Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

beken1996 | Cs-Porobieni.pl

Właściciel sieci
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

beken1996 | Cs-Porobieni.pl last won the day on August 27

beken1996 | Cs-Porobieni.pl had the most liked content!

Community Reputation

60

About beken1996 | Cs-Porobieni.pl

 • Rank
  Zaradny
 • Birthday 06/30/1996

Informacje o mnie

 • Skąd
  TBG
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

Recent Profile Visitors

1,622 profile views
 1. Witam, poszukuje ambitnej osoby która mogła by mi napisać plugin na flagę q , Mianowicie chodzi mi o dodanie strzykawki +15hp ,użyć można jej dopiero gdy gracz straci 20hp minimum Dodać tag SVIP Dodać Kolorowy czat z wyborem koloru dla Svipa ,po wpisaniu !chat dana osoba może sobie wybrać kolor jakim będzie pisać +Dodać Menu z wyborem broni po lewej stronie tak jak w 1.6 daje przykład : AWP+ deagl oraz wszystkie granaty , {x2flash,nade,molo} jeśli chodzi o AWP to chciałbym , żeby ją dało się użyć dopiero w 3 rundzie , mam do tego plugin lecz nie chce żeby kolidował z tym pluginem. AK+deagl oraz wszystkie granaty Galil+Deagl Skout+deagl No i wiadomo po stronie ct M4+deagl etc Jeśli jakaś osoba była by chętna napisać mi to w 1 pluginie to bym byl wdzięczy , oferuje oczywiście PLN za wykonaną pracę.
 2. 600zl ktoś może Ci dać 😄 , 700 przy dobrych wiatrach
 3. Jakie ddosy ? 2 tygodnie ?? ,Musiałem pisać do moderatora na steam , żebyście to naprawili 🙂 i tak się nie doczekałem, dopiero po jakimś miesiącu mi się udało wejść :). Powiedz mi co ja miałem stracić ??, To ty tracisz użytkowników nie ja :).
 4. No ja wchodziłem jakoś z ip Angielskiego to ni hu hu wejść nie mogłem, przyjechałem ostatnio do pl, włączyłem Polska kartę , to też mi forum nie działało, to samo miałem z wifi 2x różne wifi i nie poszło z żadnego , ostatnio widzę , że jest już okej. Powiem że to było uciążliwe i momentami już nie chciało mi się tu wchodzić , lecz mam sentyment do tego forum 🙂
 5. @angelnie każdy ma maila i nie każdy Ci napiszę tą wiadomość. Skoro nie może tu wejść. Blokowanie IP to średni pomysł ,bo te nowe osoby nie będą wiedzieć co jest 5 i czemu nie mogą tu wejść. Przez ową blokadę macie 100 użytkowników przez 24h , a myślę że mogło by być 150 na luzie , tak samo i więcej nowych osób. Spadek macie spory. Tyle z mojej strony , nie chce dla tego forum źle, ja tylko wyrażam swoją opinię.
 6. To ja , przyznaje się es , a teraz 1k zł es 😄 , tak w miarę ścisłości, wygrajcie jakieś inne zabezpieczenia niż blokowanie IP ludziom , bo to mija się z celem , połowa osób może wejść , a 2 część osób musi liczyć na cud.
 7. Jak jesteś chętny sprzedac to zapraszam PW 😛
 8. To a Wpln mi oddasz ? Stop cebula pls , wpln z nieba mi nie spadły, oddasz 500 wpln w przeliczniku 0.70 to mogę dać za 150 🙂
 9. Wyłączyłem je ponieważ nie widziałem sensu , ich prowadzenia, oraz nie miałem czasu na ich pilnowanie , te serwery potrzebują kogoś kto będzie o nie dbał, a ostatnimi czasy je zaniedbałem, same utrzymanie obu serwerów to 800 wpln ja liczę 550 za wpln i jakieś 150 - 200 za oba serwery , czyli 700-800zl,myślę że cena jest okej ze względu na staż tych serwerów.
 10. Ref: jeśli ktoś jest zainteresowany https://allegro.pl/oferta/cs-go-knife-marbel-fade-stattrack-9570096018 Jeśli ktoś by chciał kupić automatycznie u mnie to jestem w stanie kosę sprzedaż za 4k zł , cena skina skaczę w górę https://allegro.pl/oferta/gloves-cs-go-rekawiczki-9566472951 Glovsy jak ktoś by chciał kupić również u mnie bez allegro , to sprzedam je za 2800-2700.
 11. Witam, mam na sprzedaż 2 serwery AWP https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.12:27055/ https://www.gametracker.com/server_info/145.239.23.161:27080/ Hosting: Pukawka [Cena przedłużenia - 60zł, serwer opłacone są na 224 dni , aktualnie są wyłączone , ( dodam , że oba serwery mają 9% znike, a ich staż wynosi 3 lata Dochody: w zależności od miesiąca , awp 2 w tym miesiącu z adminami zarobił 200zl , awp3 trochę mniej bo 100zl, ale oba serwery zarabiają na siebie. Gracze: W ciągu dnia przez serwer przewija się kilkunastu graczy, jest też kilka osób grających stale. Serwer ze słabym GT, ale posiadający potencjał. Kilka kosmetycznych poprawek, reklama i będzie działał świetnie. Dodam , że serwery są unikatowe i wszystkie pluginy są prywatne. Cena: do ustalenia na priv , lub dawajcie tutaj swoje propozycje. Płatność przyjmuje tylko i wyłącznie przelew lub PayPal. Serwery mają równiez po 120k głosów na gosetti, więc niedługo będą miały również reklamę w topce
×
×
 • Create New...