Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

MirasPL

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About MirasPL

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

513 profile views
 1. Kolega chyba myślał że frajera znalazł co to kupi 😂
 2. Kupię rozkręcony w miarę serwer CS:go, mod serwera tak naprawdę bez znaczenia, cena oczywiście do uzgodnienia, fajnie jak by serwer zarabiał na swoje utrzymanie przynajmniej. Przynajmniej żeby w ciągu dnia grało z 5-10 osób. Kontakt proszę na pv.
 3. Ranga, na którą się zgłaszasz:Technik serwerów Wiek:15 Czy kiedykolwiek wykonywałeś taką prace na innych forach?:TAK Umiejętności (1/10):7/10 Doświadczenie (w kilku zdaniach, ile masz już stażu w wykonywaniu danej rangi):Zajmuje się już 3 dobre lat serwerami cs:go, jak i cs 1.6! Miałem już parę razy rangę technik na różnych forach, robię też serwery na zamówienie oraz pomagam ogarniać serwery itd. Bardzo lubię się uczyć nowy rzeczy, jak i poprawiać swoje błędy. Co chwilę uczę się czegoś nowego i mam nadzieje, że u was będę miał na to szansę. +Technik serwerów Potr
×
×
 • Create New...