cebula

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Silver I

O cebula

 • Ranga
  Silver I
 • Urodziny 25.04.1994

Informacje o mnie

 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

 • Gadu-Gadu:
  0

Ostatnio na profilu byli

202 wyświetleń profilu
 1. Witajcie, Dziś, nietypowo przychodzę tutaj z oferta dla ludzi którzy pragną cos stworzyć, co będzie duże i przydatne dla wielu. Minęły miesiące, nawet lata. Dzisiejszego dnia zdecydowałem sie na odbudowę swoje dawnej projektu sieć serwerów, Jeżeli ktoś jest zainteresowany dobrowolna pomoca przy sieć multiplayer do zapraszam do kontaktu. Troszkę informacji + Będzie licencja IPS + Będzie Domena pl/eu + Będzie design na zamówienie Na dniach już forum będzie stawiane Stanowiska są wolne wszystkie , mimo to głównie poszukuje osób które są pewne o dołączenie nie szukam co biegają po forach Pozdrawiam.
 2. Serwer szuka sieci. Typ OnlyDD2

  Zapraszam http://cs-escape.pl
 3. Witajcie, Dziś, nietypowo przychodzę tutaj z oferta dla ludzi którzy pragną cos stworzyć, co będzie duże i przydatne dla wielu. Minęły miesiące, nawet lata. Dzisiejszego dnia zdecydowałem sie na odbudowę swoje dawnej projektu sieć serwerów, Jeżeli ktoś jest zainteresowany dobrowolna pomoca przy sieć multiplayer do zapraszam do kontaktu. Troszkę informacji + Będzie licencja IPS + Będzie Domena pl/eu + Będzie design na zamówienie Na dniach już forum będzie stawiane Stanowiska są wolne wszystkie , mimo to głównie poszukuje osób które są pewne o dołączenie nie szukam co biegają po forach Pozdrawiam.
 4. Cena: do ugadania Płatność: przelew/paypal Kontakt: pw
 5. Opis: Kupię wPLN na 1s1k.pl każdą ilość Cena: Do uzgodnienie Płatność: Przelew, paypal Kontakt: PW.
 6. Kupno licencji IP:Board - co i jak?

  opłaca się zakupić opłaconą https://scr.hu/mpPzP1 za 500 zł ? Podstawowa wersja core z forum.
 7. Cześć. Na zamiarze mam zakupić licencję IP:Board, Ale w żaden sposób nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Dlatego mam kilka pytań: 1. Na jakim POLSKIM serwisie mogę zakupić legalnie licencję IP:Board 2. Jaki jest dokładny koszt licencji 3. Czy po zakupie owego skryptu będę musiał płacić jakiś abonament. 4. W jaki czas od zakupu otrzyma licencję?
 8. Cena: do ugadania Płatność: przelew/paypal Kontakt: pw
 9. Szukamy osób na sieć serwerów Counter-Strike 1.6 oraz Counter-Strike Global Offensive. Oferujemy: - Pełne zaangażowanie w nasz projekt. - Owocną współprace. - Miła oraz przyjemną atmosferę, co za tym idzie? Kultura na wysokim poziomie. - Nasza ekipa posiada niesamowity zapał do pracy nad siecią. - Dojrzałą Administracje. - Spędzanie czasu w gronie wspaniałych osób. - Nasza ekipa posiada niesamowity zapał do pracy nad siecią. - Stabilne serwery. - Szybki (wszechstronny) kontakt z Administracją. Szukamy osób na stanowiska w pierwszej kolejności takie jak: - Opiekun Serwerów. - Technik amxx . - Technik sourcemod. - Technik myBB / IPB. W drugiej kolejności szukamy osób na stanowiska takie jak: - V. Administrator. - Moderator. - UnBan Team. - Grafik. - Redaktor. Szukamy także partnerskiego hostingu serwerów, sponsorów. Chętnie wymienimy się bannerami z innymi sieciami lub forami Szukamy także serwerów CS:GO oraz CS 1.6 i ewentualnie innych serwerów multiplayer. Więcej informacji udzielę po kontakcie ze mną, ponieważ nie będę się rozpisywał planów jakie mam związane z projektem, przedstawię to wszystko każdemu indywidualnie. Więcej info: PW, GG: 63343831