Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

BitVision

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About BitVision

 • Rank
  Poszukiwacz

Recent Profile Visitors

104 profile views
 1. @n.o.x Odniosę się do twojej wypowiedzi i niewiedzy ,,Polacy mają słaby kod, ruscy mają bardzo czysty i wydajny kod" oraz ilości gotowych rozwiązań. Populacja Rosji liczy 3,5 razy więcej niż Polski Counter Strike jest bardziej popularny w Rosji wskazuje na to ilość banów VAC Rosjanie posiadają mnóstwo poradników oraz rozpisanej dokumentacji od deski do deski przy czym my Polacy posiadamy jedynie example ,,My first plugin". Więc nie wiem dlaczego tak krytykujesz Polskie comunnity od najgorszych zastanów się co ty SAM ZROBIŁEŚ! Nikt normalny nie sortuje umiejętności na nacje ,wszystko zależy w jaki sposób osoba pobiera wiedzę. W Polsce większość osób pobiera wiedzę z gotowych pluginów ponieważ nie mamy żadnych poradników ani sensowych tematów które kieruje w jaki sposób można przyswoić wiedzę z tego.
 2. Opis: Kupię serwer CS:GO, każdy tryb. Serwer musi być minimum średnio rozkręcony. Cena: Do uzgodnienia Płatność: Przelew, Paypal Kontakt: PW
×
×
 • Create New...