Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

aBarteK

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About aBarteK

 • Rank
  Poszukiwacz

Kontakt

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. Witam, mam na sprzedaż serwer csgo, jest on całkowicie nowy. IP: 137.74.0.162:27025 Tickrate 64, 23 sloty (publiczne). Opłacony jest na 3 miesiące, hosting to hostplay.pl Czekam na jakieś oferty :) Jeśli ktoś zachcę to mogę skonfigurować serwer za dodatkową opłatą.
 2. Był dopisek "(cenzura) Adka kurwe która leci na hajs' czy coś takiego, szybko dosyć zniknął... :p
 3. Jako Wasz "klient" to jestem tak naprawdę zmieszany co do Waszego serwisu. Wrzucasz ofertę jakieś np 30 kredytów za godzinę, po 15 min patrzysz w statystyki, 0 graczy z goboostingu. Aby mieć jakichkolwiek graczy z tej strony musisz wrzucić jak najwyższą ofertę aby być top 1 - tak zrobiłeś? Serwer się zapełnia... FULL wooow, nagle połowa to dzieci , które mają w nickach tagi "goboosting" bo myślą, że im to coś daje i się pytają na ile będzie taka oferta, do kiedy. Druga połowa to kto? AFK. Nie rozumiem jaki jest sens wydawać w Waszą usługę jeśli większość sobie poafczyć za tak naprawdę grosze bo myślą, że uzbierają na kose. Ta Wasza śmieszna usługa to tak naprawdę płacenie dzieciom za siedzenie na serwerze aby sobie poafczyli albo trollowali, po zniknięciu oferty *pustki*. Chcesz rozwinąć serwer? Na pewno nie z goboosting, dzieci Ci posiedzą, żeby pozbierać sobie te kredyty a jak oferta się skończy to magicznie znikną i nie wrócą do momentu gdy nie ujrzą nowej oferty z najwyższą stawką. O co mi dokładnie chodzi? A no chodzi mi o to, że żaden gracz z goboostingu nie wejdzie drugi raz na serwer aby sobie tak o pograć, tylko zmienia serwery jak rękawiczki aby zbierać kredyty, tak się serwera nie rozwinie. :) Pozdrawiam. BarteK
 4. Jak jesteś taki chętny do pomocy to może chciałbyś mi wgrać to całą baze danych? xD Średnio wiem jak to wgl wypełnić i gdzie to znaleźć, czy zalogować się na stronie bazy danych i tam są jakieś informacje czy po prostu wpisuje się te z loginu jakby
 5. Działa idealnie, dziękuje! 😄
 6. @Czekoladowydobrze, że dałeś problem yrank bo mam go wgranego i rangi resetują się co mapę od nowa, to zapewne przez brak bazy. Ale druga sprawa to taka, że na hsay nie pokazuje kolorów, wiesz może jak to naprawić? Tutaj przykład:
 7. Nie. Na innym forum dostałem informacje jedynie aby stworzyc folder database i wpisac tam dane sourcebansa aczkolwiek jeszcze sourcebans nie jest zainstalowany. Mam takie do Ciebie drugie pytanko, jak dpołaczyć baze mysql? Co wpisać w database oraz skad wziac dane? Serwer stoi na liveserver
 8. No to żadnego takiego folderu ani pliku nie mam w tej ścieżce co napisałeś :)
 9. Już to zrobione dawno temu. :)
 10. Gracz [VIP] ♥KoteQez♥ opuścił grę (test) w konsoli: [SM] Gracz "♥KoteQez♥" został zbanowany na 1 min. (powód: test). logi: L 03/30/2020 - 12:52:00: [hextags.smx] BarteK | selling recommends<79><STEAM_1:0:441035553><> was changed by an external plugin, forcing him back to the HexTags' default one! L 03/30/2020 - 12:52:01: [basebans.smx] "BarteK | selling recommends<79><STEAM_1:0:441035553><>" banned "♥KoteQez♥<69><STEAM_1:1:515722611><>" (minutes "1") (reason "test")
 11. Witam, otóż mam problem z ban/mute/gag Gdy używam jakichkolwiek komend z wyżej wymienionych pokazuje mi się informacja "komenda "gracz" powód" a nie np zbanowano "gracz" czas powód i przez to są błędy, np jeśli chciałem zmutować jedną osobę permanentnie to wyświetliło się "wyciszono gracza (powód)" i po wyjściu i wejściu na serwer już nie miał wyciszenia. Jak to mogę naprawić?
 12. Wszystko git, ostatnia rzecz jaka mi została. 1. Na jakiej ścieżce wgrać roundsoundy. 2. Potrzebuje pluginu z tagami dla wlasciciel, opiekun, admin, vip na flagach [wlasciciel - z / opiekun - t / admin - b / vip - a] Które nie nachodzą na siebie i pokazane są w tabeli jak i na czacie. 3. Jak zmienić freeztime z 15 na 5 bo mimo zmiany w server.cfg oraz competetive.server.cfg dalej jest 15. Dziękuje serdecznie za pomoc!
 13. 1. Ogółem mimo ustawiania czasu rozgrzewki w server.cfg na 45 to i tak rozgrzewka trwa 4.5min. 2. Potrzebuje pluginu na rangi Właściciel, opiekun, admin, VIP, gracz. 3. Nie wiem do końca na jakiej ścieżce oraz jak wgrać roundsoundy. 4. Potrzebuje pomocy przy zmianie pluginu !kontakt 5. VIP mimo ustawionego max hp 105 po zabiciu dostaje 8 (mimo, że hp za hs to 5) oraz może kupować hełm na rozgrzewce. To chyba na razie tyle...
×
×
 • Create New...