Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

CS 1.6 - stara szkoła gry


H4xik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim . 

Kiedy miałem 15 lat i napierdaulalem guowy chciałem mieć własną sieć , ale wtedy wiadomo piniendzy nie było itp itd.

 

Wróciłem do gry po 12 latach ( wkoncu mogę sobie pozwolić żeby coś pograć wieczorami), i chciałbym otworzyć oczywiście z kimś SIEĆ, ale to sieć jednoserwerowa na której byśmy się skupili. Do rzeczy 

Byłby ktoś chętny do współpracy ?

Najlepiej jakby ta osoba umiała zrobić jakieś proste forum (własne , nie skopiowane z innej sieci) 

Chciałbym aby ta osoba też była ułożona emocjonalnie - wiąże się to z kosztami utrzymania "sieci"  

 

Czekam na jakieś propozycje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć zawartość.

Edytowane przez GETu
  • Super! 6

Jestem potężnym esejem ? Czasem warto napić się z kimś inteligentnym, czyli z samym sobą. Kocham ironię i sarkazmy, bo tak mało ludzi je dostrzega!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...