Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Kaneś

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kaneś last won the day on November 7

Kaneś had the most liked content!

Community Reputation

16

About Kaneś

 • Rank
  Poszukiwacz

Informacje o mnie

 • Team name
  AlkoSkill.pl

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Zapraszam na AlkoSkill.pl. Chłopaki na pewno Cię przyjmą . Zaferują wsparcie techniczne tak, jak mi. Mam tam serwer Awp. Jestem zadowolony.
 2. Chciałbym dodać, że serwer znajdowałby się na AlkoSkill.pl
 3. Witam, Jestem zainteresowany. Napisz do mnie Forum: AlkoSkill.pl Nick: Porke h@ serwera awp. Szczegóły oczywiście na pw. Pozdraiwam.
 4. Temat do zamknięcia. Współpraca podpisana z AlkoSkill.pl
 5. Tak, jak w nazwie tematu. Interesuje mnie zakupienie paczki w granicach tolerancji - Only awp.
 6. Witam. Planuje postawic serwer cs go. Nie mam co sie dalej rozpisywać. Poszukuje technika znającego sie na serwerach cs;go. Normalnie moge podpisać z nim umowe. Szukam człowieka z doświadczeniem, nie będę inwestował pieniędzy w coś małego... Opiekuna, człowieka który po prostu będzie sie nim opiekował. Oczywiście mial doświadczenie. Ja prowadziłem kiedys serwery, teraz juz nie jestem w stanie i troche zacofany. Szukam sztywnej konkretnej ekipy napewno +18. Pierwszy serwer początek wszystkiego. Oplaty, reklama, nwm co ram jeszcze opłacam ja, dlaczego ? To c
 7. Kaneś

  ROZWIĄZANE Plugin !voteban

  Siema, posiadam serwer awp. Chciał bym wprowadzić funkcje dla graczy !voteban czyli ban na 15 minut dla gracza jeśli osiągnie 80 % głosow na tak i np !votemute mut na 30 min jeśli osiągnie 80% na tak. Jest jakis taki plugin czy coś podobne do przerobienia ?
 8. Kaneś

  ROZWIĄZANE Mvp meczu

  jak to naprawić ?
 9. Kaneś

  ROZWIĄZANE Mvp meczu

  Witam na moim serwerze wystąpił problem w którym po koncu rundy wyświetla się np Terrosrist WIN i jest mvp. to przechodzi na następną runde i sie buguje i jest cały czas w rundzie. Pomoze ktoś ?
 10. Kaneś

  ROZWIĄZANE RoundSound

  Siema. Mam problem z abner_res jest to ta wersia pluginu w której mozna zmienic głosność Problem polega na tym ze jak zgine i oglądam osobe na spekcie to na koniec rundy im dalej gracz jest od mojego ciała tym ciszej rsy graja, dodam ze jak nie zgine to normalnie graja.
 11. Kaneś

  ROZWIĄZANE Koniec rudny

  dziękuje !
 12. Kaneś

  ROZWIĄZANE Koniec rudny

  Witam, Szukam komendy na wydłużenie czasu końca rudny. Dokładnie: Zwiększyć czas między końcem 1 rundy a początkiem 2 (w tedy co round shound'y graja)
×
×
 • Create New...