Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

szczurexq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze do was w sprawie zlecenia, zrobienia skryptu Jackpota pod grę CS:GO.
Jest to bardzo znana sprawa dla graczy gry podanej wyżej. Polega mniej więcej ona na tym, że gracz robi transakcje wrzuca swój ekwipunek do BOTA steam, który umieszcza twój ekwipunek w depozycie strony jackpota, potem jeżeli gracz będzie chciał wejść do puli (im większa stawka tym większy % na wygrana) i jeżeli wygra to zbiera cała pule :) Pokazałbym demko paru przykładowych stron ale nie chce reklamować (jak coś pisac PW). Co do jackpota mam jeszcze pare ciekawych rzeczy, ale nie będę się tutaj rozpisywał :)
 
Cena: Myślę do 200-300zł - zawszę można się dogadać, bo mam inne środki zarobku wirtualnego. 
 
Jeżeli byłbyś zainteresowany tym zleceniem to odpisz w miarę szybkim czasie :)
 
Kontakt ze mną: 
Steam (prawie zawsze) - http://steamcommunity.com/id/szczurexq
GG (rzadko korzystam) - 25032625 
 
 Z góry dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...