Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Kubunus

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Kubunus

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

445 profile views
 1. Witam, kupię paczkę " BaseBulider" do CS 1.6! Wymagania: System lvl, Cena: Do ustalenia, zależy co znajdzie się w paczce! Oferty można składać na pv!
 2. Witam, chciałbym sprzedać konto steam! Link do profilu: https://steamcommunity.com/id/Alu5356/ Cena do uzgodnienia!
 3. skin by seremakedyta.pl & codebite.dev Edycja RafiX
 4. Witam, poszukuję osoby, która wykona mi paczkę do CS 1.6 "Panitball", Jeśli, ktoś jest chętny do wykonania zlecenia zapraszam do kontaktu! Kontakt: Prywatna Wiadomość (tu), Gadu-Gadu: 71525597 Cena do ustalenia!
 5. Jesteś Technikiem na forum hemoglobina i poszukujesz na to forum technika, żeby wykonał robotę za ciebie ??
 6. @TerroR właśnie jest mała awaria i forum jest wyłączone.
 7. Witajcie, użytkownicy! 1 Czerwca tego roku, powstało nowe forum o tematyce Counter-Strike. Obecnie forum prowadzę sam z drugim współwłaścicielem, a chcemy stworzyć duży projekt, który będzie istniał długo. Poszukiwane osoby: - Administrator ( Duży wkład w sieć i zaufanie.) - Technik Forum / Serwerów ( Osoba która zna się dobrze na forach "silnik MyBB" oraz osoba która się dobrze zna na serwerach Counter-Strike 1.6/GO.) - Moderator ( Osoba bardzo aktywna na forum, która będzie pilnowała porządku na forum.) - AntyCheat ( Osoba która
 8. Ciekawa opinia, widać że opinia napisana po znajomości lub z fake konta. Darować to ty "se" możesz ten temat.
 9. Witajcie. W związku z przejęciem sieci SkillConnect nowy właściciel ogłasza nabór na stanowiska administracyjne. Stanowiska objęte rekrutacją: #Junior Admin Wymagania: 1. Doświadczenie związane ze skryptem MyBB, AMXX. 2. Znajomość obsługi panelu administratora oraz moderatora MyBB. 3. Dyspozycyjność, lub możliwość kontaktu w godzinach 10-20. 4. Możliwość pomocy finansowej w sprawach reklamy sieci i serwerów. 5. Wysoki poziom kultury osobistej oraz znajomość zasad ortografii i interpunkcji języka polskiego. 6. Chęci i zapał do pracy. #Head Admin Wymagan
 10. Witam, poszukuje kilku osób na nową sieć serwerów! Poszukuje: >Grafików (2). >Redaktorów (2). Po więcej informacji proszę się napisać do mnie! Kontakt: Gadu-Gadu: 64952389.
 11. Wolne stanowisko: Moderator (0/1), UnBanTeam (0/3), Grafików (0/2), Redaktorów (0/2) . Poszukujemy również: Serwerów, Opiekunów Serwerów (0/10), Adminów, Informacje dot. stanowiska: Po więcej informacji proszę głosić się na GG/STEAM! Kontakt z Administratorem: Stancel1234: GG: 5067068 / Steam: GrinBiN: GG: 64952389 / Steam:
×
×
 • Create New...