Jump to content

Recommended Posts

3 godziny temu, Neste napisał:

To niezła jakość 128 TR za 1.50 PLN za slot. 

Oferta 1,5zł za slot 128TR jest tylko przez pierwszy miesiąc z okazji otwarcia jej u nas, przedłużenie 1,8zł pamiętaj również, że lokalizacja jest Francuska nie Polska stąd mamy inne ceny. 

@Neste powiedz mi taką jedną rzecz. Masz u nich jakieś serwery ? Ja mam jeden, 32 slotowy na TR128 i wyobraź sobie że spisuje się dużo lepiej jak te z 1s1k czy Pukawki, mimo że jest tu dużo taniej. Zanim napiszesz kolejny post polecam wejść na jakiś serwer stojący na @HostPlay.pl i zobaczyć komfort gry na nim, a dopiero snuć jakieś przypuszczenia :)

Witaj, 

Neste z tego co piszesz masz dużo racji, jednak po pierwsze każdy hosting jest inny, na chwile obecną zajmuje się hostingiem sam więc nie mam dodatkowych kosztów oprócz opłat podatkowych, zusu i kosztów maszyn. Ze względu na współprace z ovh dostałem korzystną ofertę na pierwszą maszynę z tej lokalizacji dlatego mogłem na chwilę obecną zaproponować takie, a nie inne ceny. Na pewno po przeprowadzonych pracach i zrealizowaniu planów, które obecnie są tworzone ceny pójdą do góry. Co do stawek sms jeżeli tak bardzo cię to interesuje dostałem od homepay 53%, a 2% dorzuciłem na paysafecard obecnie tracę 15% wiec i tutaj mogę 2 procent dołożyć. Polityka się zmieni po wprowadzeniu autorskiego panelu gdzie nie będe uwiązany od osoby której nie ma, a kod jak wiesz jest zablokowany. Reszty nie będę komentował, bo uważam że nie ma to najmniejszego sensu. Tyle ode mnie życzę miłego dnia. 

• Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ne3kk
      Witam 
      Sprzedam serwer CS 1,6 za 50zł opłacony  pusty 19 slotów więcej na GG
      Max zniżki ma
      zakupiony: 2015-12-04
      Kontakt: GG: 43427867

• By Matrix526
      Witam. sprzedam pusty serwer na 1shot1kill. csgo publiczny 15 slotów  bez dopisku 1shot1kill dedykowany adres ip  128 tick ważność do 5.20
      cena ok 35 zł 
      kontakt do mnie : https://steamcommunity.com/id/MATRIXMONST3R/
    • By wujekbrayan
      Witam poszukujemy serwerów i graczy za równo na aktywne udzielanie się na naszej witrynie jak i składania podań na adminow oraz utrzymywanie porządku i chęć zadbania o wysoka jakość porządku, bezpieczeństwa, zasad fair play i emocji jakie nam towarzyszą podczas rozgrywek

Stanowiska wolne:

~ Admin Serwera (brak limitu)
      ~ Moderator (0 - 4)
      ~ Ub Team (2 - 4)
      ~ Redaktor (0 - 3)
      ~ Grafik (0 - 3)
      ~ Opiekun Serwera (Możliwość stworzenia cos nowego)
      ~ Sponsora (Tworzenie nowych serwerów lub dofinansowanie reklam ewentualnie starać się być opiekunem)

Nasze zalety:

~ Pełen profesjonalizm
      ~ Wysoki stopień bezpieczeństwa (zabezpieczenia)
      ~ Unikalne projekty wyróżniających się na tle konkurencyjnych sieci forum jak i serwerów
      ~ Dojrzałość
      ~ Równouprawnienie

Jeśli jesteś ,,normalną" osobą, potrafisz się zachować i nie boisz się współpracy z poważnymi ludźmi możesz dołączyć już teraz
      Serdecznie zapraszamy graczy, hakerów bonzo i cała resztę nawet serwery które chcą dołączyć tylko ze względu na wykradniecie danych i wyczyścić rekordy z mysql
      Jesteśmy przygotowani na wszystko

~ Po okresie probnym nowego serwera podpinamy Sklep SMS, a na wejście AMXBANS

~ Jesteśmy otwarci na nowe współpracę oraz nowe unikalne projekty

Pozdrawia Ekipa,
      Cs-Harnas

Kontakt:

~ gg:5710731
      ~ steam: http://steamcommunit...561198127901790
    • By Hamster
      Kupie rozkręcony serwer CS:GO. 
      Płace: przelew/paypal
      Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198134414584/