym o jakieś namiary. Dzięki za pomoc Pozdrawiam.
 10. Powiedzcie mi czy można zablokować ten rewolwer bez edycji plugsa? Jak tak to jak ona się nazywa wg. ekwipunku to powinno być weapon_revolver. Blokada deagle'a raczej nie wchodzi w grę.
 11. No i mamy update. Co na szybko zauważyłem. Pojawił się nowy gnat dla CT (zamiennik Deagle'a co przewidziałem) oraz pojawiła się skrzynka ze skinami dedykowanymi dla tego rewolweru :D
 12. Aktualizacja! Nadal poszukujemy chętnej osoby do opieki nad serwerem FFA, ten serwer może funkcjonować wg Twojej wizji. Informacje kontaktowe bez zmian. Pozdrawiamy, ekipa ostatni-bastion.pl
 13. To nic nie da. Musisz ustawić cvar w configu np. gamemode_casual.cfg lub w server.cfg sv_allow_votes (ustaw wartość 0)
 14. Ale to jest plugin pod amxx czyli pod serwery hlds (silnik gldsrc) Forum nie zajmuję się amxx tyko sourcemodem pod serwery srcds (silnik source)
×
×
 • Create New...