Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

aBarteK

Użytkownik
 • Postów

  87
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana aBarteK w dniu 6 Listopada 2022

Użytkownicy przyznają aBarteK punkty reputacji!

Kontakt

Ostatnie wizyty

959 wyświetleń profilu

Osiągnięcia aBarteK

Współpracownik

Współpracownik (7/14)

 • Reacting Well Unikat
 • Dedicated Unikat
 • First Post Unikat
 • Collaborator Unikat
 • Conversation Starter Unikat

Najnowsze odznaki

30

Reputacja

 1. Nie odróżniasz VacBana od GameBana? Nie chcę mi się tego tłumaczyć więc po prostu ssa wyśle a wystarczyło przeczytać opis ;> P.S Brak jakiegokolwiek numeru z innym kontem ?
 2. aBarteK

  Serwer only mirage

  F5 ponieważ osoba, która miała kupić nagle wyjechała. Cena 1200 zł z możliwością negocjacji.
 3. aBarteK

  Serwer only mirage

  Ty nawet słowa ze mną nie zamieniłeś byku XDD. Nie polecasz ponieważ ja napisałem pod Twoją reklamą sieci "nie polecam"? Żałosne, widać jak Cię to boli, że nie potrafisz jej rozwinąć. Leć dalej proponować ludziom z innych for przejście za rangę. ?
 4. aBarteK

  Serwer only mirage

  @Cotuo a może pokażesz date kiedy miały miejsce ghosty? ? Odrzuciłem Twoją propozycję nie tylko z jednego powodu a Ty się spłakałeś. Sporo słyszałem o Tobie, kupisz następny serwer i go rozwalisz? Trochę niby nie moja sprawa ale szkoda całej pracy, napisałem Ci, że nie mam po prostu czasu, wysłałem ssy doładowań bez daty i napisałem co z kiedy a Ty się popłakałeś o to xD Jak Cię to tak bardzo boli to proszę, dwa ostatnie miesiące, które wysyłałem. Jak pisałem, luty A tutaj Marzec Następnym razem przed ocenianiem kogoś spójrz pierw na siebie ale dzięki, że mi psujesz reputację. ?
 5. aBarteK

  Serwer only mirage

  Jak widać serwer utrzymuje się pomiędzy 83 a 211. Nie jest to jednorazowy skok z 1k na 100 któreś miejsce.
 6. aBarteK

  Serwer only mirage

  To zerknij sobie GT. Widać dokładnie gdzie są ghosty, były przez 2 dni ostatnio i to ogarnałem :). Popatrz też gdzie był weekend, albo teraz wolne. Średnia graczy 20-23.
 7. aBarteK

  Serwer only mirage

  Czekam aktualnie na oferty ale nie proponujcie mi 400 zł bo to śmiech na sali.
 8. aBarteK

  Serwer only mirage

  Cześć, od pewnego czasu rozmyślam nad sprzedażą swojego serwera z powodu spraw prywatnych... IP: 51.83.150.44:30005 GameTracker https://www.gametracker.com/server_info/51.83.150.44:30005 Gosetti: https://gosetti.pl/serwery/51.83.150.44:30005 Większość pluginów prywatnych, kupionych bądź przerobionych. Dosyć aktywna administracja (8 osób), 1 opiekun. 23 slotowy serwer, który umożliwia rozgrywkę 11v11 + 1 spect. Serwer stoi na hostingu LiveServer. W aktualnej chwili brak reklam od dłuższego czasu. Zarobki serwera to średnio 250-300 zł. Dla zainteresowanych więcej informacji podam na pv, zapraszam do kontaktu. steam - https://steamcommunity.com/id/BarteK_Official/ Discord - BarteK#3986 Forum Mygo - https://mygo.pl/profile/9564-abartek/
 9. @live4netbyć może będziesz zainteresowany. ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...