Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

imageproxy.php?img=https%3A%2F%2Fi.imgur

VPPGamingNetwork umożliwia nam zarabianie na naszych serwerach poprzez wyświetlanie reklam(zarówno video jak ad banerów) w oknach MOTD naszym graczom. Jako iż pojawia się tym coraz większe zainteresowanie to udostępniam trochę informacji w tym temacie.

 

Jak zacząć zarabiać z VPP?

 1. Zaczynamy od zarejestrowania się w serwisie VPP poprzez VPPGamingNetwork.com.
 2. Musimy zaczekać na akceptację przez administrację. W celu potwierdzenia danych zazwyczaj ktoś z VPP doda was na steamie i poprosi o weryfikację kilku danych, także radzę tego pilnować aby nie czekać 2 tygodnie na potwierdzenie konta.
 3. Po akceptacji otrzymacie od osoby która zweryfikowała Wam konto link VPP do zarabiania (dla przykładu podaję link który otrzymałem: http://vppgamingnetwork.com/Client/Content/1305)
 4. Pobieramy najnowszą wersję pluginu. Jako że plugin jest co jakiś czas aktualizowany, to zamiast dodawać tutaj download zapraszam do tego tematu: KLIK
 5. Wgrywamy pobrany plugin na serwer.
 6. Edytujemy plik plugin.vpp_adverts.cfg, który znajduje się w .../cfg/sourcemod. Na końcu pliku znajduje się cvar sm_vpp_url do którego wklejamy otrzymany wcześniej link. Resztę konfigurujemy według uznania.
 7. To praktycznie tyle, teraz wystarczy zrestartować serwer. Jeśli zrobiliście wszystko poprawnie to po jakimś czasie (średnio 3h) w statystykach live powinny zacząć wam się wyświetlać odpowiednie dane.

 

 

Frequently Asked Questions:

Pytanie: Jakie są formy wypłaty zarobionych pieniędzy?

Odpowiedź: Paypal / Bitcoin.

Pytanie: Jak często są dokonywane wypłaty?

Odpowiedź: Wypłaty zawsze są dokonywane w systemie NET30.

Pytanie: Jaki jest CPM dla reklam video oraz adbanerów?

Odpowiedź: Jeśli chodzi o Polskę, to w przypadku ad banerów nie ma stałego CPM. Jednego dnia zarobicie więcej, innego mniej. Ale ważne że jest cokolwiek. Jeśli chodzi o reklamy video to w chwili pisania tego tematu jest CPM 2,65$. Dodaję link do oficjalnej strony z informacjami na ten temat (jest ogólnikowy): http://vppgamingnetwork.com/rates/rates.html

 

 

Copyright © 2016 xWangan. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Edited by xWangan

 

 

 

Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By FLY.BOOST
   Witamy,
   oferta jest skierowana dla osób, które posiadają własne serwery lub sieć serwerów CS:GO.
   Oferujemy monetyzację twojego serwera wzamian za umieszczanie reklam naszego serwisu na twoim serwerze/forum!
    
   Reklamy są spersonalizowane specjalnie pod dany typ serwera i są wyświetlane na czacie i na górze ekranu w formie wiadomości tekstowej.
   Ceny są ustalane indywidualnie, rozliczamy się na podstawie wejść w link, który będzie w takowej reklamie + oferujemy stawki procentowe, gdy z linku danego serweru/sieci padnie zamówienie w kwocie 10% danego zamówienia!
    
   Z góry zaznaczamy, że nie interesują nas oferty od nowych serwerów i sieci, które posiadają znikomą ilość graczy w tym potencjalnych klientów naszych usług!
   Dla osób współpracujących z nami zostaną przyznane zniżki na naszą ofertę dotyczącą promocji serwerów/sieci CS:GO.
    
   Jak to działa na serwerze?
   Wysyłamy plugin w formacie .smx i .sp - plugin zawiera link affiliacyjny, który będzie liczył ilość wejść i zamówien z takowego linka. Reklama wyświetla się co 240sekund.
    
   Jak to działa na forum?
   Rejestrujemy własne konto, w którym piszemy i opisujemy nasze usługi wraz z linkiem, właściciele takowego forum "przypinają" nasz temat by był bardziej widoczny, istnieje też możliwość wrzucenia linku w bannery reklamowe poszczególnych sieci.
    
   Uprzedzając, każdy partner będzie miał dostęp do ilości wizyt i zamówien z jego linku.
    
    
   EKIPA, FLY.
    
    
  • By Zorix
   Witam. 
   Chciałbym Wam przedstawić inicjatywę zarabiania przez dodawanie loga mygo do zakładki partnerów na swoim forum bądź dodawaniu grafiki w panelu bocznym (zdjęcie) 
   Jeżeli posiadasz własną sieć i chciałbyś zgarnąć parę groszy to poprosiłbym o przysyłanie propozycji cenowych (na pw) za miesięczne umieszczanie grafiki z linkiem przekierowującym na mygo wraz z adresem forum,jego statystykami (dzienna ilość wejść) i dokładnym opisaniu gdzie będzie znajdowała się grafika. Temat wiadomości prosiłbym nazwać "Reklama MYGO" - ułatwi mi to widoczność wszystkich propozycji i szybsze rozpatrzenie 
    
   Dla osób zaufanych (stałych bywalców mających jakąś już ilość postów i repki tutaj) płatność po zaakceptowaniu stawki może być z góry na miesiąc ,a przy nowych użytkownikach może być to jedynie po upływie 31 dni z grafiką na forum oczywiście po zaakceptowaniu stawki (czyli płatność za zaległy reklamowany miesiąc) 
    
   Od razu mówię ,że nie odpiszę od razu po otrzymaniu wiadomości gdyż muszę sprawdzić czy dana cena jest opłacalna i jak się ma do pozostałych ofert 
    
   Proszę mieć na uwadze ,że forum musi żyć w mniejszym lub większym stopniu ale nie może być np 15 os na 24 h lub mniej bo wtedy z automatu odrzucam takie propozycje 
    
   Pozdrawiam 
  • By }{amp
   MOTDgd umożliwia nam zarabianie poprzez wyświetlenie na serwerze reklam w formie bannerków lub filmów wideo(w praktyce odtwarzany jest sam głos)
   Jak zacząć na tym zarabiać?
   Na początku należy zarejestrować się na stronie MOTDgd.com, Jak już jesteśmy na stronie to kopiujemy userid znajdujący się w prawym górnym rogu w nawiasie obok nicku(kopiujemy cyferki po #), Następnym krokiem będzie pobranie pluginu na nasz serwer(download w załączniku), Po pobraniu edytujemy plik plugin.motdgd_adverts.cfg znajdujący się w folderze cfg>sourcemod, Na końcu pliku znajduję się cvar sm_motdgd_userid w którym wpisujemy nasz userid, resztę konfigurujemy według własnego uznania, Po skonfigurowaniu wrzucamy pliki na nasz serwer i zmieniamy mapę. Rodzaj wyświetlanych reklam edytujemy w panelu na stronie w zakładce Settings>My Account>MOTD/Ad Settings
    
   FAQ.
   P: Od ilu $ są wypłaty?
   O: Od 1$.
   P: Kiedy są wypłacane pieniądze?
   O: 1 dnia każdego miesiąca.
   P: Jakie są formy płatności?
   O: PayPal i przelew którego nie polecam.
    
   Poradnik jest własnością MYGO.pl. Kopiowanie bez zgody administracji zabronione!
   motdgd_adverts.zip
×
×
 • Create New...