Jump to content

naXe

Użytkownik
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

naXe last won the day on June 5

naXe had the most liked content!

Community Reputation

58 Gold Nova I

About naXe

 • Rank
  Silver IV
 • Birthday February 15

Recent Profile Visitors

1,643 profile views
 1. Zapraszam do kontaktu
 2. I koniec tematu, nie potraficie uszanować tego, że wsparcie prowadzę tylko i wyłącznie na swoim forum to go nie otrzymujecie. Drugi screen jest z zakładki "Przegląd" w aplikacji, więc każda osoba posiadająca aplikację powinna wiedzieć, że wsparcie prowadzę tylko na swoim forum. Tyle w temacie mojego wsparcia. Zresztą, temat nie dotyczy Server List tylko nowego projektu. Znalazłem twoją PW, każdemu może zdarzyć się, że jakaś wiadomość zostanie pominięta, oczywiście nie celowo. Dziś postaram się przeanalizować Twój zakup i jak będzie wszystko w porządku to dostaniesz pliki. Wystarczyło się upomnieć.
 3. Nie widzę żadnych wiadomości od Ciebie na IPS Beyond. Widać, że nic nie wiesz Nawet nie znasz znaczenia słowa "chłosta", przykre, że używasz słów, gdzie nie znasz ich znaczenia.
 4. Gdybyś pisał na forum wsparcia to byś otrzymał. Również się ciągnij
 5. https://www.ipsbeyond.pl/topic/11469-wyłączenie-sprzedaży-plików-przez-użytkowników No lepiej skończ, bo sam nie wiesz co piszesz @daffik od tego jest forum wsparcia
 6. Pliki moje legalnie można kupić tylk na IPS MP, oraz prywatnie wcześniej była możliwość jeszcze na IPS Beyond. Więc nie wiem o czym piszesz...
 7. Tak, jak ktoś nie potrafi zrozumieć, że support prowadzę tylko na swoim forum.
 8. Witam, jestem w trakcie tworzenie dość sporego projektu. Projekt będzie składał się z kilku części (aplikacji), na tę chwilę jest: Servers Core - lista serwerów gier (na podobie mojej aplikacji (GS) Server List) z podstronami na np. newsy, które może dodawać dana grupa na forum oraz grupy serwerowe (tylko dla serwerów sourcemod). Na stronie serwera znajdują się informacje o serwerze w tym przekazane dotacje na rzecz tego serwera. Demo: Our Servers - GS Dev Server Donations - system dotacji, na tę chwilę obsługiwana tylko bramka PayPal. Podczas przekazywania darowizny należy wybrać Perk (grupę przywilejów) który chcemy otrzymać. Cenę per dzień/miesiąc/rok ustala się w ACP i podczas podawania przekazywanej kwoty automatycznie oblicza czas trwania tego Perku. Po przekazaniu darowizny Perk jest przyznawany automatycznie i również wygasa automatycznie po określonym czasie. Perki mogą dotyczyć serwerów sourcemod jak i forum (przyznawanie grupy na forum). Każdy Perk ma swój opis korzyści, na tę chwilę można ustawić maksymalnie 5 opcji. Cały system dotacji wymaga konta Steam. Na forum może być zainstalowana aplikacja Steam Integration w celu automatycznego wykrywania konta Steam, ale nie jest to wymagane. Jeśli tej aplikacji nie ma to jest możliwość ręcznego podania swojego ID w kilku formach. Demo: Donate - GS Dev To na razie tyle. W planach są jeszcze inne 'rozszerzenia'. Co o tym sądzicie?
 9. Opis: Poszukuję osoby, która pomoże mi przepisać moda z AMXX na SourceModa. Mowa o autorskim modzie JailBreak wraz z sub-pluginami. Cena: Nie mam pojęcia ile to może kosztować, ale rozważę każdą propozycję Płatność: PayPal/Przelew Kontakt: GG 8361062
 10. naXe

  KUPIĘ Kable USB

  Mam taki kabel. Jest mi niepotrzebny, oddam za 10 zł
 11. @Pukawka.pl, wiem tyle co Wy. Nikt mnie nawet nie poinformował ( czyt. bicek ) o sprzedaży forum, nowym właścicielu. Na MyGO wchodzę sporadycznie ( jestem od innych spraw ) i dowiedziałem się o tej sytuacji dopiero wczoraj, gdy kliknąłem "Nieprzeczytana zawartość". Nowy właściciel powinien cały 'zarząd' MyGO poinformować o tym, że przejmuje stery, przedstawić się, przedstawić swoje pomysły na dalszy rozwój. Żadnej wiadomości powitalnej nie dostałem i przypuszczam, że moderatorzy również. Nie jestem w stanie potwierdzić tego, że @macsch to nie @prohost ( bicek ). Jedynie co wyróżnia tych dwóch użytkowników ( w tej chwili pojęcie 'użytkownik' jest najbardziej trafne ) to sposób pisania postów. @macsch oraz @prohost korzystają z internetu mobilnego z sieci Play. Przypadeg? Nie sondze. Ale to też nie jest żadną gwarancją.
 12. No dobra, może jest to jakiś chwyt marketingowy. Nie rozumiem tylko dlaczego Ty się na ten temat wypowiadasz, a nie sam @Zubi. Grzechem jest wstawienie publicznego adresu IP ( serwera ) na publicznym forum? Właściciel tego serwera powinien być 'szczęśliwy', że jego serwer jest promowany w takim miejscu i do tego za darmo.
 13. naXe

  [CS:GO] VIP Plugin by naXe

  Użyłem forwardu OnMapStart ponieważ według opisu wykonuje się po wczytaniu mapy ( https://sm.alliedmods.net/new-api/sourcemod/OnMapStart ). PS: W dokumentacji nie ma wzmianki o tym, że forward wykonuje się X razy podczas zmiany mapy czy innego działania. Fakt można 'odrejestrować' event OnTakeDamage dla rozłączającego gracza, ale nie ma to sensu, gdyż jest sprawdzanie graczy w/w funkcji.
 14. Z całym szacunkiem, ale zajmij się najpierw swoimi serwerami
×
×
 • Create New...