Jump to content
Ruszył pierwszy oficjalny serwer CS:GO MYGO.pl [FFA] IP: 91.224.117.125:27015 ×
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Avila

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Avila

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Czy ma ktoś może spawny do tego moda: https://github.com/splewis/csgo-executes lub jest wstanie je zrobić ewentualnie naprowadzić jak się do tego zabrać ?
 2. Witam, Czy da się zrobić taką rezerwacje, że jak wchodzi powiedzmy vip z flaga "a" to jak jest full serwer to wyrzuca gracza bez rezerwacji np. takiego który ma najwyższy ping? Nie obchodzi mnie taka rezerwacja gdzie rezerwuje ostatniego slota i jest 9/10 bo na ostatni może wejść tylko osoba z rezerwacja. Chce, żeby wszystkie sloty były publiczne, ale jak jest pełny serwer, a wchodzi gracz z rezerwacją, aby kogoś wyrzuciło. Ktoś coś? Mogę zapłacić jeśli potrzebny do tego będzie napisany plugin, bo nie wiem czy jest coś takiego w necie za free.
 3. Witam, Jak w tytule szukam pluginu, który wpuszczałby graczy na serwer z minimum 500h przegranych w cs:go. Ktoś coś?
 4. Ja bym nie polecił tego pluginu, ponieważ często crashuje serwa.
 5. Witam, Czy istnieją jakieś pluginy/dodatki na serwer, które powodują świąteczny klimat? Na cs 1.6 jest pełno takich rzeczy.. Czy na cs:go istnieje coś takiego? Można prosić o linki jeśli ktoś coś zna?
 6. Może najlepiej doda mnie ktoś na steam i mi pomoże :) http://steamcommunity.com/id/zaksiu
 7. Witam, Jak zrobić, aby np. wpisywana jest komenda na chat: "!vip" i zeby mogli ta komende wpisac tylko gracze z dana flaga np "a"?
 8. Witam, potrzebuje pluginu który by blokował wpisanie na say i w consoli komendy: sm_models !models Ale tylko dla terrorystów, żeby CT mogło wpisywać tą komendą.
 9. Witam, zrobiłem tak jak w poradniku: https://mygo.pl/topic/1333-powitanie-przy-podlaczaniu-sie-do-serwera/ Lecz nie pobiera mi plików txt ani jpg, możecie jakoś pomóc?
 10. Witam, gdy mapa się kończy, jest drop potem jest czas na zmiane mapy przykładowo default chyba jest 20 sekund. Jaka jest komenda na to żeby to zmniejszyć?
 11. To ten plugin: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2306018
 12. Witam. Działa ten plugin na cs:go?: [CS:S] Jailbreak Team Balance - AlliedModders Jeśli działa to jak ustawić ratio żeby było 15Ts & 3CTs with 18 players?
×
×
 • Create New...