Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

~fl0w.

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About ~fl0w.

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @grzech2001 włączyłem FD, z dodaniem do server.cfg nie będzie żadnego problemu, pytanie tylko, jakie pliki tam wrzucić i jak? Po wpisaniu danych FD do FileZilla i próbie połączenia mam: Status: Niezabezpieczony serwer, nie obsługuje FTP przez TLS.
 2. doszedłem już do tego, że coś typu sv_allowdownload, ale wyczytałem, że komenda nieaktualna. Serwer mam na HostPlay, mam opcje FDL, niestety nie mam zielonego pojęcia jak tego użyć / ustawić itp. Jeżeli mógłbyś mi pomóc @suppatimo, to byłbym bardzo wdzięczny, napisz mi proszę wiadomość, kiedy miałbyś chwilkę a ja się dopasuje.
 3. Wgrałem sobie paczkę kilku pluginów na serwer i przywbijaniu na serwer mam taki problem: Konsola: Pobierz plik 'models / spadochron / spadochron_carbon.dx80.vtx' zignorowany. Przesyłanie plików jest wyłączone! Pomoże ktoś? Jestem nowy w tym temacie.
×
×
 • Create New...