Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Xiaomi mi 10 i mi 10 pro zadebiutowały, świetna specyfikacja ale cena już nie taka niska


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Miliony miłośników tanich smartfonów czekało na ten dzień, Xiaomi pokazało swoje flagowe modele na 2020 rok, którymi będą Mi 10 i Mi 10 Pro. Specyfikacja zaiste może robić ogromne wrażenie, ale niestety będzie to też okupione wyraźnie wyższą ceną. W dniu debiutu Mi 10 wyceniany jest w przeliczeniu o ponad 500 PLN drożej niż najtańszy Mi 9. 
 Sercem smartfona jest Snapdragon 865 z 8 rdzeniami (4x Cortex A77, w tym jeden, który może pracować z zegarem 2.84 GHz i 4x Cortex A-55), który będzie współpracował z 8 lub 12 GB pamięci LPDDR5. Model Mi10 będzie dostępny w wersjach z 128 i 256 GB pamięci na dane (UFS 3.0) i pracuje oczywiście pod kontrolą Androida w wersji 10 z nakładką MIUI. Na pokładzie mamy też łączność LTE i 5G, WiFi w standardzie 802.11ax (WiFi6), Bluetooth 5.1, GPS oraz NFC. W Xiaomi Mi 10 główny aparat ma 108 Mpix i oferuje optyczną stabilizację obrazu (OIS), dodatkowo mamy jeszcze obiektyw szerokokątny (123 stopnie) o rozdzielczości 13 Mpix, sensor macro o rozdzielczości 2 Mpix oraz czujnik głębi ostrości. Aparat jest też w stanie nagrywać wideo w rozdzielczości 8K z prędkością 30 klatek na sekundę. 
 Ponadto Xiaomi Mi 10 ma wymiary 162,6 x 74,8 x 8,96 mm przy wadze 202 g i wyposażony jest w baterię o pojemności 4780 mAh, którą można ładować tak samo szybko przewodowo jak i bezprzewodowo (30 W). Obecna jest też funkcja ładowania zwrotnego z mocą 10 W. Podstawowy model Mi 10 z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci na dane wyceniony został w Chinach na 3999 juanów, czyli około 2250 PLN. Po doliczeniu podatków w Polsce cena będzie pewnie wynosiła około 3000 PLN. Za 256 GB pamięci trzeba dopłacić 300 juanów, a do 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci na dane kolejne 400 juanów. ... 
 
 Czytaj więcej na: https://antyweb.pl/xiaomi-mi-10-pro-premiera-specyfikacja/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...