Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

wez-ts3.pl - Darmowe serwery TeamSpeak3

Recommended Posts

Cześć,

Jakiś czas temu stworzyłem prostą stronę która uruchamia dla was darmowe serwery TeamSpeak3, serwery są ograniczone slotowo (32). Hostowane są w polskiej lokalizacji, do każdego serwera dostajecie dostęp query więc możecie uruchomić na nie wszelkie boty lub traktować serwer jako testowy, sprawdzi się również pod jakieś drużyny mixowe lub małe sieci serwerów.

wez-ts3.pl

• Polska lokalizacja
  • Dostęp query
  • Darmowy serwer
  • Brak limitu czasu
  • Podstawowa pomoc

Edited by Guest
  • 1 month later...

Cieszy mnie, że polska społeczność dorosła do otrzymywania czegoś za darmo ? 

download.png

3 miesiące bez poważniejszych ataków, 44 serwery bez reklamowania strony (oprócz mygo).

Chciałbym równiez poinformować, że 24.01.2020 przewidziana jest aktualizacja wszystkich serwerów do najnowszej wersji (jeżeli ktoś sobie tego nie życzy pw z portem serwera).

6 minut temu, Poftorek napisał:

Czy ktoś już może testował? Ktoś ma opinie czy to nie fake? ?

Weź serwer i napisz ją pierwszy ? To nie jest takie trudne

^ adres serwera nie działa, bo przenosiłem strone, ale powinno być już okej ? 

No to tak, założyłem konto, niby utworzyło mi serwer, na który nie mogę wejść. Po odświeżeniu strony znowu mam formularz do założenia nowego serwera - nie wiem gdzie mogę zarządzać tym swoim. Sama idea projektu ciekawa i chętnie przetestuję ją. ?

Teraz, Poftorek napisał:

No to tak, założyłem konto, niby utworzyło mi serwer, na który nie mogę wejść. Po odświeżeniu strony znowu mam formularz do założenia nowego serwera - nie wiem gdzie mogę zarządzać tym swoim. Sama idea projektu ciekawa i chętnie przetestuję ją. ?

Czytaj wyżej

9 minut temu, Poftorek napisał:

Co z tego, skoro nie mam dostępu do strony z chociażby IP, nie mówiąc o danych serverquery.. ?

Mogłeś skopiować linka którego dostałeś ?

Załóż jeszcze raz i poczekaj aż strona załaduje się do końca.

https://prnt.sc/qsea1o

? 

Ok, zadziałało. Ktoś już był na moim serwerze w momencie kiedy wszedłem na niego po raz pierwszy.  Klucz uprawnień przeszedł pomyślnie. Ogólnie super pomysł do testowania różnych rzeczy! ?

Teraz, Poftorek napisał:

Ok, zadziałało. Ktoś już był na moim serwerze w momencie kiedy wszedłem na niego po raz pierwszy.  Klucz uprawnień przeszedł pomyślnie. Ogólnie super pomysł do testowania różnych rzeczy! ?

Sprawdzałem czy działa już adres (free...) ?

Co do query to musisz pamiętać, że podczas takich połączen port query wpisujesz taki jaki pokazał Ci się w formularzu, ale port serwera dla query jest zawsze 9987.

Czyli query_port = port_z_formularza ; connect_port/voice_port = 9987

!WAŻNE!

Dnia dzisiejszego dostałem abuse dla adresu ip z którego korzystają serwery TeamSpeak3, w.g zgłoszenia ma on objawy zainfekowania złośliwym oprogramowaniem. Jako, że pliki są wrzucane przez użytkowników nie dam rady przeszukac wszystkiego... Podejrzewam również, że udało się wyskoczyć z plikami poza kontener (skoro udało się nawiązać jakieś połączenie z systemu, kontener nie ma takiej możliwości) i cały ... siedzi już w systemie, konieczne będzie USUNIĘCIE WSZYSTKICH SERWERÓW.

image.png

Wkrótce powrót... Pragnę również zaznaczyć, że jeszcze 1 taka sytuacja i upload zostanie całkowicie zablokowany.

• 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kupiepaczkiserwerycsgo
      Witam tak jak w temacie zakupie jakieś spoko paczki pluginow mogą być rozkręcone serwery. 

Więcej informacji udzielę na GG
      71914247 

CENA= zależy od paczki 
    • By Gladius
      Witam serdecznie potencjalnie zainteresowanych. 
      Jesteśmy młodą organizacją posiadającą dopiero 3 serwery społecznościowe. 
      Poszukujemy ludzi, którzy będą w stanie nam pomóc oraz aktualnie nie przynależą do żadnego "środowiska" .

Oferujemy.
      - Serwer Discord 
      - Miłą atmosferę na poziomie właściciel - gracze. 
      - Szybki rozwój "organizacji" jak i rozwój osobisty. 
      - Oraz miejsce w tworzeniu czegoś większego. 
      Wymagamy 
      - Przede wszystkim zaangażowania oraz profesjonalizmu. 
      - Umiejętności niezbędnych na dane stanowisko.
      - W zależności od stanowiska wynagrodzenie ( Technik Sourcmod'a)

Aktualnie poszukujemy tak naprawdę wszystkich licząc od adminów aż po różnej maści techników lecz priorytetem 
      dla nas jest znalezienie Technika Sourcmod'a, który miesięcznie będzie otrzymywał wynagrodzenie adekwatne do umiejętności. 
      W jego zakresie obowiązków będzie pilnowanie oraz naprawianie wszelkich błędów pojawiających się od strony technicznej.
      Uwaga liczba miejsc ograniczona 😄 

Zainteresowanych odsyłam do wiadomości prywatnej
      bądź Wbij do nas na discorda i dowiedz się więcej !
      ⊱────────────────⊰
      https://discord.gg/pdkYXuh
      ⊱────────────────⊰

• By UrwisCK
      Siemanko ja nazywam się UrwisCK wraz ze wspólnikiem szukamy ludzi, którzy chcieliby się zająć Deathrunem bądź dołączyć swój własny serwer do nas. 
      Aktualnie posiadamy JB oraz DR. JB zajmujemy się, gdyż na tym znamy się. Poniżej przesyłam gt jb oraz link do forum:
      https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.153:27015/
      https://forum.aelios.pl/
      DR został postawiony ze względów chęci rozbudowy sieci, ale niestety nie mamy nikogo kto chciałby poświęcić mu czas dlatego piszę na tym forum.
      Również poszukujemy serwerków każdej maści, ale oczywiście nie pustych. 
      Co wymagamy?
      - ogarnięcia,
      - ludzi na waszym serwerze.
      Co oferujemy?
      - forum,
      - uprawnienia moderacyjne w dziale serwera,
      - rangi na forum, 
      - pomoc techniczną w miarę naszych możliwości,
      - migrację pomiędzy serwerami.
      - no i co najważniejsze Twój serwer Twoje zarobki.
      Można pisać w tym poście, na naszym forum bądź najlepiej na steam:
      https://steamcommunity.com/id/UrwisCK
      Pozdrawiam Urwis
    • By sh1zo_nnjl
      Sprzedam Licencję TeamSpeak3! Licencja posiada 256 slotów, opłacona jest do 2 października 2020 roku.
      Po więcej informacji zapraszam na PRIV.
    • By Dementor11
      Jak edytować oraz jak wgrać plugin na serwer CS:GO?
      Zacznijmy od tego co to jest plugin. Plugin, to inaczej wtyczka, dodatkowy moduł do programu komputerowego, który rozszerza możliwości produktu wyjściowego.
      Skąd mam wziąć taki plugin?
      Jeżeli chcemy wgrać jakiś plugin na nasz serwer w grze Counter Strike Global Offensive, to najpierw musimy znaleźć ich listę oraz wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada, jest nam najbardziej potrzebny. Aby wejść na przykładową stronę, na której znajdziemy takie pluginy musisz kliknąć tutaj.

Jak zainstalować plugin na naszym serwerze?
      Załóżmy, że wybraliśmy już najlepszy plugin dla naszego serwera, ale kompletnie niewiemy jak zabrać się za jego instalację. Poniżej krok po kroku postaram się przedstawić, jak to zrobić.
      1.       Zaloguj się do swojego klienta FTP, a następnie przejdź do folderu csgo/addons/sourcemod
      2.       Teraz otwórz folder pliku z pluginami i po kolei przenoś pliki do odpowiednich folderów:
      Plik z rozszerzeniem .smx przenieś do folderu plugins. Plik z rozszerzeniem .sp przenieś do folderu scripting. Plik konfiguracyjny z rozszerzeniem .txt wrzuć do folderu configs. Tłumaczenie z końcówką phrases.txt przenieś do folderu translations. Pliki pozostałe z rozszerzeniami .so lub .dll wrzuć do folderu bin.
      Jeżeli wszystko poszło zgodnie z planem, to udało się nam wgrać pierwszy plik z pluginem na serwer. Jeżeli chcemy wgrać kolejne pluginy, to postępujemy dokładnie tak samo jak za pierwszym razem.

Jak zacząć edytować wgraną wcześniej wtyczkę?
      Do edycji naszych wtyczek potrzebujemy odpowiedniego oprogramowania, dlatego na początku pobierzemy na nasz komputer program AMXx Studio. Po zainstalowaniu programu należy go odpowiednio skonfigurować, tak aby od razu można było edytować nasze pluginy. W tym celu:
      ·         Uruchom program,a następnie wejdź w opcję “Tool” a potem “Settings” (zrobisz to za pomocą klawisza F12).
      ·         Teraz naciśnij Compiler Settings w pierwszym białym polu podajemy adres do naszego pliku (amxxpc.exe - to kompilator znajduje sie w folderze tam, gdzie masz CS addons/amxmodx/scripting)
      ·         Ostatnim krokiem jest zatwierdzenie wszystkich zrobionych wcześniej operacji poprzez kliknięcie klawszia “OK”.
      Teraz możemy już wreszcie zacząć edytować nasz plugin. Niestety, ale pisanie przeze mnie wszystkich komend itd. Nie ma większego sensu, dlatego odsyłam tutaj. Jeżeli chcesz, aby na naszym forum pojawił się kompletny poradnik o tym jak edytować swój plugin, to daj znać w komentarzu.

• Create New...