Skocz do zawartości

1free.eu

Przedstawiciel firmy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Silver I

O 1free.eu

 • Tytuł
  Silver I

Informacje o mnie

 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. 1free.eu

  MultiClouds.pl - Serwery dedykowane, VPS, hosting...

  Powiedziałem "firma jest zła", nie serwery i takie mam odczucie względem tego co piszesz. Jakbyś nie zauważył marka jest dopiero w trakcie wdrażania o czym właściciel informował. Główną marką hostingową jest multigamers i dopóty sprawy nie będą dopięte na ostatni guzik nie łatwiej by było aby przekierować do gotowej już strony gdzie na pewno można takie serwery zamawiać? :)
 2. 1free.eu

  MultiClouds.pl - Serwery dedykowane, VPS, hosting...

  Nie musisz się obawiać tak sądzę skoro firma chroni dane umową z GIODO. Tym bardziej nie rozumiem Twojego toku myślenia, że firma jest zła skoro serwera tam nie miałeś. :)
 3. 1free.eu

  Przypisanie wartości z bazy danych

  Daj dump na dane, które wychodzą i przerwij działanie skryptu.
 4. Drodzy użytkownicy, Poniżej umieszczamy kilka kodów aktywacyjnych, które upoważniają do aktywacji bonusu. eyJUb52r k4yG7tva xn2f8tnM nmj33ZcG Yn2zRtrA VqGthC3f qtVWnGa9 sTATjd2G YtGfmyfF ooz6q2Kf Kody są dostępne tylko dla aktywnych użytkowników serwisu 1Free.eu. Można je aktywować przy rejestracji nowego konta WWW lub w panelu klienta, w dziale Bonusy. Każdy klient ma możliwość aktywacji tylko jednego pakietu bonusowego. Jeżeli zauważymy zakładanie wielu kont na raz - blokujemy dostęp. Legenda: KOD - wolny, KOD - wykorzystany. Pozdrawiamy, Ekipa 1Free.eu
 5. 1free.eu

  MultiClouds.pl - Serwery dedykowane, VPS, hosting...

  Tak z ciekawości - xBBBay miałeś jakikolwiek serwer w Multigamers? :)
 6. Niekoniecznie. Minecraft jako platforma serwerowa nie musi zawsze stać na dyskach SSD, dyski HDD wystarczą - weź pod uwagę to, iż dyski SSD mają niską pojemność (powiedzmy 256 GB), gdzie na jednostce przy ilości serwerów: 20, będzie trzeba limitować rozmiar plików co przełoży się na działanie serwera.
 7. Drodzy użytkownicy,Poniżej umieszczamy kilka kodów aktywacyjnych, które upoważniają do aktywacji bonusu. R4STH70v vPj5gi4e 4OJDTNnB 2gX7gCwJ BEEMBOrH uoCQHoFt k55k2gsx D2QDnpqi Kody są dostępne tylko dla aktywnych użytkowników serwisu 1Free.eu. Można je aktywować w panelu klienta, w dziale Bonusy. Każdy klient ma możliwość aktywacji tylko jednego pakietu bonusowego. Jeżeli zauważymy zakładanie wielu kont na raz - blokujemy dostęp. Legenda: KOD - wolny, KOD - wykorzystany. Pozdrawiamy,Ekipa 1Free.eu
×