Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

pusty

Użytkownik
 • Postów

  9
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana pusty w dniu 16 Września 2019

Użytkownicy przyznają pusty punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia pusty

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Unikat

Najnowsze odznaki

9

Reputacja

 1. pusty

  Modyfikacje webowe

  To było pisane bardzo dawno i nie wspieram już tego, zwyczajnie dzielę się swoim kodem, którego używałem jak miałem swoją sieć serwerów ?
 2. pusty

  Modyfikacje webowe

  Pozostałe repozytoria z aplikacjami jakie gdzieś się zachowały: Customowa strona do wyświetlania i wyszukiwania banów - https://github.com/pusty44/ViewBansCSGO Landing page widoczny na powyższym screenie - https://github.com/pusty44/csgo_landing_page Api do pobierania informacji o serwerze i zapisywania w bazie danych - https://github.com/pusty44/csgo_server_status_api System zgłaszania graczy. (Wymaga skończenia) - https://github.com/pusty44/report-player-csgo Nowy system banowania i mutowania graczy na serwerach source WEBPANEL - https://github.com/pusty44/Betterbans-webpanel PLUGIN SOURCE - niestety brak plików ? Jeśli spodobały Ci się moje prace zostaw proszę lajka ? jeśli potrzebujesz customowej aplikacji napisanej specjalnie dla Ciebie, odezwij się na pw ?
 3. To, że Fabian skleja pluginy z alliedmodders to wiadomo nie od dziś, ale że do tego zachowuje się jak złodziej to nie jest zbyt dobra opinia...
 4. pusty

  Modyfikacje webowe

  Hej, bardzo chętnie wykonam modyfikacje usprawniające i ułatwiające życie graczy. Przykładowe realizacje: https://github.com/pusty44/SA-MP-Trucking-firm-website https://github.com/pusty44/rankme-webpanel Będąc właścicielem sieci GOPROPA pisałem też własny panel gracza (wraz z aplikacją mobilną), w którym można było sprawdzić aktualne VIP na serwerach, własne bany, rangi na serwerach i forum. Kolejną aplikacją był autorski sklep automatycznie dodający usługi po zaksięgowaniu wpłaty (przykładem obecnie działającym może być strona iblock.pl którą stworzyłem i wbudowałem do niej sklep automatyczny do serwera minecraft) Mogę również oddać w dobre ręce (za kilka miedziaków) stronę typu landing page zawierającą kalendarz najbliższych wydarzeń, listę ostatnich banów z sourcebans, listę ostatnich zakupów ze sklepu). Najnowszym projektem związanym z CS:GO, który stworzyłem jest strona internetowa Łomża Zero Esport Tour. Oprócz modyfikacji webowych mogę stworzyć całą infrastrukturę na serwerach dedykowanych pod serwery cs:go (panel zarządzania serwerami itd) jak również pod część web (oddzielne adresy ip, łączenie pomiędzy maszynami, docker'y)
 5. pusty

  Kento rankme webstats

  Oczywiście na zlecenie też mogę coś fajnego napisać ?
 6. Kolejne wykopalisko jakie odnalazłem to webowe wyświetlanie statystyk gracza na serwerach cs:go oparte na popularnym rankingu kento rank me ? https://github.com/pusty44/rankme-webpanel
 7. Cześć, bardzo dawno temu byłem właścicielem sieci GOPROPA.pl, teraz robiąc porządek na dysku znalazłem kilka fajnych skryptów, które pisałem na potrzeby sieci. Niestety, nie mam dostępu do żadnej bazy danych SourceBans (a jest wymagana, żeby aplikacja się wyświetliła) więc jeśli ktoś będzie łaskawy to niech wrzuci tu kilka screenów jak ją odpali :) Ogólnie jest to strona internetowa wyświetlająca wszystkie bany z bazy danych SourceBans i pozwalająca użytkownikowi na wyszukiwanie banów. Nie ma tu admina do zarządzania serwerami/banami! tylko wyświetlanie. Proszę tylko jeśli ktoś tego używa, niech pozostawi moją stopkę i ewentualnie podzieli się linkiem w tym wątku :) viewBans.zip
 8. w nowym sklepie który piszę będzie tylko i wyłącznie opcja logowania za pomocą steam więc wklejanie steam id już odchodzi, ale to do witryny, a mnie zastanawia jak to zrobić od strony pluginu, żeby nie pisać tysięcy linijek kodu, a ułatwić dzieciakom korzystanie ze sklepu... te regexy brzmią sensownie, ale jeśli serwer jest dosyć busy to nie zamuli go sprawdzanie każdego say'a takim regexem? mówię o sytuacji jak dzieciaki jeżdżą po swoich matkach w czacie, bo mikro +16 :D Wtedy nie nadążają się wyświetlić wpisy w sayu, a co dopiero sprawdzać wszystko regexem? TROCHĘ OFFTOP Z innej beczki jakby ktoś chciał to napisałem fajny skrypt generowania avatarów http://gopropa.pl/generate/, za rozsądną cenę mogę się nim podzielić :D
 9. Cześć, chodzi mi ostatnio po głowie napisanie sklepu automatycznego obsługującego wszystkie gry z sourcebans i amxbans. Do tego chciałbym dopisać plugin na serwery cs:go pozwalający bez wychodzenia z gry zakupić VIP i inne usługi tylko pytanie czy takie coś ma sens? Wiele dzieciaków nie potrafi poprawnie skopiować swojego steam id, a co dopiero używać sklepu... czy martwić się tym, że bardzo łatwo taki gracz może paść ofiarą kradzieży (wpisane kodu sms w say itp) czy stwierdzić, że jest idiotą i pisać takie coś? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...