Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

I tak to tu wyląduje więc...w roli głównej daffy


Veteranus91
 Udostępnij

5 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na stronie, którą dobrze znacie hej****ycs, pojawił się post dotyczący mojej osoby, "cała prawda o...". Postanowiłbym zostawić ten temat beż żadnych reakcji, ale sprawę skomplikował fakt, że "pan" (prawdopodobnie) Dawid B. pseudonim artystyczny daffyy ,właściciel utopiafps zaczął wstawiać zdjęcia mojej żony oraz moje stare filmy z Facebooka, ujawniając także informacje o moim miejscu pracy. Chociaż usunął częściowo wizerunek mojej żony, to jednak nie w pełni. Uważam to za wysoce nieodpowiednie zachowanie, które można jedynie opisać jako próbę dyskredytacji mojej osoby.

 

Widzę, że "pan" daffyy wyraźnie stara się wywindować. Daje do zrozumienia, że jestem osobą, która wykorzystuje innych ludzi do zbierania pieniędzy poprzez różnego rodzaju zrzutki. Chciałbym zaznaczyć, że ta sugestia jest daleka od prawdy. Moja rola w sieci opiera się na współpracy z społecznością, a to społeczność utrzymuje tę sieć, a nie tylko właściciele czy osoby z zarządu. Zapraszam do rozmowy z użytkownikami mojej sieci, powiedzą jak jest.

Zrozumiałem, że "pan" daffyy może po prostu czuć się dotknięty lub zazdrosny o nasz sukces, dlatego też próbuje podważyć moją reputację. Jestem przekonany, że jego reakcja wynika z braku dojrzałości emocjonalnej i próby obrony swojego ego. Podkreśliłem, że zamierzam zgłosić tę sprawę do prokuratury, jednak zdaje sobie sprawę, że odrzucił to jako bezwartościową groźbę.

 

Chcę oficjalnie poinformować, że moje działania wobec tej sprawy będą zgodne z przepisami. Zamierzam zgłosić incydent do właściwych organów ścigania, co może doprowadzić do konsekwencji prawnych dla "pana" daffyy. Mam nadzieję, że to pomoże w ochronie innych osób przed podobnymi incydentami i spowoduje, że takie działania staną się mniej popularne.

 

Niestety, podczas dyskusji do rozmowy włączyła się kolejna osoba (jakiś NoName bo nie kojarzę), która zaczęła grozić, że mogę mieć problemy z hostingiem. Trudno, jeśli takie są konsekwencje obrony mojej prywatności i godności, to niech tak będzie. Chciałem jedynie przestrzec innych, że próby naruszenia czyjejś prywatności i godności są przestępstwem, które może być ścigane prawnie.

 

Pragnę zachęcić każdą osobę, która spotka się z podobnymi próbami dyskredytacji czy szkodzeniu reputacji, aby nie pozostawała bezczynna. Warto walczyć o swoje prawa i zgłaszać tego typu zachowania do odpowiednich instytucji. Tylko w ten sposób możemy przeciwdziałać takim przypadkom i uczynić internetową przestrzeń bardziej bezpiecznym miejscem dla wszystkich.

 

On faktycznie ma coś nie tak z głową... Skoro w pewien sposób szczyci się swoim zachowaniem. Mówiąc kolokwialnie "koło ch%%% mi to lata" to co on robi, ale wiem że skoro ja nie zrobię nic w tym temacie to będzie próbował "dojechać" inne osoby które nie koniecznie zachowają się tak jak ja, a to w pewien sposób da mu zezwolenie na dalsze takie działania.

 

 

 

Część z Was może faktycznie pomyśleć że "mam coś za uszami", ale tak jak mówiłem, zapraszam do rozmowy z którymkolwiek z naszych aktywnych użytkowników.

 

image.thumb.png.8fb8fcd9f536f16be568236096233ae9.png

 

 

image.thumb.jpg.b1bcb8d3c98622a3ac386e0d915ebe93.jpg

 

 

 

 

 

Bez_tytuu1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • angel zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...