Jump to content

KaMix

Użytkownik
 • Content Count

  242
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

KaMix last won the day on January 28

KaMix had the most liked content!

Community Reputation

26 Silver Elite

About KaMix

 • Rank
  Gold Nova I

Recent Profile Visitors

1,420 profile views
 1. Nie, temat mozna uznac za zamkniety.
 2. Jakiego pluginu uzywasz na skiny i kosy? Podlinkuj.
 3. KaMix

  Problem

  sm plugins list
 4. Pisz na helpdesk, powinni ci pomóc.
 5. Kwota do negocjacji. Jest to dział sprzedaży więc proszę jeśli nie jesteś zainteresowany kupnem nie wypowiadaj się. Napisałem, że więcej informacji udzielam w wiadomości prywatnej. Dodatkowo, jeśli chcesz prowadzić dyskusję proszę cię, aby została ona przeniesiona do wiadomości prywatnej. Nie chcę robić tutaj niepotrzebnego spamu.
 6. Witam, mam do sprzedania serwer dedykowany na którym stały serwery just4players.pl. Serwer dedykowany posiada procesor i7 4790, 16 gb ramu, przepustowość 1tb. Kwota miesięczna opłacenia serwera wynosi 255 zł. Serwer dedykowany sprzedaję włącznie z serwerami które na nim się znajdowały (łącznie 8 ). Serwery były nieaktywne przez 1 miesiąc, aczkolwiek nadal jest na nich ruch. Więcej informacji na pw. Cena: ~ 1000zł
 7. KaMix

  Problem

  Taki komunikat mi wywalalo kiedy miałem pod jednym tokenem 2 serwery. Zobacz czy z tego domeny nie korzysta już inny serwer. Jeśli korzystasz że stron generujących token to odradzam lepiej znaleźć ext'a do sm NoGSLTban I podpiąć swoje tokeny.
 8. Troszkę odkop ale nie widziałem wcześniej tego tematu, a widziałem że zostałem tutaj wspomniany. Jeśli chodzi o 45 slot to i7 4790 da radę na 45 slotów, aczkolwiek nie kupowałbym nic w SLDC. Niedawno od nich uciekłem. Zacznę może od supportu, który tutaj jeśli chodzi o system zgłoszeń to nie istnieje, zgłoszenia są olewane więc jeśli coś się dzieje polecam dzwonić. Druga sprawa, że te serwery nie nadają się za bardzo pod serwery gier. Anty ddos tam nie istnieje więc jeśli będziesz miał szczęście i nikt nie będzie cie atakował to będzie to jakoś działać. Jeśli jednak ktoś zacznie cie atakować (tak jak w moim przypadku) to nie licz na jakąkolwiek ochronę. Generalnie te serwery dedykowane mogą być dobre pod "coś" przy czym nie jest udostępniane ip i nie ma możliwości atakowania tych serwerów bo uptime faktycznie jest długi. Najdłuższy uptime jaki uzyskałem to 180 dni (sam potem robiłem reboot'a) więc jest to długi okres czasu. Aczkolwiek jeśli chcesz coś pod gry to tylko OVH game. Różnica jest w granicach 15 złotych bodajże, tylko w OVH masz większą odporność na ataki.
 9. KaMix

  Pomoc

  sv_prime_accounts_only 0
 10. Odświeżam, może ktoś się wypowiedzieć jak sytuacja wygląda z obciążeniem (var sv itd).
×
×
 • Create New...