Jump to content

theoxy

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by theoxy

 1. theoxy

  schavit - zone

  W jaki sposób mogę edytować żeby pod !wr pokazywało tylko rekordy bez podziału na style. Oraz jak edytować plugin aby zaczynało liczbyć czas po wyjściu z start zone.
 2. A mógłbyś podesłać twój cfg simple chat procesor na pw? Może masz inaczej skonfigurowany przez co ci się nie wyświetla.
 3. /Do zamknięcia
 4. pomimo że dałem vip'a to ta osoba nie ma go.
 5. Mam problem z instalacją tego pluginu: https://github.com/Bara/BlockSMPlugins Pomimo zainstalowania nadal można wpisać sm plugins.
 6. W jaki sposób mogę usunąć te kropki oprócz zmiany trybu gry? Wiem że sie da gdyż na innych serwerach jest turniejowy a nie ma tych kropek
 7. Cześć, szukam pluginu który po wpisaniu komendy np: !dajvip <nick> , dawałby flagę odpowiedzialną za vip'a osobie o nicku <nick>.
 8. Cześć, mam plugin vipmenu który na początku rundy pokazuje vipmenu. W pluginie nie ma opcji żeby była na komendę więc zrobiłem to. Ale mam problem z tym żeby można ją było użyć tylko raz jeśli żadna funkcja z vipmenu nie była wcześniej użyta. W jaki sposób mogę to zrobić?
 9. Cześć szukam pluginu który by usuwał broń po skończonej rundzie.
 10. Cześć, mam kilka problemów: Jak wyłączyć spowolnienie przy wychodzeniu z "start zone" Jak wyłączyć clantag Czy jest ktoś w stanie pomóc mi w edycji HUD'u pode mnie. Usunąć opcje mapy (np. czas mapy, włączyć obrażenia itp)
×
×
 • Create New...