Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Cotuo

Użytkownik
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Cotuo last won the day on May 21

Cotuo had the most liked content!

Community Reputation

51

About Cotuo

 • Rank
  Zaradny

Recent Profile Visitors

1,929 profile views
 1. Siemaneczko, sprzedam serwer ONLY MIRAGE -26 slotów -Hosting 1s1k -TR 128 -Opłacony na 19 dni - GT : https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.161:27015 Serwer utrzymany w jak najlepszym porządku, jeden z topowych mirków generujący fajne zyski, cieszący oko ze względu na ilość graczy. Cena: 2k
 2. Cotuo

  Zamknięty na prośbę autora. Szukam forum

  polecam
 3. Cotuo

  Zamknięty na prośbę autora. Multi-kill

  Troszkę szkoda, bo to ja sprzedawałem serwer - szkoda, że na świecie mamy jeszcze takich (cenzura), ale będzie gitarka:)
 4. Kupię serwer CSGO, mod dowolny, oby rozkręcony GT mniejsze niz 500, cena do 1000 zł, ewentualnie do ustalenia! kontakt pw
 5. Mirek i forum sprzedane ( bez szablonu ) Na sprzedaż dodatkowo wlatuje szablon, sprzedaje tylko jako jedną sztukę z PSD, cena 400 zł livedemo odpale na prosbe, kontakt pw
 6. mirek #2 sprzedany. Zostaje mirek #1 i całe forum
 7. Areny sprzedane, sprawa z innymi właścicielami wygląda tak, że możesz pisać do Szymona, albo Adriana, bo jesteśmy ziomeczkami i każdy o wszystkim wie.
 8. Na sprzedaż mam sieć i serwery. Licencja IPS, domena dreamskil.pl, unikatowy szablon od edyty i krasnala. Cena : 1000 zł Do tego dochodzą serwerki CSGO ONLY MIRAGE https://www.gametracker.com/server_info/95.214.54.31:27015/ Serwer nie posiada żadnych reklam, hosting hostplay z najlepszym pakietem pod serwery CSGO, koszt opłacenia 90 zł, tr 128. Zarobki serwer oscylują w granicach 50-200 zł, dokładając do tego oczywiście płatnosci PSC, skinami, przelewem w moje ręce. Staż serwera: 2 lata Cena: 800 zł DO NEGOCJACJI.
 9. Sprzedam szablon CSGO pod silnik IPS 4.5.x Wszystko co widocznie na screenie, ewentualność domówienia ( dodatkowa cena, szablonów moderacyjnych, bannerów etc.) Cena szablonu: 130 zł od sztuki, możliwość kupna wraz z PSD na wyłączność demo live : dreamskill.pl Demo:
 10. Siemaneczko, szukam osoby która chciałaby stworzyć lepszy pod względem graczy na pewno serwer 1.6 Mod to only dd2, serwer zakupiłem, fajnie jakby ta osoba znała się na amxx w jakimś stopniu, drugą rzeczą jest reklama, swoje to kosztuje, a nie widzi mi się samemu tego utrzymywać. W razie jakichkolwiek pytań, śmiało można pisać PW albo DC przekoguto#3464
 11. Sianko wysłałem pierwsze, dostałem serwerek od razu ; D
 12. Jeśli przeprowadziłeś ze mną jakąkolwiek transakcje, wspomnij o jej przebiegu w tym temacie ; )
×
×
 • Create New...