Skocz do zawartości

naXe

Użytkownik
 • Zawartość

  99
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana naXe w dniu 11 Listopad 2018

Użytkownicy przyznają naXe punkty reputacji!

Reputacja

47 Gold Nova I

O naXe

 • Tytuł
  Silver IV
 • Urodziny 15 Luty

Ostatnie wizyty

1,498 wyświetleń profilu
 1. Opis: Poszukuję osoby, która pomoże mi przepisać moda z AMXX na SourceModa. Mowa o autorskim modzie JailBreak wraz z sub-pluginami. Cena: Nie mam pojęcia ile to może kosztować, ale rozważę każdą propozycję Płatność: PayPal/Przelew Kontakt: GG 8361062
 2. naXe

  KUPIĘ Kable USB

  Mam taki kabel. Jest mi niepotrzebny, oddam za 10 zł
 3. naXe

  ZLECĘ Zlecę napisanie pluginu pod serwer CS:GO

  Jest to możliwe, chociażby sprite'em ;)
 4. naXe

  Dyskusja na temat "nowego" forum

  @Pukawka.pl, wiem tyle co Wy. Nikt mnie nawet nie poinformował ( czyt. bicek ) o sprzedaży forum, nowym właścicielu. Na MyGO wchodzę sporadycznie ( jestem od innych spraw ) i dowiedziałem się o tej sytuacji dopiero wczoraj, gdy kliknąłem "Nieprzeczytana zawartość". Nowy właściciel powinien cały 'zarząd' MyGO poinformować o tym, że przejmuje stery, przedstawić się, przedstawić swoje pomysły na dalszy rozwój. Żadnej wiadomości powitalnej nie dostałem i przypuszczam, że moderatorzy również. Nie jestem w stanie potwierdzić tego, że @macsch to nie @prohost ( bicek ). Jedynie co wyróżnia tych dwóch użytkowników ( w tej chwili pojęcie 'użytkownik' jest najbardziej trafne ) to sposób pisania postów. @macsch oraz @prohost korzystają z internetu mobilnego z sieci Play. Przypadeg? Nie sondze. Ale to też nie jest żadną gwarancją.
 5. naXe

  Dyskusja na temat "nowego" forum

  No dobra, może jest to jakiś chwyt marketingowy. Nie rozumiem tylko dlaczego Ty się na ten temat wypowiadasz, a nie sam @Zubi. Grzechem jest wstawienie publicznego adresu IP ( serwera ) na publicznym forum? Właściciel tego serwera powinien być 'szczęśliwy', że jego serwer jest promowany w takim miejscu i do tego za darmo.
 6. naXe

  [CS:GO] VIP Plugin by naXe

  Użyłem forwardu OnMapStart ponieważ według opisu wykonuje się po wczytaniu mapy ( https://sm.alliedmods.net/new-api/sourcemod/OnMapStart ). PS: W dokumentacji nie ma wzmianki o tym, że forward wykonuje się X razy podczas zmiany mapy czy innego działania. Fakt można 'odrejestrować' event OnTakeDamage dla rozłączającego gracza, ale nie ma to sensu, gdyż jest sprawdzanie graczy w/w funkcji.
 7. Z całym szacunkiem, ale zajmij się najpierw swoimi serwerami
 8. Witam, mam zamiar w najbliższych dniach założyć serwer z modem JailBreak w CS:GO. Poszukuję osoby, która chciałaby się nim zajmować od strony technicznej oraz organizacyjnej. Aby bardziej zachęcić, proponuję 30% zysków z serwera dla takiej osoby ;) Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o skontaktowanie się ze mną poprzez prywatną wiadomość tutaj na forum lub GG ( numer podany w moim profilu ).
 9. naXe

  ZLECĘ Zlecę poprawienie pluginu by zmoorg

  Proszę o podanie widełek ceny.
 10. naXe

  [CS:GO] VIP Plugin by naXe

  Nie, nie posiada. Jedynie menu wyboru broni, które jest od X rundy (ustawiane cvarem). Reszta przedmiotów jest rozdawana automatycznie (jeśli cvar od przedmiotu X jest odpowiednio ustawiony).
 11. naXe

  ROZWIĄZANE 2 polecenia w 1 case

  case Ninja: UstawWidocznosc(client, 0), SetEntityGravity(entity,0.5); lub case Ninja: { UstawWidocznosc(client, 0); SetEntityGravity(entity,0.5); }
 12. naXe

  ROZWIĄZANE Berek w cs:go?

  Mogę Ci przerobić mój plugin z AMXX na SM, który jest na podobnych zasadach. Po włączeniu losuje gracza z TT, który jest 'Bomb Runnerem', ma on X sekund na oddanie bomby (uderzenie z kosy innego gracza), jeśli nie wyrobi się w tym czasie to wybucha oraz umiera. Losowany jest nowy Bomb Runner. Gdy Bomb Runner odda bombę innemu graczowi to traci jedno życie (standardowo każdy ma po 3 życia). Nie można oddać bomby ostatniemu Bomb Runnerowi przez X sekund (świeci się na czerwono, Bomb Runner świeci się na niebiesko). No i jak jakiś gracz dostanie 3 razy bombę to wybucha oraz umiera. Za oddanie bomby Bomb Runner otrzymuje dodatkowe życie. Tak w skrócie. Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania to pisz ;)
 13. naXe

  ZLECĘ Zlecę napisanie VIPa

  @naXe, kliknij w to i znajdź numer GG oraz napisz na ten numer ;)
 14. naXe

  PRZESTARZAŁY Problem z VIP'em

 15. naXe

  [CS:GO] VIP Plugin by naXe

  Została wydana nowa wersja (1.1.2), zmiany: Został dodany licznik pozostałych skoków dodatkowych, który wyświetla się na środku ekranu ( jeśli cvar vip_additional_jumps jest większy niż 0 ); Zostało dodane brak otrzymywania obrażeń za upadek z wysokości ( cvar vip_no_fall_damage ); Zostało dodane menu z graczami VIP, którzy są obecnie na serwerze, po wybraniu gracza z menu wyświetlają się mini-informacje (adres IP wyświetla się graczowi z flagą banowania - ADMFLAG_BAN ) ( komenda vips ); Zostało poprawione menu z wyborem broni; Zostało poprawione dublowanie wiadomości na czacie: "Dostałeś darmowe wyposażenie."; Wszystkie te zmiany nie były testowane. Jeśli będą jakiekolwiek problemy z tymi 'nowościami' to proszę pisać w tym temacie lub w tym forum opisując dokładnie problem. Oczywiście jeśli macie jakieś propozycje nowych przywilejów dla VIPa to również piszcie w tym temacie
×