Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Qes

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About Qes

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Strona www
  https://forum.cs-classic.pl
 • Team name
  Cs-Classic

Recent Profile Visitors

44 profile views
 1. [Sprzedam] Diablo Mod CS:GO Co zawiera? 26 różnych klas 114 itemów (duża różnorodność) Questy dzielone na akty z nagrodami + więcej dolarów za zdarzenia z gry + więcej HP XP Złoto Mana Item * Banalne w tworzeniu 12 run, które można rozwijać (ulepszać) Party 8 różnych statystyk klas Sklep za dolary i rozbudowany sklep za złoto Rozbudowana translacja, która zawiera wersję angielską, polską i niemiecką (niemiecką mam w osobnym pliku i trzeba dokończyć przepisywanie) Particle - efekty fireball, teleportacji, itd No i parę innych opcji, o których pewnie zapomniałem *Itemy i runy niszczą się gdy ktoś nas atakuje (można to odpowiednio ustawiać) Całość zawarta jest w jednym pluginie, a samego Diablo można sprawdzić pod tym IP 54.38.134.12:27015 Sprzedaję, ponieważ wielokrotnie próbowałem go rozruszać i za każdym razem udawało się to tylko przez jeden sezon. Problem polega na tym, że sam nie gram w CS:GO, a ciężko też dojść do porozumienia z graczami, więc osoba kupująca takowy plugin, musiałaby mieć czas i chęć do odpowiedniego zbalansowania rozgrywki. Nie muszę chyba tłumaczyć zarobków z serwera, bo to logiczne. Jest to modyfikacja nastawiona na różne zakupy, czyli VIP i premki (każda jest na osobnej fladze), a jak już ktoś się uprze, to może sprzedawać nawet manę i inne dodatki z gry. Jest to mocno rozbudowany silnik i oferuje naprawdę wiele opcji rozwoju, a budowanie klas/itemów jest bardzo proste. Oferuję pełne wsparcie dla tego co jest. Jeżeli coś nie działa, coś trzeba poprawić, itd - pomagam. Jeżeli zrobić coś nowego, mogę pomóc za odpowiednią opłatą. Przepisana wersja działała poprawnie przy 20 osobach (taki miałem max slotów) i nie było żadnych problemów z działaniem serwera - wcześniejsze wersje działały nawet przy 25 osobach Cena : ~350 zł - oczywiście zgodnie z zasadami, sprzedaje kod źródłowy i wszystkie pliki wymagane do odpalenia serwera. Istnieje możliwość zakupu na wyłączność, lecz wiąże się z większym kosztem. Kontakt tylko i wyłącznie na Steam: https://steamcommunity.com/id/classicowiecCSC/ -> jestem na niewidocznym Pliki wysyłam mailowo lub korzystając z mojego forum. Zaznaczam, że w przypadku wykrycia udostępnienia osobom trzecim, zaprzestaje świadczenia pomocy. Tyczy się to także usunięcia informacji o autorze, wersji lub ukrycia tych informacji (chyba że nastąpi zakup na wyłączność)
 2. Sprzedajesz plugin napisany przez inną osobę, w którym dodałeś obsługę flag z poziomu pliku, tak?
×
×
 • Create New...