Jump to content

Avila

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Silver I

About Avila

 • Rank
  Silver II

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Avila

  executes csgo spawny

  Witam, Czy ma ktoś może spawny do tego moda: https://github.com/splewis/csgo-executes lub jest wstanie je zrobić ewentualnie naprowadzić jak się do tego zabrać
 2. Avila

  rezerwacja dla gracza

  Nie działa to. Testowałem.
 3. Avila

  rezerwacja dla gracza

  Witam, Czy da się zrobić taką rezerwacje, że jak wchodzi powiedzmy vip z flaga "a" to jak jest full serwer to wyrzuca gracza bez rezerwacji np. takiego który ma najwyższy ping? Nie obchodzi mnie taka rezerwacja gdzie rezerwuje ostatniego slota i jest 9/10 bo na ostatni może wejść tylko osoba z rezerwacja. Chce, żeby wszystkie sloty były publiczne, ale jak jest pełny serwer, a wchodzi gracz z rezerwacją, aby kogoś wyrzuciło. Ktoś coś? Mogę zapłacić jeśli potrzebny do tego będzie napisany plugin, bo nie wiem czy jest coś takiego w necie za free.
 4. Witam, Jak w tytule szukam pluginu, który wpuszczałby graczy na serwer z minimum 500h przegranych w cs:go. Ktoś coś?
 5. Avila

  pluginy na święta?

  Ja bym nie polecił tego pluginu, ponieważ często crashuje serwa.
 6. Avila

  pluginy na święta?

  Witam, Czy istnieją jakieś pluginy/dodatki na serwer, które powodują świąteczny klimat? Na cs 1.6 jest pełno takich rzeczy.. Czy na cs:go istnieje coś takiego? Można prosić o linki jeśli ktoś coś zna?
 7. Avila

  komendy na chat

  Może najlepiej doda mnie ktoś na steam i mi pomoże :) http://steamcommunity.com/id/zaksiu
 8. Avila

  komendy na chat

  Witam, Jak zrobić, aby np. wpisywana jest komenda na chat: "!vip" i zeby mogli ta komende wpisac tylko gracze z dana flaga np "a"?
 9. Witam, potrzebuje pluginu który by blokował wpisanie na say i w consoli komendy: sm_models !models Ale tylko dla terrorystów, żeby CT mogło wpisywać tą komendą.
 10. Witam, zrobiłem tak jak w poradniku: https://mygo.pl/topic/1333-powitanie-przy-podlaczaniu-sie-do-serwera/ Lecz nie pobiera mi plików txt ani jpg, możecie jakoś pomóc?
 11. Witam, gdy mapa się kończy, jest drop potem jest czas na zmiane mapy przykładowo default chyba jest 20 sekund. Jaka jest komenda na to żeby to zmniejszyć?
 12. Pomoże ktoś?
 13. To ten plugin: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2306018
 14. Ktoś coś ?
 15. Witam. Działa ten plugin na cs:go?: [CS:S] Jailbreak Team Balance - AlliedModders Jeśli działa to jak ustawić ratio żeby było 15Ts & 3CTs with 18 players?
×