Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Wykonuje wszystko , co jest związane z silnikiem source


Zmoorg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Otóż połowa z was zapewne już mnie zna , jak w poprzednim temacie oferowałem prawie dosłownie wszystko.

A więc zacznę rozpisywać co umiem etc. etc.

- Obsługa WWW (Sourcebans , Forum tematyczne etc.)

- Obsługa Silnika Source (Robienie paczek serwerów , konfiguracje , naprawy , pisanie pluginów natomiast nie przyswoiłem tej wiedzy bardzo dużo gdyż nie miałem takich potrzeb ;)  etc.)

 

Myślę że wszystko wypisałem , natomiast zapewne wiele spraw zapomniałem więc jeżeli nie piszę tu że coś umiem to nie znaczy że tego nie umiem i pisać po prostu a odpowiem , czy to ogarnę itd

 

Ale dobra daje wam tutaj co oferuje , co umiem etc ale wy nie wiecie nic o mnie ;) 

 

A więc tak Nazywam się Adrian mam aktualnie 23 lata , lubię grać w cs:go ;) ,  jak i tworzyć serwery , lub coś unikatowego , Moja historia z tworzeniem serwerów jest bardzo duża , gdyż siedzę w tym około 6-8 lat (daje w przybliżeniu bo kto by liczył od kiedy coś tworzy ;) ) nie ma dla mnie nic abym nie zrobił na silniku source , znam go od podstaw , oczywiście nie jestem najlepszy .

 

Za małą opłatą (zależy od moda serwera lub czegoś innego) wykonam paczki serwerów , wraz z instalacją (jeżeli klient sobie zażyczy) i pomocą techniczną (Lecz jeżeli jesteś upierdliwy dostaniesz od razu odpowiedz "Nie a w innym znaczeniu "Spierdalaj" , nie jestem gościem który będzie wam wszystko mówił co minutę , pamiętaj że sam marnuję swój własny czas , aktualnie na ciebie.)

 

Co do płatności oferuje wszystko.

-Skiny csgo

-przelewy

-sms

-paypay

- i wiele innych ;)

 

P.S

Nie wierzysz w moje umiejętności ? , wstawiłem jak i poprzednio moją paczkę serwerową [DD2] lecz odrobinę ulepszoną , jak i paczkę CSS  [4FUN] , 

http://mygo.pl/topic/240-only-dd2csgo-by-zmoorg/

http://mygo.pl/topic/235-4funcss-paczka-by-zmoorg/

http://mygo.pl/topic/231-ffa-paczka-by-zmoorg-mod-doktorek/  - Paczka jest moja lecz , został tylko zmieniony mod , przez jakiegoś "doktorka" ;)

- Mam nadzieję że ludzie z którymi pracowałem , lub wykonałem paczki etc , poprą mnie tutaj ;)

 

 

Kontakt:

- PW NA MYGO.PL

- GG (Bardzo rzadko bywam , więc nie licz ze mnie dostaniesz akurat na gg)  11168010

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...