Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

TerminatorXL

Użytkownik
 • Content Count

  409
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

TerminatorXL last won the day on February 17

TerminatorXL had the most liked content!

Community Reputation

117

1 Follower

About TerminatorXL

 • Rank
  Mądrala

Recent Profile Visitors

2,401 profile views
 1. Co za czasów doczekałem, żeby na mygo oszust dostał bana. Jak ja się musiałem z jednym jegomościem użerać to nikogo z administracji nie obchodziło. Jednak coś się zmieniło na lepsze
 2. on tak ma, trzeba się przyzwyczaić. Przyznaje się bez bicia, przerobiłem.
 3. Jako jeden z najstarszych użytkowników tego forum powiem tak. Sytuacja się powtarza, już kiedyś forum się rozjebało zmieniło właściciela tak kilka razy. Każdy podejrzewał, że właściciel został ten sam (były jakieś SS, że zmienił się operator internetu tyle, że na mobilniaka), tak samo jak teraz moderatorzy i cała ekipa forum wyleciała. Potem magicznie wraca poprzedni właściciel, dalej znów nie ma właściciela (jest ale no każdy pamięta co było jeszcze kilka miesięcy temu). W międzyczasie poprzedni właściciel ustawił sobie opis Since FTG xxxx-2018, a kto pamięta to pamięta temat tu i na moim sc. Jak raz się zgadzam. TLDR Nic się nie zmienia wszystko jest po staremu bo to forum jest tak wysoko w google, że i tak będzie tutaj największy ruch. Ponarzekamy sobie tak kilka dni i wszyscy zapomną.
 4. kurde człowiek ucieka od csa na emeryturkę, a tu jednak coś się dzieje Sól wspomagająca dramy i znajdowanie backdoorów ?
 5. Wyzwiska✔️ Pomówienia ✔️ Rnd ludzie pomawiający ✔️ Podpierdziel do US ✔️ SWATTING - jeszcze nie
 6. quake sound plus pewnie wyciągnięte z 1.6 polskie wersje.
 7. bo to jest ten store https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276677 Koledze polecam instalacje właśnie tego pluginu.
 8. https://steamcommunity.com/id/PolskiTerminator
 9. Znaczy wiesz, sytuacja nie jest korzystna. Na dobrą sprawę można w taki sposób oskarżyć dowolną osobę. Jesteśmy w tym tyle czasu, że też na 100% mieliśmy jakieś potknięcia mniejsze lub większe, a to jak wyżej przytoczyłem trafił się pechowy klient, który nie napisał tylko złapał focha i później przy okazji takiego tematu wyleje swe żale (nie chodzi mi tutaj o konkretną osobę z tego tematu, jest to przykład z pecetowicza). No ja dla przykładu prowadzę pełną archiwizację wszystkiego co kiedyś stworzyłem, dzięki dobrodziejstwom Google Drive i Synology wszystko dzieje się automatycznie więc raczej niczego nie pomija. Co do negatywnych doświadczeń to ja mam odmienne. Musiałem przystosować plugin pod inny sklep, kodu źródłowego nie było. Co warto podkreślić bez problemu go otrzymałem, przy czym wcześniej Roberrt zaproponował, że sam wykona modyfikacje.
 10. Szczerze, to wali na kilometr ustawką. Magicznie ostatnio na MyGo pojawia się paczka Roberrta (z tego co pamiętam konto też było nowe) napisane w stylu imitującym 10 latka wstawiającego paczkę prosząc o pomoc. Teraz pojawia się kolejne konto, które niby "przeanalizowało" pluginy" ze sklepu" czy też plg sprzedawane przez jedną z osób dostępnych w sklepie. Wiadomo drogą dedukcji u osób noszących coś w głowie nasuwa się, że zrobił to @suppatimo, ale też nie możemy go oskarżać i obwiniać za całe zło świata. Dowodów nie ma, ale też ukryć adres ip za jakimś VPNem filozofią dużą nie jest. Osobiście nie będę sądzić @suppatimo, gdyż nie mieliśmy z tego co wiem okazji rozmawiać prywatnie. Moim zdaniem winna może być dowolna konkurencja, jednak najbardziej prawdopodobna jest zmowa i "zabawa", masowe ataki w krótkim czasie. Nikt z nas techników nie jest nieomylny, komu z nas nie zdarzyło się zapomnieć podesłać np. zaktualizowanego sp po tym jak wykonaliśmy jakąś poprawkę bezpośrednio na serwerze. Czasem zdarza się osoba zamiast do nas napisać złapie "focha". Niezaprzeczalnie zgodzę się, że zastosowana w pluginie metoda licencjonowania tj. tylna furtka jest naganna, jednak w sposób poważny nie zagraża ona bezpieczeństwu serwera. Bardziej niebezpieczny od tego może okazać się autoupdater. Powoli wydaje mi się, że te scenki na tym forum urągają ludzkiej inteligencji. Wiadomo, że za tymi osobami kryje się jakaś osoba, która boi się ujawnić. Przypadkowa osoba, nie ma dostatecznej wiedzy by "badać" pluginy. Jednak proszę by odbywało się to na jakimś poziomie, a nie 10 latka proszącego o pomoc. * Dla uproszczenia napisałem Roberrta, ale chodzi mi o sklep.
 11. Dlatego podałem inne rozwiązanie.
 12. Kolega pisał o ustawieniu tego dla vipa.
×
×
 • Create New...