Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

flexy421

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About flexy421

 • Rank
  Poszukiwacz
 • Birthday December 14

Informacje o mnie

 • Imię
  Konrad
 • Skąd
  Szczecin
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

Recent Profile Visitors

210 profile views
 1. Witam, zakupię serwer CS 1.6 czy też GO. Serwer musi być w miarę rozkręcony tj. mieć stałych graczy bez wykupionej reklamy. Modyfikacja nie gra roli, slotów preferuje +/- 16 w górę. Hosting 1s1k, może być inny. Cena do negocjacji po zgłoszeniu z serwerem. Kontakt PW forum lub steam. https://steamcommunity.com/id/koluniox421/
 2. Serwer Zombie osobno na sprzedaż może?
 3. Serwer offline, więc słabo to świadczy.
 4. Cena za samo AWP? Byłbym zainteresowany.
 5. flexy421

  Monia wita

  Witamy w społeczności MyGO. Powodzenia w tworzeniu projektów i miłego korzystania z forum. 😄
 6. Wymienię skiny CS:GO na inne ciekawe, propozycje można składać. Profil: https://steamcommunity.com/id/koluniox421/ --- AWP --- --- NOŻE ---- -------- ------ M4 -----
 7. @ref, nadal aktualne. Jeśli masz serwer do 1.6, też możemy się dogadać.
 8. Witam, zakupię serwer CS:GO w miarę rozkręcony, nie oczekuje dużej ilości graczy, ale też żeby serwer nie świecił pustkami. Cena do ustalenia w zależności od rankignu GT jak i zaludnienia na nim. ? Kontakt po przez PW forum. Pozdrawiam z szacunkiem.
 9. Witam wszystkich tutaj zebranych jak i również osoby przeglądające forum jako goście.. Jako iż, że nastał taki okres gdzie po dłuższej przerwie ze światem Counter Strike'a wróciłem do niego, chciałbym "dodać cegiełkę" do jakiegoś projektu. Opowiem coś o sobie na sam początek. Mam bardzo dużo wolnego czasu, nie zależnie czy to jest Piątek, świątek czy Niedziela.. Wiadomo zawsze jakaś chwilka dla siebie z daleka od pracy.. Zajmuję się fachowo budowlanką, projektowaniem - ale to nie o tym.. Liczę sobie 20lat, ze światem CS'a mam styczność już od małolata, prowadziłem parę swoich sieci, które w czasach 2k10/12 cieszyły się swoją popularnością. Posiadam szerokie (wg. mnie i osób z którymi współpracowałem) doświadczenie przy silnikach typu phpby Przemo, vBulettin, IPB/s.. Czy też jeśli chodzi o oprawkę techniczną naszych serwerów do gier, modyfikację Amx Mod X nie jest mi obce, a najbardziej znane, SoruceMod niestety troszkę mniej - ale stopniowo się edukuję w tą stronę by bardziej dokształcić swoją wiedzę na jego temat. Czyli przechodząc do sedna tematu, szukam projektu CS który chciałby się 'wyposażyć' w taką osobę jak ja. Oferuje od siebie m.in. powyższe usługi, czyli pomoc w serwerach/forum. Dodatkowo mogę dodać, iż jeśli prowadzący projekt ma jakiś cel dla niego jestem w stanie pomóc w dofinansowaniu. Oczekuję po prostu zaawansowanego podejścia do tego i sensu projektu.. W tym temacie to tyle, jeśli byłbyś zainteresowany albo miałbyś więcej pytań na temat mojej osoby i żebym się bardziej opisał co potrafię to zapraszam na priv, ew. w tym temacie z chęcią możemy podyskutować.. Szanujmy Twój i mój czas. Pozdrawiam oraz Wesołych Świąt.
×
×
 • Create New...